Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości OnePlus - 300 tys. dolarów za lokowanie produktu w serialu

OnePlus - 300 tys. dolarów za lokowanie produktu w serialu

orson_dzi 10 Marca 2016 10:07

2 2

OnePlus, chiński producent elektroniki, ujawnił, że za ulokowanie swojego smartfonu w serialu House of Cards zapłacił 2 mln juanów (300 tys. dolarów).






Product placement modeli OnePlus One, OnePlus 2 oraz OnePlus X zaczęły pojawiać się w czwartym sezonie serialu, zastępując w tej roli produkty koncernu Samsung.

OnePlus nie jest jedynym producentem elektroniki pochodzącym z Chin, który promuje się poprzez lokowanie produktów w amerykańskich filmach, serialach i programach telewizyjnych. Wcześniej koncern Oppo został partnerem programu America's Next Top Model, a Vivo Electronics umieścił smartfon X5 Pro w w hollywoodzkim filmie Marsjanin.

Źródło tekstu: press     

Dodaj do:

Tagi: house of cards | oneplus

w sumie: 11
  • 0

    1. ~Hotelarz  2016-03-10 10:20:36  host: ip-5-172-247-240.free.aero2.net.pl

    Virgin Mobile też lokuje w programie Witek nadaje.

  • -2

    2. ~hi hi  2016-03-10 10:25:51  host: n06-08-04.opera-mini.net

    Treść wiadomości 1
    dlatego stac Go na prowadzenie TELEPOLIS

  • 0

    3.  2016-03-10 10:27:57

    W weekend obejrzałem cały sezon i nic oprócz samsungów, apple i blackberry nie zauważyłem.

  • 0

    4.  2016-03-10 10:39:39

    Ja z tym serialem kojarzę produkty Apple.

  • 0

    5.  2016-03-10 11:46:38

    @3: w 4 sezonie są OnePlusy. Jest nawet pełno screenów na necie.

  • 0

    6. ~  2016-03-10 12:25:23  host: 168.235.196.24

    są to są,normalne zjawisko, reklama kasa itp

  • 0

    7.  2016-03-10 12:53:19

    Hmmm. W poprzednich sezonach to wydaje mi się że był Microsoft i chyba Apple się pojawiał. Ale mogę się mylić.

  • 0

    8.  2016-03-10 12:55:07

    @5 no są rzeczywiście, ale jakoś absolutnie nie rzuciły mi sie w oczy podczas oglądania :)

  • 0

    9. ~derpr  2016-03-10 13:06:07  host: 193.0.242.40

    Obejrzałem i widziałem wszędzie szajsungi, ajfony i mikromiętkie, oneplusa pewnie wziąłem za jednego z szajsungów, bo wyglądają podobnie. Za to placement agar.io był obrzydliwie ostentacyjny.

  • -1

    10.  2016-03-10 13:45:01

    ze w którym momencie tam jest ten swinski szajs ?? jak na moje oko tam srajfony i szajsung, sladowe ilosci lumi ''wystepuja''

  • 0