Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Oficjalny komunikat podupadającej Motoroli

Oficjalny komunikat podupadającej Motoroli

LuiN 1 Lutego 2008 16:09

0 0

Władze koncernu rozważają alternatywne rozwiązania, które przyczynią się wzrostu dochodów działu telefonów komórkowych na rozrastającym się globalnym rynku.

Motorola rozważa wprowadzenie zmian w strukturze i strategicznych kierunkach działalności, by odzyskać pozycję lidera wśród producentów telefonów komórkowych na globalnym rynku oraz podnieść wartość swoich akcji. Alternatywną propozycją może być wydzielenie działu telefonów komórkowych. Miałoby to ułatwić każdemu z biznesów własny rozwój oraz lepsze dostosowanie się do potrzeb klienta.




- Bierzemy pod uwagę różne rozwiązania, dzięki którym dział telefonów komórkowych może zwiększyć swój udział rynkowy, przyciągnąć nowe talenty, a równocześnie przynieść udziałowcom korzyści z możliwej franczyzy - mówi Greg Brown, President and Chief Executive Officer .

Więcej informacji zostanie udzielonych dopiero wtedy, gdy zarząd koncernu podejmie konkretne decyzje.

Źródło tekstu: Motorola     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~Templariusz  2008-02-01 16:28:00  host: staticline23090.toya.net.pl

    Motka... Kto to jeszcze kupuje :P

  • 0

    2. ~FanMotoroli  2008-02-01 16:29:07  host: 213.25.189.50

    Go Go motorola :) Powodzenia!

  • 0

    3.  2008-02-01 16:36:41

    ja kupuje motorole

  • 0

    4.  2008-02-01 16:47:51

    dla wroga ??

  • 0

    5.  2008-02-01 17:02:48

    Też miałem opinie że Motorole to gówniane telefony do póki jednej nie dostałem. Zmieniło to mój pogląd o 180 stopni. Teraz uważam że Motorole są jednymi z najlepszych jakościowo telefonów i bija pod tym względem często chwalone Nokie i SE.

  • 0

    6.  2008-02-01 17:08:27

    Moje poglądy zmieniały się przy każdej Motoroli o 360 stopni ;] , ale być może kiedyś znajdzie się MOTO, która zmieni kąty patrzenia o stopni 180.

  • 0

    7. ~Adrian  2008-02-01 17:59:28  host: 078088244108.tcz.vectranet.pl

    Miałem Motorolkę T720i oraz V300... Dla mnie były to swojego rodzaju przełomy... kroki na przód... ale jak zobaczyłem, że V3 to tylko ładne pudełko, przesiadłem się na SE i nie żałuję... Motorola nie była złym telefonem, ale niestety zeszła na psy :/ U nich nowy jest tylko design a soft i możliwości są daleko w tyle za innymi markami... jak wypuszczą coś "konkretnego" nie wykluczone, że wrócę do M-ki...

  • 0

    8. ~:::darius86:::  2008-02-01 18:36:41  host: emf71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a mi to ładne pudełko całkowicie wystarcza. każdy ma inne potrzeby.

  • 0

    9.  2008-02-01 18:58:07

    z wypowiedzi CEO o franszyzie wynika, że Motka chce sprzedać dział komórkowy i czerpać zyski z marki

  • 0

    10. ~znawca  2008-02-01 19:07:06  host: atropos.tpi.pl

    A ja wole motorole

  • 0

    11. ~belfer  2008-02-01 20:08:02  host: 80.51.91.252

    ile do diabła można produkować podobnych modeli bazujących na "przełomowej" v3? trzeba było wymyśleć coś nowego, a nie wciąż uparcie ulepszać to co stare

  • 0

    12.  2008-02-01 21:45:26

    PAMIĘTAJCIE żE O GUSTACH SIE NIE GADA!!!

  • 0

    13. ~dip  2008-02-02 10:48:34  host: p08-12.opera-mini.net

    Już Siemensa kiedyś wydzielili i jak to się dla niego skończyło? Jak dla mnie, to już oznaka końca kolejnej przełomowej marki na rynku...

  • 0

    14.  2008-02-02 15:27:19

    #13: a w czym była taka przełomowa?

  • 0

    15. ~lotnik  2008-02-02 15:44:05  host: dynamic-62-87-242-157.ssp.dialog.net.pl

    Przełomowe mieli menu he he he ;)

  • 0

    16. ~TLC  2008-02-02 17:12:48  host: dynamic-87-105-8-48.ssp.dialog.net.pl

    Niech wydziela a pozniej to kupi BenQ :-P

  • 0

    17.  2008-02-02 23:47:48

    Może PLAY ich weźmie pod swe skrzydła ;)

  • 0

    18. ~haheho  2011-02-16 10:55:37  host: apn-77-115-222-232.dynamic.gprs.plus.pl

    Ha, z nudów wpisałem w wyszukiwarkę Telepolis *** i wyrzuciło mi tę wiadomość :) Mamy 2011, trochę się zmieniła pozycja rynkowa Motoroli, niezbadane są prawa rynku i gusta klientów.

Dodaj swoją opinię