Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości OnePlus 3 już 15 czerwca

OnePlus 3 już 15 czerwca

orson_dzi 1 Czerwca 2016 11:01

2 0

OnePlus oficjalnie poinformowało, że premiera smartfonu OnePlus 3 odbędzie się 15 czerwca.



oneplus 3 tenaa oneplus 3 tenaa oneplus 3 tenaa




OnePlus 3 wyposażony będzie w ekran Super AMOLED o rozdzielczości 1080p i przekątnej 5 lub 5,5 cala (bardzo możliwe, że pojawią się obie wersje), czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 820 i 4 GB lub 6 GB pamięci RAM (tutaj będą dostępne dwa warianty), akumulator o pojemności 3000 mAh z funkcją szybkiego ładowania Quick Charge 3.0. Pamięć wbudowana, to również w zależności od wariantu 32 GB lub 64 GB. Główny aparat będzie wykonywać zdjęcia o rozdzielczości 16 Mpix, z kolei przedni o rozdzielczości 8 Mpix.

Smartfon w wariancie z 32 GB pamięci wbudowanej i 4 GB pamięci RAM ma kosztować ok 310 dolarów, z kolei w wersji 64 GB i 6 GB pamięci RAM ok 360-400 dolarów.

Źródło tekstu: weibo; wł     

Dodaj do:

Tagi: oneplus | oneplus 3

w sumie: 22
  • 0

    3. ~stano0  2016-06-01 12:10:49  host: 89-74-11-41.dynamic.chello.pl

    Używam OP1 od X '14 i nie mam zastrzeżeń. Chyba jesienią przesiadka na OP3

  • 0

    4.  2016-06-01 12:16:37

    Ps. Czemu 5 lub 5,5 - Najoptymalniej z doświadczenia - przekątna 5.15 lub 5,2 - dopiro mozna wygodnie uzywac i do netu.

  • 0

    5. ~  2016-06-01 12:24:19  host: mail.aminocom.com

    A jako OS Android przerobiony na Bloatware OS?

  • 0

    6. ~~~  2016-06-01 12:26:28  host: aeau20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    OnePlus mają czystego cyanogenmoda?

  • 0

    7.  2016-06-01 12:28:09

    Będzie miał NFC? I dlaczego producenci zrezygnowali z ładowania indukcyjnego? Przecież to bardzo wygodne.

  • 0

    8.  2016-06-01 12:39:57

    i kolejne pytania, czy Dual SIM, czytnik odcisku palca, a co Wy z tym NFC jak z zadnym opem nie chce to działać prawidłowo bo brak w bazie takiego telefonu...

  • 0

    10.  2016-06-01 13:40:00

    @8 Poczytaj o HCE.

  • 0

    11. ~  2016-06-01 13:41:33  host: mail.aminocom.com

    6. Nie, nie maja juz Cyanogena. Mialy w pierwszym modelu ale potem sie popsztykali i przerobili Androida na chinski Bloatware.

  • 0

    12.  2016-06-01 13:43:54

    Czyli szpieg nad szpiegami ;) ??

  • 0

    13. ~Jacek Kunefal  2016-06-01 13:55:15  host: n24-02-07.opera-mini.net

    A niech szpieguje co mnie to obhodzi ze hinole bedom znalj mojo liste kontaktow

  • 0

    14. ~Jacek kunefal  2016-06-01 13:56:54  host: n24-02-07.opera-mini.net

    co to HCE ? jakjes pescytydy do rolnjkow ?

  • 0

    15.  2016-06-01 13:57:01

    surface123: Ty tak na poważnie z tymi ekranami? : )))

  • 0

    16.  2016-06-01 14:09:29

    Tak, na poważnie, a dlaczego :) ? miałem przez ostatni rok 5 cali Honor6, teraz mam Xiomi Mi5 który ma 5.15. Wygoda pracy na takim ekranie dużo wyższa niż było na Honor6. Natomiast 5.5 cala to już mocno za dużo :/

  • 1

    17. ~sudione  2016-06-01 15:08:44  host: 194.156.44.21

    Ostatnie 4 niewiadome (o ile przecieki się potwierdzą):
    1. Czy będzie DualSIM?
    2. Czy będzie "world modem" LTE (a'la ZUK Z2 Pro, iPhone, czy ASUS ZenPhone 2)?
    3. Czy będzie USB-C z wyjściem na TV?
    4. Czy będzie w końcu NFC?
    Jeżeli to się potwierdzi i cena będzie niższa niż ZUK'a Z2 Pro to może nareszcie OnePlus pozbawi wszystkich tzw. "ale". Zobaczymy. Ja czekam już bez entuzjazmu po premierze "dwójki".

  • 1

    18. ~  2016-06-01 16:52:06  host: mail.aminocom.com

    7: bedzie usb z wyjsciem na pralke.

  • 1

    19.  2016-06-01 19:29:20

    @17: z tego co ja wiem:
    Ad1. Będzie.
    Ad2. Będą pewnie znów 2 wersje- na Chiny i na Europę.
    Ad3. A ktoś już ma takie?
    Ad4. Nie wiem, wypadałoby :)

    Ja bardziej czekam na wersję 5" (lub nowego X'a). No i pytanie czy podciągnęli się z aparatem...

  • 0

    20.  2016-06-01 20:48:15

    @surface123: musiałem się upewnić : ) Wszystko zależy od szerokości ramki więc to NAPRAWDĘ zabawne co piszesz, prawdę mówiąc ciężko się nie śmiać z tego, wybacz : )

  • 0

    21.  2016-06-01 20:48:41

    Szerokości telefonu i proporcji ramek oczywiście.

  • 0

    22. ~marek  2016-06-01 21:44:33  host: i123.dbsinternet.pl

    czy bedzie mial pasmo B20?

  • 0

    23. ~qbeq  2016-06-02 12:59:42  host: 157.158.79.232

    wystajacy aparat z tylu - źle, do cen doliczmy vat, design czysto wziety z htc - moze i dobrze bo 1ka byla jak cegła, pozatym poczekajmy co bedzie.

Dodaj swoją opinię