Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ograniczona produkcja Xiaomi Mi MIX

Ograniczona produkcja Xiaomi Mi MIX

orson_dzi 27 Października 2016 19:21

3 3

xiaomi mi mix Xiaomi narobił sporo szumu modelem Mi MIX, ale nie będzie łatwo dostać go w swoje ręce. Chińczycy poinformowali, że produkcja modelu będzie mocno ograniczona.

Xiaomi zamierza produkować ok 10 tys. egzemplarzy smartfonu miesięcznie. Oprócz tego, sprzedaż urządzenia ma odbywać się wyłącznie w Chinach. Mi MIX jest traktowany przez Xiaomi jako model koncepcyjny, który ma za zadanie przetestować rynek i jego reakcje na tego typu urządzenie. Dlatego też firma nie ma zamiaru zapewnić produkcji, która sprosta pełnemu popytowi rynku.

Zobacz: Xiaomi oszukuje przy promowaniu modelu Mi Mix




Osoby zainteresowane zakupem Xiaomi Mi MIX będą więc musiały uzbroić się w sporo cierpliwości lub mieć nadzieję, że koncepcja zostanie ciepło przyjęta i niedługo na rynek trafi podobne urządzenie, ale produkowane bardziej masowo.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Weibo; wł     

Dodaj do:

Tagi: xiaomi mi mix | xiaomi

w sumie: 27
  • 0

    9.  2016-10-27 20:07:03

    Z całym szacunkiem Hotelarzu, ale to nie była moja decyzja mimo że tak, oponowałem za tym jako jeden z wielu. Jednocześnie czego by nie mówić o Twoim tamtym spamie i aktualnym, to i tak jesteś o niebo lepszy od naczelnego trolla Telepolis. Wiesz o nim mówię. Kogo jak kogo, ale z dwojga złego, to on powinien dostać bana. Na IP, styl pisania, Touch ID i siatkówkę ; > A Ty zastanów się, czy naprawdę ma sens pisanie o czymś nagminnie, pod naprawdę każdym tematem, codziennie. Przecież osiągniesz efekt zniechęcenia do tego o czym piszesz i do swojej osoby. Chyba, że chcesz być niereformowalny - OK, też można.

  • 0

    10. ~  2016-10-27 20:08:05  host: 8.37.225.60

    8). A coś z nim robił? Pewnie go zamoczyłeś!
    :-D

  • 0

    11. ~Calm7  2016-10-27 20:08:27  host: abbt12.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Już wkrótce...Nokia rządzi-zobaczycie:-D
    ...Nie piję herbatki z administracją Telepolis:-D

  • 0

    12. ~Hotelarz  2016-10-27 20:11:20  host: apn-77-114-174-145.dynamic.gprs.plus.pl

    PLANET - Dawno nie pisałem tu więc raczej nie kojarzę, chodzi ci o tego Calm7? Czy innego? Podaj nick.

  • 1

    13.  2016-10-27 20:12:36

    @8 Wysyłka telefonu listem ekonomicznym jest droga? co ty gadzasz. Ledwo co 12zł. A kto ci kazał z ali kupić. Trzeba było z ibuygou z gwarancją w PL (jest serwis Wrocław)

  • 0

    14.  2016-10-27 20:13:08

    @up: nie, o applefana

  • 0

    15. ~lucjan  2016-10-27 20:23:28  host: user-94-254-160-137.play-internet.pl

    at3. wiesz wlo .. miałem dwie sztuki e52 i po roku zdecydowanie nie wygladały jak nowe. noszone futeralikach stosownych. bo to były telefony o dosc nedznej , nydelniczkowo podobnej obudowie i w dodatku awaryje a jezeli chodzi o procesor . rysy i pekajacy panel przedni w okolicy wkretów skrecajacych. o samy symbianie sie nie wypowiadam złe bo jak dla mnie był po prostu dobry. nie wiem gdzie ty nosisz swoja e 52 ale jeżeli tam gdzie podejrzewam to z pewnoscia pomimo nienagannego stanu wizualnego ( wg ciebie) to z pewnoscia nie pachnie ona ...fiołkami

  • 0

    16. ~Hotelarz  2016-10-27 20:24:38  host: apn-77-114-174-145.dynamic.gprs.plus.pl

    @13, Chciałem z Ali bo chciałem tanio, z cashbackiem PlanetPlus wyszło mnie 400 zł, ale jeszcze vat dowalili noi prawie jak w Polsce. Nie słyszałem o tym sklepie, po drugie kupowałem przed premierą w Polsce kto wiedział, że będą jakieś xkomy. Na mikrofon niby rozwiązanie od dziś jest trzeba w plikach systemowych podmienić DEC1 i 2 Volume z 84 na 100 ale wymagany jest root by to zrobić, jeszcze tylko pozostaje kwestia skakania zasięgu z LTE na 3G i na 2G gdy jest dobry.
    PLANET - To masz racje podnieca się tym Apple jak by to bóg był na świecie i każdy go musi mieć widać jest uzależniony.

  • 0

    17. ~Calm7  2016-10-27 20:25:15  host: abbt12.neoplus.adsl.tpnet.pl

    3).Nokia E52 to telefon z poprzedniej epoki, nie można płynnie korzystać z niego z Internetu:-D
    ...Nie piję herbatki z administracją Telepolis:-D

  • 0

    18. ~Niekumam  2016-10-27 20:28:43  host: hst-46-166-173-89.balticservers.eu

    Co to znaczy model koncepcyjny? Przecież skoro już go wyprodukowali i jest czy tam ma być w sprzedaży, to czemu niby nie mogą zwiększyć produkcji jeśli będzie popyt? Chyba musi być jakiś realny powód takiego ograniczenia, albo im się to średnio opłaca, albo są z nim jakieś inne problemy które ograniczają zdolności produkcyjne.

  • 0

    19.  2016-10-27 21:14:13

    @18 - Lub coś z patentami nie gra i nie chcą iść z tym w świat.

  • 0

    20.  2016-10-27 22:06:12

    Już o tym pisałem, coraz częściej Azja produkuje tylko dla siebie, to kolejny model do kolekcji nie dostępny w Europie.

  • 0

    21. ~Hotelarz  2016-10-27 22:06:56  host: 79-68-57-173.dynamic.dsl.as9105.com

    19. Na bank problem z patentami. Znowu cos ukradli.

  • 0

    22.  2016-10-27 22:14:25

    @16 Jak to błędy systemu, to lada chwila naprawią. Więc to nie podlega gwarancji. Jak zasięg skacze to nie wina telefonu. Możesz na sztywno ustawić w hidden menu technologię łączności.

  • 0

    23. ~Hotelarz  2016-10-27 22:53:12  host: apn-37-249-116-2.dynamic.gprs.plus.pl

    xander21 - No nie wiem czy lada chwila naprawią, 3 miesiące ludzie zgłaszają i nic http://tlp.is/blh

  • 0

    24. ~me  2016-10-28 08:13:10  host: static-trzyjeden-dziewiec9.echostar.pl

    Niech się Xiaomi nie przejmuje ilościami - chętnych ni ma :-)

  • 0

    25.  2016-10-28 08:52:17

    @24: a ja bym se kupił, z ciekawości :)

  • 0

    26. ~ech  2016-10-28 14:49:53  host: 80.50.127.22

    Wygląda jak Lumia

  • 0

    27. ~  2016-10-28 15:29:12  host: 80.53.124.242

    Siomi ma mój znajomy. Szybko padł.

  • 0

    28.  2016-10-28 15:51:11

    @27 Kto, znajomy?

Dodaj swoją opinię