Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości OnePlus 3 jednym z najwytrzymalszych smartfonów

OnePlus 3 jednym z najwytrzymalszych smartfonów

LuiN 22 Czerwca 2016 22:29

7 1

oneplus 3 OnePlus 3 okazał się jednym z najwytrzymalszych tegorocznych smartfonów, według testów JerryRigEverything. Xiaomi Mi 5 rozpadł się w drobny mak.



Najnowszy smartfon firmy OnePlus zauroczył właściciela vloga JerryRigEverything. Telefon nie tylko nie poddał się najważniejszym testom wytrzymałości, ale też okazało się, że producent nie oszczędzał na niczym - od szkła chroniącego aparat, po prawdziwie metalowe przyciski sprzętowe.




Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


O OnePlus 3, pierwszym na rynku smartfonie z 6 GB pamięci RAM, kosztującym w Polsce 1799 zł, szerzej przeczytać możecie w tej wiadomości. Filmu z pękającym Xiaomi Mi 5 szukać należy natomiast tutaj.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: JerryRigEverything, wł     

Dodaj do:

Tagi: oneplus 3

w sumie: 10
  • 0

    1.  2016-06-23 01:08:39

    No, ale kto normalny wygina swojego smartfona, kosztującego jedną wypłatę?

  • 1

    2.  2016-06-23 02:30:28

    Nie każdy nosi telefon w torebce ;) A nosząc go w kieszeni jeansów, nawet przedniej można narazić telefonów na pewne sytuacje, które dzisiejszym kruchym konstrukcjom nie służą. Taka "gruba" Nokia 808 PV nie miała się czego bać (930 raczej też nie). A dzisiaj jak masz 5, czy 5,5 cala, do tego 150-159mm, 5-7 mm to niestety przy takiej konstrukcji i obudowie wszystko jest możliwe. Zresztą kilka modeli Sony, w tym np. seria Xperia Z1/3/5 Compact "słyną" z pękających ekranów ;)

  • 0

    3.  2016-06-23 03:48:53

    Czy jak będę kładł telefon codziennie na plecki, to wystająca kamera się nie porysuje? Przecież prędzej czy później będę miał rysy na kamerce, bo wystaje z obudowy.

  • 0

    4.  2016-06-23 09:03:06

    @3 Pewnie zależy od modelu, ale w większości niestety się porysuje.

  • 0

    5. ~Prynt  2016-06-23 10:10:53  host: dublin-s02-i03.cg-dialup.net

    Jakbym miał kupować wytrzymały telefon to raczej brałbym coś z serii myphone hammer. To są pancerne telefony.

  • 0

    6.  2016-06-23 11:19:12

    @2

    Akurat w tych zetkach to szkło pekało niby od różnic temperatur np. telefon na słońcu a chwilkę później do zimnej wody i szkło obniża swoją wytrzymałość aż w końcu peknie. Compacty sa dość grube i małe, żeby az tak się mogły wyginać w porównaniu choćby do normalnych Zetek

  • 0

    7. ~  2016-06-23 11:22:39  host: mail.aminocom.com

    Szkoda, ze nie ma wersji 5" z czystym Androidem. Tak czy inaczej czapki z glow za jakosc wykonania.

  • 1

    8. ~  2016-06-23 12:57:15  host: 95-155-112-165.internetia.net.pl

    Nie wiem czy koleś co prowadzi tego bloga testował BB Passport. To jest dopiero pancerny telefon! :) Potwierdzą to ci, co go noszą w tylnich kieszeniach jeansów... ;)

  • 0

    9.  2016-06-23 23:22:26

    @8 Testowałeś wyginanie na pośladku ? :> Obudowa i ekran całe ?

    @6 Powiedz to użytkownikom na forum Sony, ludzie i to nie jedna, dwie czy nawet 50 osób, ale setki, tysiące (a ile nie wchodzi na strony/fora jak Telepolis czy forum Sony) zgłaszające, że np. nigdy nie sprawdzali tej wodoszczelności. Telefon leży na biurku, biorą i widzą pęknięty ekran. Sorry, ale jeśli słońce tak dewastuje telefony Sony to teraz Japończycy produkują szajs! Kiedyś szajs był z Chin, a teraz z Japonii ? Oczywiście japońskie firmy też musiały przejść swoją drogę żeby zasłużyć na uznanie, ale dzisiaj je właśnie tracą! Nie znam drugiej tak znanej firmy, z tak ciekawą serią telefonów, gdzie był taki problem...wydawałoby się dziwny! Ci ludzie naprawdę nie użytkowali tych telefonów inaczej niż innych od LG, Samsunga, Nokii. Nokia mogła oszukać na w reklamie gdzie kręcono nie z roweru, a normalną kamerą z samochodu ;) A nowe Sony Z5 Compact - ludzie się ich nawet pozbywają...bo białe mają problem z dotykiem, jest w ogóle problem z czytnikiem linii, do tego aparat...Sony sprzedaje sprzęt innym, a zobacz na wątek po ekranach teraz kolejny i naprawdę słabe i problematyczne zdjęcia xD Przecież mają super sprzęt bo sami go produkują (i sprzedają innym), na pewno mają ludzi...ale dlaczego tego nie dopracują ? To jakaś umowa z innymi ? Bierzemy od was sprzęt foto do naszych smartphonów, ale sami nie możecie nam skopać tyłka ?

  • 0

    10. ~  2016-06-25 00:30:28  host: 95-155-112-165.internetia.net.pl

    9*** Owszem, zazwyczaj noszę ten tel w tylnich kieszeniach spodni. Głównie chodze w jeansach. Telefon cały, za to ... jeansy, głównie te ciutkę ciaśniejsze, w tylnich kieszeniach mają takie śmiszne kanciate dziury ;) Okazało się, że tel jest na tyle wytrzymały, że potargał mi dosyć mocne spodnie :D

Dodaj swoją opinię