Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ogniste problemy z Galaxy S III? Samsung wydał oświadczenie

Ogniste problemy z Galaxy S III? Samsung wydał oświadczenie

LuiN 21 Czerwca 2012 20:17

0 0

samsung i9300 galaxy s iii W sieci rozpoczęła się gorąca dyskusja na temat najgorętszego smartfonu na rynku, który przekroczył temperaturę zapłonu. Mowa tu o białym Samsungu Galaxy S III, zakupionym w Irlandii, który stanął ponoć w płomieniach. Samsung wydał w tej sprawie oświadczenie.

Na chwilę po umieszczeniu telefonu w zaczepie samochodowym, ze spodu urządzenia zaczęły wydobywać się białe płomienie - opisuje pechowy użytkownik. Z białego cacka, został po tym wypadku osmolony skwarek:

spalony galaxy siii spalony galaxy siii spalony galaxy siii spalony galaxy siii

Samsung wydał już oficjalne oświadczenie:




W sieci pojawiły się niedawno wiadomości ze zdjęciami Samsunga Galaxy S III, który wydaje się mieć uszkodzenia spowodowane wysoką temperaturą. Samsung jest świadom problemu i rozpocznie jego badanie, gdy tylko uszkodzony telefon do niego trafi.

W momencie gdy dochodzenie przyczyn zostanie ukończone, będziemy mogli przedstawić dalsze szczegóły. Jesteśmy zobowiązani zapewnić naszym klientom produkty bezpieczne na tyle, na ile jest to tylko możliwe i zaistniałą sytuacją traktujemy bardzo poważnie.


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: boards.ie, Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 1

    8. ~  2012-06-21 21:41:45  host: z37-12.opera-mini.net

    Zawsze fani Samsunga mieli koronny argument przeciw iPhonowi - cena. Teraz z SGS III nie jest juz tak rozowo.

  • 0

    10. ~  2012-06-21 22:04:13  host: terminal-1-202.retsat1.com.pl

    Nie bardzo sie technicznie znam na sprzęcie ale kiedys S tak mi sie rozgrzala, ze sie wylaczyla. Oczywiscie podkrecana. Stad podejrzewam, ze SIII tez ma zabezpieczenie przed zbyt wysoka temperatura. Jesli tak to zdecydowanie podlozenie Swinki. Prym wiedzie tutaj Apple wiec jak znam, zycie to jeden z ich pracownikow :)

  • 0

    11.  2012-06-21 22:05:13

    Samsuga żadnego jeszcze nie rozkręcałem, ale wszystkie inne telefony były posrkęcane na śrubki gwiazdkowe/torx. Tu pojawia się moje pytanie - czy nowe Samsungi są skręcane na normalne, krzyżykowe śrubki?

  • 0

    12. ~vonski  2012-06-21 22:20:16  host: 178.181.157.184.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    #11: S3 ma pod klapka baterii 10 zwyklych srubek, na krzyzaki.

  • 0

    13. ~  2012-06-21 22:25:13  host: abac140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    1@ sam się ogarnij, ja bym nie chciał żeby telefon mi się zjarał ani wybuchł, jednak samsung nie schował głowy w piasek mówiąc że ktoś źle się nim obsługiwał ( jak to było w przypadku iP4 i uścisku śmierci) tylko zajmie się sprawą.

  • 0

    14. ~dav  2012-06-21 22:39:55  host: 87-204-10-63.ip.netia.com.pl

    na 100% wina taniej chinskiej ładowarki...

  • 1

    16.  2012-06-21 23:07:55

    @15 - komentarz mnie zatkał. ;) Co do sprawy - gdyby ten telefon zaczął się topić w Polsce to jeden z "serwisów" od razu wywaliłby komentarz, że to wina "cieczy"... ;)

  • 0

    17.  2012-06-21 23:08:44

    Używam Samsungów od kilku ładnych lat. I dochodzę do wniosku że jest to możliwe. Każdy model który posiadałem uwielbiał się grzać podczas ładowania i wykonywania innych czynności jednocześnie. W nowszych modelach gdzie pakietowa transmisja danych jest też czymś normalnym - spotykam się b. często. Nawet dziś - gdzie telefon aktualizował grę która miała ok 100MB po 3G telefon był wręcz gorący.

  • 0

    18. ~JustMe  2012-06-21 23:11:40  host: cpc43-wolv14-2-0-cust146.16-1.cable.virginmedia.com

    Tak się konczy walka na ilosc rdzeni :D

  • 0

    19.  2012-06-21 23:29:44

    O, to S3 ma zwykłą SIMkę? A nie te mikro-nano? Jeśli tak to super!

  • 0

    20. ~  2012-06-22 07:00:36  host: user-46-113-135-125.play-internet.pl

    W moim laptopie jak się wentylator zablokował to się procesor wylutował, a akumulator tak się z deformował i przytopił obudowę

  • 0

    21.  2012-06-22 07:39:30

    LuiN - Widzę że tytuł się zmienił, wczoraj wieczorem była mowa o eksplozji SGSIII, (nie zdążyłem skomentować bo wiadomość została usunięta) Panowie, idziecie szeroko, tak szeroko jak podrzędny brukowiec, tutaj głównie zaglądają ludzie którzy posiadają przynajmniej minimalne pojęcie, dolewanie oliwy do ognia jest zupełnie niepotrzebne.

  • 0

    22. ~  2012-06-22 08:33:19  host: z23-01.opera-mini.net

    @21. Miałem tak samo.

  • 0

    23. ~  2012-06-22 10:07:26  host: GRE-91-234-102-183.gre.pl

    W czasach gdy serwisowałem telefony częstą usterki była awaria toru ładowania. Telefon podłączony ładowarką samochodową do gniazda zapalniczki przy wyłączonym silniku. Kluczyk w stacyjke, rozruch i... Układ ładowania uwalony. Dlatego w wielu samochodach podczas rozruchu radio samochodowe zostaje wyłączone, ponieważ może pojawić się peek zasilania trwający ułamek sekundy o wartości przewyższającej 12-13,8V

  • 0

    24.  2012-06-22 14:46:19

    @23 dokładnie. Porządna ładowarka samochodowa powinna mieć układ zabezpieczający. Niestety, dla niektórych im taniej tym lepiej. A, że ryzykują smartfon za kilka tysięcy bo chcieli kilka dyszek oszczędzić na ładowarce pokazuje, jak ludzie potrafią być skąpi i głupi jednocześnie.

  • 0

    25. ~Majki  2012-06-22 14:47:24  host: 77-254-56-150.adsl.inetia.pl

    Zaraz wydadzą oświadczenie, że używał niesamsungowej ładowarki samochodowej i stąd awaria. Natomiast mam nadzieję, że samsung się zachowa i kolo dostanie nowego sgs'a.

  • 0

    26.  2012-06-22 14:48:52

    @16 widzisz, wbrew powszechnej opinii było dwóch Applefanów swego czasu. Ten tutaj czasem przedrzeźniał tego "właściwego".

  • 0

    27.  2012-06-22 21:27:40

    21, Hose - pierwotny tytuł przewędrował w tej formie z GSMAreny, potem zauważyłem, że pierwszą informację puścił już Q!, więc przeredagowałem news pod kątem oświadczenia Samsunga, którego w newsie Mateusza jeszcze nie było.

  • 0

    28. ~Bla  2012-06-26 23:01:37  host: c-67-189-234-155.hsd1.nh.comcast.net

    @wszyscy co nie umieją czytać Nigdzie nie ma napisane, że telefon był w ładowany. Przysmażył się będąc w uchwycie na telefon. Czyli jednak wina użytkownika, bo pewnie uchwyt był niekompatybilny.

  • 0

    29.  2012-07-07 14:16:57

    Warto byłoby może zaktualizować newsa: http://www.gsmarena.com/samsung_explains_the_reason_for_the_expl oded_galaxy_s_iii-news-4489.php

Dodaj swoją opinię