Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Oficjalny Android 2.2 dla Samsunga Galaxy S we wrześniu

Oficjalny Android 2.2 dla Samsunga Galaxy S we wrześniu

Q! 30 Lipca 2010 12:50

0 0

samsung i9000Oficjalna wersja Androida 2.2 (Froyo) dla Samsunga I9000 Galaxy S pojawi się we wrześniu. Taką informację podał brytyjski oddział Samsunga na swoim profilu w serwisie mikroblogowym Twitter.

Oficjalna wersja Androida 2.2 dla Samsunga Galaxy S pojawić się ma pod koniec września. Co ciekawe - będzie ona przeznaczona dla wszystkich telefonów, również tych które posiadają oprogramowanie dostosowane do potrzeb różnych operatorów.

Oznacza to, że również te telefony nie zostaną pozostawione samym sobie i wszyscy właściciele europejskiej wersji Galaxy będą mogli skorzystać z możliwości nowego Androida.

Warto zauważyć, że informacja o oficjalnej wersji Androida 2.2 dla Galaxy S pojawia się zaledwie chwilę po wycieku do sieci jej nieoficjalnej wersji. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.






Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: unwiredview, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1.  2010-07-30 12:59:18

    w wiadomości jest błąd "oddział samasunga" (;

  • 0

    2.  2010-07-30 13:20:43

    A o I5700 nic nie słychać?

  • 0

    3. ~Kili  2010-07-30 13:41:27  host: 85.219.163.66

    "te telefonu" rox xD

  • 0

    4.  2010-07-30 13:42:45

    nie zgodzię się z tobą Q! bo już w dniu wycieku było wiadomo że wrzesień będzie miesiącem przekazania oficjalnej wersji, chyba że liczymy to kiedy powiedział to samsung :) Btw mam takie wrażenie że teraz na telepolis gro newsów to iP i Samsung. reszta leży i kwiczy ;)

  • 0

    6. ~krisboss  2010-07-30 14:16:15  host: chello089075023179.chello.pl

    juz nie moge sie doczekac ciekawe czy w polsce tez bedzie bo mam to cacko i jest super wiecej mi nie czeba

  • 0

    7. ~  2010-07-30 14:44:37  host: 109.79.4.245

    a mi czeba, bo jak nie to bende lezal i kwiczal

  • 0

    8. ~wibra  2010-07-30 15:18:59  host: nat1-145.ghnet.pl

    Za ortografię panowie 6 i 7 - PAŁA ! Pisze się TRZEBA.... Kto Was tak nauczył ?

  • 0

    9.  2010-07-30 19:00:40

    A Desire dostanie już w ten weekend :)

  • 0

    10. ~  2010-07-31 14:06:49  host: 77-255-97-168.adsl.inetia.pl

    Ale w źródle jest napisane że dotyczy to telefonów od operatorów w UK, a nie wszystkich europejskich operatorów... Więc pewnie nie to że będzie można na telefon od dowolnego europejskiego operatora wgrać oficjalnie (bez utraty gwarancji) niebrandowany soft, tylko oznacza to że aktualizacje wyjdą w tym samym czasie dla niebrandowanych i brandowanych przez operatorów w UK.

  • 0

    11. ~  2010-07-31 14:12:47  host: 77-255-97-168.adsl.inetia.pl

    W sumie to by było zbyt piękne jakby można było na taki telefon od operatora wgrać sobie standardowy nieobrandowany ROM i nie stracić na niego gwarancji.

  • 0

    12. ~galaxy s  2010-09-18 06:11:08  host: 4.wod.abpl.pl

    i5700 to lipa, po co mają tracić czas na to badziewie :)

  • 0

    13. ~Heniutek  2010-11-03 14:23:58  host: 77-252-226-167.ip.netia.com.pl

    No i co, mamy listopad i cisza...

  • 0

    14. ~tomxor  2010-12-08 14:36:27  host: 83.142.137.254.static.telsat.wroc.pl

    Właśnie dzwoniłem do polskiego samsunga i uzyskałem informację, że aktualizacja SGS do androida 2.2 (froyo) dla wszystkich polskich operatorów (poza Erą, bo oni juz mają) jest planowana do dnia 29.12.2010 roku... Mam nadzieję, że to prawda, bo czekamy juz dosyc długo...

  • 0

    15. ~  2010-12-08 14:58:44  host: z18-06.opera-mini.net

    Musi Samsung parę modeli z WM7 wyprodukować źeby monopolista sie przestraszył i udostępníł nowy oś Android

  • 0

    16. ~daro  2011-01-10 10:30:26  host: ip-220-134.ists.pl

    no i do tej pory aktualizacji oficjalnej do galaxy s nie ma. ponoc ma byc w ciagu tygodnia,dwoch.

Dodaj swoją opinię