Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Omnia HD wchodzi do Polski - będzie droga

Omnia HD wchodzi do Polski - będzie droga

WitekT 19 Maja 2009 12:07

0 0

samsung i8910 omnia hdZaprezentowany po raz pierwszy lutym w Barcelonie Samsung Omnia HD wkracza na polski rynek. To pierwszy telefon koreańskiego producenta z ekranem dotykowym działający pod kontrolą systemu Symbian.



Jak zapewnia Samsung w komunikacie prasowym, jest to także pierwszy telefon na świecie wyposażony w zapis i dekodowanie obrazu w rozdzielczości 720P HD, a także w największy wyświetlacz AMOLED (3,7-cala).


Samsung Omnia HD będzie dostępny w sieciach sprzedaży detalicznej od połowy czerwca w sugerowanej przez producenta cenie 2,7 tys. zł.


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.




Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    24.  2009-05-19 15:39:26

    bylaby mila przesiadka z nokii 5800(ze specyfikacji wynika ze samsung dal to czego brakuje nokii) ale cena 500 funtow mnie troche jednak nieprzekonuje... :)

  • 0

    25.  2009-05-19 16:39:01

    Powiadomcie mnie jak będzie 9x tańsza to wtedy, jak będę miał pracę, to ją kupię.

  • 0

    26. ~Morfeusz_2005  2009-05-19 16:49:12  host: apn-95-41-227-78.dynamic.gprs.plus.pl

    No nie no. Za 2tyś bym ją kupił ale 2.7tyś to przesada.

  • 0

    27. ~Don  2009-05-19 16:57:45  host: 82.red-88-18-159.staticip.rima-tde.net

    @16 Jasne, ze Samsung ma szybszy procesor. Ale ma takze mniejsza rozdzielczosc i jestem przekonany, ze film byl kodowany kodekiem optymalizowanym pod Omnie. Zrobcie test wiarygodny!

  • 0

    28. ~pisul  2009-05-19 17:24:54  host: kwiatkowskiego.res.pl

    Do 27 divix to divix.Jak xperia czy THC hd nieradza sobie z tym formatem co ma zrobic ktos kto wzuca cale filmy czy seriale na komorke.A z czym sobie poradzi x1 jak nawet to co nagrywa potrafi ciac!Czy obiektywny bedzie test na pliku 3gp? :) To koniec WM ztymi smiesznymi 65tys na wyswietlaczu.

  • 0

    29. ~  2009-05-19 17:36:59  host: z-atman-1.halleracaffe.broadband.pl

    THC :>

  • 0

    30.  2009-05-19 17:57:39

    w orange bez umowy za 2549 zł

  • 0

    31. ~Solos  2009-05-19 18:08:14  host: 105-mo6-5.acn.waw.pl

    Lukaszsz: Skad masz ta informacje? Czyli mozna przyjsc do salonu Orange nie bedac abonentem tej sieci i kupic Omnie HD bez simlocka za 2549zl? Czy wtedy telefon ma brandowany soft czy oryginalny Samsunga?

  • 0

    32.  2009-05-19 18:15:16

    Solos. Brandowany soft i simlock. kupujesz go poza promocją ;)

  • 0

    33. ~`aaa  2009-05-19 18:18:13  host: h82-143-157-79-static.e-wro.net.pl

    Za 2,7 tys. to mam nawet niezłego laptopa... Tak jak moi niektórzy przedmówcy nie dajmy się zwariować.. to tylko telefon a zabiegi marketingowe maja uczynić z niego hit sprzedaży. Mając taką gotówkę w reku(2,7 tys.) myślcie racjonalnie moi koledzy... pozdrawiam

  • 0

    34. ~pisul  2009-05-19 18:22:50  host: kwiatkowskiego.res.pl

    Siec sklepow Teletorium z siedziba we wroclawiu bedzie napewno sprzedawac za okolo 400 zl mniej niz w sieci komorkowych.Ja tak kupilem swoja n82.W sklepie firmowym nokii byla za 1890zl a w teletorium za 1399zl.Poprostu te sklepy sa w kazdym tesco jako box.Biora takie ilosci ze maja rabaty i sa konkurencyjni.

  • 0

    35. ~Solos  2009-05-19 18:24:20  host: 105-mo6-5.acn.waw.pl

    `aaa: Zgadza sie, ze to telefon, ale bardzo zaawansowany technologicznie w porownaniu do konkurencji. Poza tym, miniaturyzacja kosztuje. Co z tego, ze za ta cene masz laptopa? Laptop sluzy innym celom i ma wiele wad - waga, gabaryty itd. W sumie diament, to tez tylko kamien ;)

  • 0

    36.  2009-05-19 18:26:58

    pisul: zaden film na mojej xperii nie chodzi jak ten z filmiku. To tez kwestia programu na ktorym sie go odtwarza- core player radzi sobie z divxami bez najmniejszych problemów. Pomijam tez to jak dobrze X1 radzi sobie z filmami w w formatach wspomaganych przez procesor graficzny (mp4).

  • 0

    37.  2009-05-19 20:10:31

    2700?... Uuu, pewnie 2, 3 miechy i ceny zjadą do około 2k zł.

  • 0

    38. ~Don  2009-05-19 21:35:18  host: 82.red-88-18-159.staticip.rima-tde.net

    @~pisul w tym Twoim Teletorium na stronie w ogole nie maja N82, a Diamond 1 jest jako nowosc. Cos chyba nie tak...

  • 0

    39. ~pisul  2009-05-19 21:44:02  host: kwiatkowskiego.res.pl

    donie przez male "d".Zazucasz mi klamstwo.Moze odwiedziles strone ale PO :)

  • 0

    40. ~Don  2009-05-19 23:29:52  host: 82.red-88-18-159.staticip.rima-tde.net

    @~pisul "donie przez male "d"" - probujesz mi jakos ublizyc? To swiadczy wylacznie o Tobie. Zarzucam Ci jedynie brak edukacji z zakresuje jezyka polskiego ;P Odwiedzilem strone w momencie, kiedy przeczytalem Twoje rewelacje na temat N82, bo sam taka chce kupic. I co? I dowiaduje sie, ze sklep ma mocno ograniczony asortyment. Proponuje, zebys Ty najpierw sprawdzal, zanim napiszesz...

  • 0

    41. ~pisul  2009-05-19 23:52:36  host: kwiatkowskiego.res.pl

    Sprawdzilem dzis w Rzeszowie wczoraj w Krakowie a tydzien temu w Wroclawiu.Mieli wszedzie.Jestes dzieckiem neo jak czegos niema w necie to niema w realu :) A n82 srebrna uzywana okiolo 900zl a nowa czarna 2 letnia gwarancja za 1199 jak dobrze pamietam.

  • 0

    42. ~amen  2009-05-20 09:37:10  host: eck83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja nie sprawdziłem ani w Rzeszowie, ani w Krakowie anie w e wrocku i w Katowicach. i ch... mnie obchodzi gdzie jest ani gdzie nie ma n82 oraz czy pisul jest kłamcą i wyznawcą kaczorów czy po. Tak samo nie obchodzi mnie kto jest czy nie jest dzieckiem neostrady więc darujcie sobie te komentarze. Jeśli ktoś ma coś do powiedzenia na temat omni hd natomiast chętnie przeczytam, najlepiej gdy będzie to ktoś kto już ją kupił.

  • 0

    43. ~gosc  2009-05-20 14:50:23  host: c-3e19e455.03-151-73746f7.cust.bredbandsbolaget.se

    Widziałem że ma wejść do Orange, może będzie w tych dużych pakietach minut dla biznesu, bo przyszłości w normalnym abonamencie jej raczej nie wróżę...

Dodaj swoją opinię