Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Okulary VR w bonusie za aktywacje pakietu nolimit w T-Mobile

Okulary VR w bonusie za aktywacje pakietu nolimit w T-Mobile

sirmark 30 Listopada 2017 12:23

7 1

t mobile okulary

Od 1 grudnia startuje nowa kampania T Mobile na kartę. Promowana będzie oferta, która premiowana będzie okularami VR.

Operator - pod hasłem NeverEnding - promować będzie ofertę obejmującą nielimitowane rozmowy i SMS-y w kraju i UE oraz 10 GB pakiet danych (w tym 1,25 GB do wykorzystania w UE). Pakiet kosztuje 25 zł o ważny jest przez 30 dni.




Aby zachęcić do wyboru tej oferty, operator oferuje okulary VR dla wszystkich, którzy zdecydują się na aktywację powyższej oferty. Będą one czekać na swoich nowych właścicieli w salonach T Mobile. Liczba zestawów jest limitowana.

Z propozycji mogą skorzystać zarówno nowi klienci, jak i Ci, którzy korzystają już z usług T Mobile na kartę . Warunkiem jest aktywowanie na swoim koncie opcji NeverEnding (czyli opcji z nielimtowanymi rozmowami, SMS-ami oraz 10 GB danych za 25 zł miesięcznie). Pakiet można aktywować w każdym punkcie sprzedaży T Mobile lub za pomocą bezpłatnego SMS-a wysłanego na numer 469 o treści: START.

Źródło tekstu: T-Mobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: vr | t-mobile

w sumie: 26
  • -1

    7.  2017-11-30 12:59:02

    Przepraszam... A te ramki multimedialne - pomysł naszego olimpijczyka dla T-Mobile - podbiły rynek Europy albo świata? Bo u nas jakoś nieszczególnie o nich głośno było...

  • 0

    8. ~spat  2017-11-30 13:02:49  host: public-gprs200300.centertel.pl

    Słabo. Lepiej by znieśli limit szybkości w ofercie na kartę lub dali mms.

  • 0

    9.  2017-11-30 13:09:07

    (w tym 1,25 GB do wykorzystania w UE) - Powinno być 1,75 od stycznia 2018 r.

  • 1

    10.  2017-11-30 13:24:57

    zróbcie lepiej RWK w ofercie na kartę dla najzwyklejszej słuchawki do rozmów, czyli coś co na dzień dobry ma "zły" play.

  • 0

    11. ~pablosox123  2017-11-30 13:26:07  host: 89-64-11-12.dynamic.chello.pl

    totalnie nie jara mnie vr,technologia zrobiona na siłe która nic nie daje.I tak sie to powszechnie nie przyjmie tak samo jak kinekt ktorego juz nie ma.

  • 0

    12. ~TMobileSkasowałoRWK  2017-11-30 13:56:10  host: user-94-254-183-14.play-internet.pl

    "Okulary dostaną wszyscy, którzy aktywują ofertę, chyba że skończy się limit 100 sztuk okularów."
    Całe T-Mobile. Dostaną wszyscy czyli 100 osób.

    To tak jak od roku z ofertą RWK za zgody marketingowe: RWK dostanie każdy kto wyśle kody na zgody marketingowe, a ze znanych mi osób, które te kody wysłały (łącznie około 60 numerów i kilkaset prób) NIKT tego RWK nie dostał!!! Trzeba pisać reklamacje, dzwonić i się upominać.

    T-Mobile to ciągle mistrzowie naciągania, cwaniakowania i systemowego oszukiwania (poczytajcie forum telepolis).
    Miesiące i lata płyną, a tam się nic nie zmienia w tym względzie.
    I jeszcze ten najgorszy niesamowicie zabugowany system do zarządzania numerem (jednym numerem!).

    Tak oszukańczego systemu bilingowego/informatycznego jak ma T-Mobile dla prepaida, to wszyscy światowi cwaniacy i oszuści razem wzięci nie mają.
    No może Volkswagen jedynie może się z nimi równać - ciekawe, że obydwie firmy są akurat niemieckie: ciekawe czy dyrektorzy się znają :)...

  • 0

    13. ~tl  2017-11-30 14:01:35  host: 77-253-224-246.static.ip.netia.com.pl

    @8 spat Własnie to mnie dziwi, że rozdają okulary takim klientom w twoim typie. Zawsze drogo, mało a i tak trzeba dać prezent :D

  • 0

    14. ~Złośliwy Gnom  2017-11-30 14:20:21  host: 194.181.88.158

    Super fajnie zaprojektowano formularz do składania zamówienia na usługi dla firm w tibombaju - przy podawaniu daty rozpoczęcia działalnosci nie można jej wpisać z palca, trzeba przeklikać kolejne miesiące od listopada 2017 do na przykład września 1998 - co daje 230 kliknięć. Szacun!

  • 0

    15.  2017-11-30 14:26:15

    @14: User Experience masters :)

  • 0

    16.  2017-11-30 14:27:43

    "Liczba zestawów jest limitowana"

    hahahaahaahahahaahahahaaha pewnie 10sztuk

  • 0

    17.  2017-11-30 14:39:21

    Musisz doładować za 25zł żeby dostać okulary. Identyczne, bez logo T-Mobile, można kupić za 29,99. Jak chcesz wyrzucać kartę to nie bardzo widzę sens całej operacji.

  • 0

    18. ~pabloki  2017-11-30 15:03:25  host: user-5-173-76-3.play-internet.pl

    to takie z kartonu jak dawał plus?

  • 0

    19. ~pabloki  2017-11-30 15:04:47  host: user-5-173-76-3.play-internet.pl

    @telepolis ponoć jest jakiś nowy mvno . wiecie coś ?

  • 0

    20. ~602373...  2017-11-30 15:30:09  host: 188.146.194.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @19. Jesli wiesz co i jak? To nie wstydź się...

  • 1

    21. ~Avatrion  2017-11-30 19:28:36  host: 188.147.239.82.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    To ja zadam inne pytanie. Co byście chcieli za zwykle kupienie startera i jednorazowe uruchomienie promocji. Sztabkę złota, czy żeby prezes Was na plecach po Marynarskiej przeniósł... To jest zwykla nie wiążąca promocja. Daja- źle, nie dają - źle...

  • 0

    22. ~Bob  2017-11-30 21:30:56  host: 188.146.107.58.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    W sklepie tyu agd rtv za 35zl dokladnie takie same, bez logo T, sa dostepne

  • 0

    23. ~d&s  2017-11-30 22:22:22  host: public-gprs386631.centertel.pl

    choc to off top to czy do tego no-limitu sa wliczane polaczenia na stacjonarne numery skrocone,ale te o standardowej oplacie?

  • 0

    24. ~@avatrion  2017-12-01 00:26:07  host: 188.146.192.164.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @23 Tak w cenie sa też stacjonarne.

  • 0

    25. ~Auchan  2017-12-01 17:41:51  host: a01-05-01.opera-mini.net

    W auchan jest zestaw okulary i pilot za 25 zl

  • 0

    26. ~bobk  2017-12-07 00:21:57  host: 89-64-34-249.dynamic.chello.pl

    haha ja pierdziele, oczywiscie janusze biznesu , ze za tyle samo w sklepie mozna kupic okulary , a czego byscie chcieli za 25 zl, nasz kraj taki piekny , wezcie sie do roboty zamiast marudzic jak wam zle

Dodaj swoją opinię