Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ogrody Innowacji TP

Ogrody Innowacji TP

WitekT 23 Czerwca 2006 16:04

0 0

Najnowocześniejsze rozwiązania telekomunikacyjne Grupy TP i Grupy France Telecom są od dzisiaj prezentowane w Ogrodach Innowacji, które otwarto w siedzibie Telekomunikacji Polskiej przy ul. Twardej 18 w Warszawie. Jest to dziesiąta lokalizacja Ogrodów Innowacji na świecie.

Ogrody Innowacji w Warszawie są częścią globalnej sieci Grupy FT, w ramach której powstało już dziewięć lokalizacji: Issy-les-Moulineaux, Lannion, Rennes, Caen, Grenoble, Londyn, San Francisco, Tokio i Pekin. W Ogrodach prezentowane są innowacyjne usługi, nad którymi pracuje Grupa TP oraz nowe rozwiązania Grupy FT. Można tu zobaczyć produkty i usługi, które w przyszłości dostępne będą zarówno w domu, jak i w biurze, a także najnowsze możliwości telefonii komórkowej. Ogrody Innowacji to także miejsce, gdzie Grupa TP prezentuje swój potencjał innowacyjny jako operator zintegrowany.
Wspólnym elementem Ogrodów Innowacji na świecie (z wyjątkiem Londynu i San Francisco) jest usługa Realmeet Room – sala umożliwiająca organizowanie wideokonferencji (spotkań, szkoleń, prezentacji) między uczestnikami przebywającymi na różnych kontynentach, dzięki wykorzystaniu łączy ADSL. W przeciwieństwie do typowego połączenia wideo, obraz na monitorze odzwierciedla rozmówcę w rzeczywistych rozmiarach, co daje wrażenie przebywania w tym samym pomieszczeniu.

W warszawskich Ogrodach Innowacji będą odbywać się "na żywo" prezentacje najnowszych rozwiązań telekomunikacyjnych m.in. dla przedstawicieli kluczowych klientów, środowisk naukowych, instytucji publicznych i samorządowych oraz dziennikarzy. Innowacyjne rozwiązania pokazywane w Ogrodach Innowacji będą systematycznie rozszerzane.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~beny  2006-06-23 18:51:11  host: w3cache.tpnet.pl

  a na środku ogrodu stoi wysmukła lipa, obok rozłożysta wierzba rodząca gruszki

 • 0

  2. ~  2006-06-23 19:16:46  host: dqm39.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Nie jest tak zle ;-) Jest kilka fajnych rzeczy.

 • 0

  3. ~noname  2006-06-23 22:07:58  host: eey117.neoplus.adsl.tpnet.pl

  To ja wrzucę kamyczek jako kwiatek do tego ich ogródka czyli tzw. innowację jaką jest płacenie w tp za CLIP-a 3,66 zł a co w komórkowych jest za free szczególnie w pre-paidach.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet