Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Olszewska: MAiC będzie bronić ugody ze Sferią

Olszewska: MAiC będzie bronić ugody ze Sferią

WitekT 13 Maja 2014 18:30

2 0

Dowody jasno wskazują, że Sferia dostała rezerwację, która była rezerwacją ułomną. Jestem w stanie przedstawić kilka analiz, że przedsiębiorca dysponował decyzją administracyjną, której nie mógł wykonywać. Absolutnie podtrzymuję sens i potrzebę zawarcia tej ugody. Będziemy jej bronić przed sądem - mówi w rozmowie z TELKO.in Małgorzata Olszewska, wiceminister ds. łączności w resorcie administracji i cyfryzacji.

Zobacz: Sferia: bulwersuje mnie forma, a nie treść.

Nie wiem, jak postąpiłby w analogicznej sytuacji jakikolwiek inny przedsiębiorca telekomunikacyjny. Czy kiedy w poczuciu krzywdy ze strony państwa szykuje się do postępowania arbitrażowego, to czy poszedł ze sprawą do opinii publicznej i nagłaśniał ją wszem i wobec. Mam co do tego bardzo poważne wątpliwości - ripostuje Małgorzata Olszewska zarzuty rynkowych konkurentów, głównie T-Mobile.
Zobacz: T-Mobile wysłał skargę na Polskę do Brukseli ws. Sferii.

Komisja Europejska zwróciła się do nas z pytaniem o sprawę Sferii i oczywiście udzieliliśmy odpowiedzi. Dla dobra sprawy na razie wolałabym nie mówić więcej - komentuje wiceminister.

TELKO.in: MAiC będzie bronić ugody ze Sferią

Źródło tekstu: TELKO.in     

Dodaj do:

Tagi: maic | małgorzata olszewska | sferia

w sumie: 6
 • 0

  1. ~darek  2014-05-13 20:12:23  host: cbn98.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Tak przy okazji - jeśli mowa o Państwie w tym kontekście - pisze się je wielką literą. Co do ugody, to wygląda na to, że TM postawił sobie za cel zniszczenie grupy Solorza. Problem w tym, że przy mariażu dwóch, globalnych graczy i dziadoskiej jakości Play, z nieszanowaniem klienta włącznie - taki układ sił, z pokonanym Solorzem oznaczałby oligopol na polskim rynku i choćby na to to Państwo dać przyzwolenia nie powinno. TM posuwa się czasem do zachowań kuriozalnych, z komentarzami swojego Prezesa włącznie

 • 0

  2. ~Jerzy i Elżbieta z Klanu na TVP  2014-05-13 20:34:01  host: horiz0n.neozdrada.pl

  no trudno zeby teraz nie bronili swojej decyzji.

 • -1

  3. ~Norbert z Klanu  2014-05-13 21:15:10  host: 84-10-84-127.static.chello.pl

  To byl klasyczny TUNEL

 • 1

  4. ~mirekb  2014-05-13 21:43:49  host: public-gprs605631.centertel.pl

  sprawa sferii zakonczy sie po aukcji lte800..a moze by tak sferia,plus,play,emitel po1stronie a po2 networks?

 • 0

  5.  2014-05-13 21:51:47

  @4. W sumie nie było by to takie złe rozwiązanie. Tylko problemem jest, czy obecny właściciel Emitela zechciał by zainwestować w interes, który nie jest monopolem :(.

 • 0

  6. ~Lupi  2014-05-14 09:41:03  host: public-gprs82091.centertel.pl

  To akurat nie dziwi do końca będą szli w zaparte nieważne jaki będzie wyrok sądu.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-104-202.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet