Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Okulary z Bluetooth

Okulary z Bluetooth

WitekT 15 Lutego 2005 16:26

0 0

Motorola wraz ze znanym producentem okularów – firma Oakley - zaprezentowała nowe okulary przeciwsłoneczne RAZRWire, wyposażone w moduł Bluetooth 2.0. Początek sprzedaży zaplanowano na drugą połowę roku.

motorola razrwire motorola razrwire
Okulary będą dostępne w trzech wersjach kolorystycznych oprawek, wykonanych z O-Luminum – materiału o 40% lżejszego od czystego tytanu. Okulary będą uwalniały właściciela od nieporęcznych kabli i umożliwiały m.in. odbiór i nawiązywanie rozmów przez telefon komórkowy przez przyciśnięcie guzika na module Bluetooth.

Dane:
- wymiary: 19 x 52 x 11 mm oraz 20g wagi
- wbudowany mikrofon
- bateria: 406 min. rozmowy oraz 100h czuwania
- Bluetooth v1.2. , kompatybilny z v.1.1

Źródło tekstu: engadget, 4Press, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-194-75.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.