Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości OnePlus 5 może mieć aż cztery aparaty

OnePlus 5 może mieć aż cztery aparaty

msnet 8 Maja 2017 20:34

1 1

oneplus 5 dualcamera

W Internecie pojawiły się szkice pokazujące możliwy wygląd OnePlus 5. Zgodnie z nimi smartfon ten może mieć podwójny aparat zarówno z tyłu, jak i z przodu.

Do tej pory pojawiło się sporo plotek na temat nowego flagowca OnePlus 5. Z najnowszych szkiców, które wyciekły do sieci, możemy dowiedzieć się kilku nowych rzeczy. Jeśli szkice są prawdziwe, to OnePlus będzie wyposażony w dwa podwójne aparaty fotograficzne, z przodu i z tyłu. Z tyłu znajdzie się także podwójna lampa błyskowa oraz ceramiczny korpus o grubości 0,5 mm. Smartfon ma też złącze USB Type-C oraz gniazdo audio (Jack 3,5 mm).




oneplus 5 dualcamera
oneplus 5 dualcamera

Zobacz: OnePlus 5 - znamy cenę i specyfikację

Źródło tekstu: AndroidPure, wł     
Źródło zdjęć: AndroidPure

Dodaj do:

Tagi: oneplus 5

w sumie: 14
  • 4

    1. ~Hotelarz  2017-05-08 21:11:23  host: user-46-112-116-79.play-internet.pl

    A kiedy będą aż cztery baterie?

  • 1

    2. ~ja  2017-05-08 21:17:36  host: 093105190027.choszczno.vectranet.pl

    a do tego korkociąg i pilniczek do paznokci w wersji dla kobiet

  • -2

    3.  2017-05-08 21:28:13

    A jak by tak smartfona w kształcie sześcianu zbudować... ? tak żeby miał sześć wyświetlaczy... ?
    i Apple zaraz to opatentuje...

  • 0

    4.  2017-05-08 21:36:07

    @Jo: pośpiesz się i Ty to opatentuj- to Twój pomysł- jak Apple chce taki zbudować to niech Ci zapłaci O!

  • 0

    6.  2017-05-08 21:41:30

    po co az tak kombinowac? wyscig po prostu kto da wiecej

  • -1

    7. ~Calm7  2017-05-09 05:25:34  host: a25-06-09.opera-mini.net

    Cztery aparaty? - Kto robi po cztery zdjęcia naraz?

  • -1

    8. ~pik pik  2017-05-09 06:45:57  host: a25-05-10.opera-mini.net

    @7 Ja i moj wnuczek robimy po 4 zdjecia naraz. To wszstko jest eleganckie po złożeniu do kupy

  • -1

    9. ~qth?  2017-05-09 07:41:33  host: n10-04-04.opera-mini.net

    Ja czasami robię zdjęcia. Ale jak widzę fajną dziewczynę to jej robię zdjeńcia!!!

  • -1

    10.  2017-05-09 08:08:59

    7). Odczep się od cudzego nicka!
    9). Jak jest fajna, to nie rób zdjęć, tylko się z nią umawiaj!

  • -1

    11. ~  2017-05-09 08:46:44  host: n11-06-04.opera-mini.net

    Treść wiadomości @10 On jej robi zdjeńcie nie zdjęcie hi,hi....!

  • 0

    12.  2017-05-09 13:07:32

    Nie rozumiem tych pustych wypowiedzi wyżej. Technologia nie daje Ci 4 aparatów z przodu lub z tyłu włącznie tylko łącznie 4. tj. 2 z przodu ( zapewne do blokad biometrycznych tzn. rozpoznawanie tęczówki oka) i 2 z tyłu (jak dotyczczas w huawei gdzie drugi łapie w monochromatycznym trybie). Fajnie, że coś robią i udoskonalają technologię. Bezpieczoeństwo to ważna kwestia odnośnie smartfonów. Również jakość zdjęc selfie może się poprawić bo nie oszukujmy się ale sporo zdjęć naszych z różnych wyjazdów, spotkań czy innych rozrywek trafia na społecznościówki a takie aparaciki po 5mpx albo 8mpx nie zawsze są w stanie zdjęcia nie rozmazazać. Szkoda byłoby złapać fajny moment z fatalną jakością.

  • 0

    13.  2017-05-09 13:10:51

    Gdyby OP dał raz wyświetlacz 5" i dołożył baterię z 3300mAh byłoby bajecznie.

  • 0

    14.  2017-05-09 13:50:52

    A ja mam w swoim 6 aparatów - i teraz konkurs (do wygrania zdjęcie kawałka kabla od tostera do pobrania) - Jaki to smartfon??

  • 0

    15. ~  2017-05-10 09:32:02  host: 68.71.44.124

    niech mi ktos wytłumaczy po co jest 'dual camera' (nie jedna z przodu, druga z tyłu bo to oczywiste, ale dwie z jednej strony)>?>>?????

Dodaj swoją opinię