Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Oficjalne zdjęcia nowej "czekoladki"

Oficjalne zdjęcia nowej "czekoladki"

Q! 30 Lipca 2009 19:37

0 0

LG zaprezentował dzisiaj oficjalne informacje na temat następcy cieszącego się ogromną popularnością modelu Chocolate - LG BL40.

oficjalne lg bl40 oficjalne lg bl40 oficjalne lg bl40

W zaprezentowanych przez LG informacjach, oprócz zdjęć samego telefonu, znalazły się również dane na temat kilku jego kluczowych parametrów. Znajdziemy tu zatem czterocalowy ekran o niespotykanej rozdzielczości 345 x 800 pikseli i równie rzadkich proporcjach - 21:9. Wyświetlacz, nazywany przez producenta "Real VGA", ma zapewnić jeszcze lepsze niż dotychczas odwzorowanie kolorów. Aparat fotograficzny w nowej czekoladce będzie miał rozdzielczość 5 Mpix.




Niestety, są to jedyne informacje jakie znalazły się w oficjalnym komunikacie LG. Nowa czekoladka trafi na półki sklepowe już w tym kwartale i będzie dostępna na 54 rynkach. Poprzedni model trafił na rynek w maju 2006 roku i jak do tej pory znalazł ponad 21 mln nabywców.

Więcej o nowej czekoladce, kolejnym modelu z serii Black Label, pisaliśmy w tej oraz tej wiadomości.

Źródło tekstu: LG, wł     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13.  2009-07-30 21:31:18

    Rozdzielczość jakiś "musk" wymyślił - żadna aplikacja na to nie podejdzie.

  • 0

    14.  2009-07-30 22:04:25

    :) ale czoko

  • 0

    15.  2009-07-30 22:39:39

    Mam nadzieje ze LG nie "powali" znowu jakoscia wykonania. Ladny wyglad pod warunkiem nie uzywania KU/KG800 jakosc plastiow straszna Shine to samo jak teraz bedzie ??

  • 0

    16.  2009-07-30 22:53:22

    15: nie wiem, co mogło nie spodobać ci się w wykonaniu ku800, wg mnie jeden z fajniejszych telefonów z jakimi miałem styczność. niedawno bawiłem się ku990 i też wywarł na mnie b.dobre wrażenie :) a co do nowej czekoladki - jak dla faceta faktycznie przydługa, przy takim wyświetlaczu będzie miała ok 12cm długości, więc w spodniach może przeszkadzać ;)

  • 0

    17. ~BL 42  2009-07-30 23:01:09  host: 94.254.173.108

    Ten telefon na innych portalach ma oznaczenie BL42,na innych BL40,a tu BL40.Jaki jest właściwy typ?

  • 0

    18. ~iskra  2009-07-30 23:18:08  host: xdsl.123.c67.petrotel.pl

    paskudny i niepraktyczny :) niezle bedzie trzeba sie nawyginac zeby napisac smsa w poziomie na qwerty ^^ dluuugee kciuki :) dla mnie niepraktyczny i nieladny ;p

  • 0

    19.  2009-07-30 23:23:19

    Do 16 Ku800 poza jakoscia plastikow mogl ujsc na tamte czasy jak sie dbalo o telefon mial tylko 100 do 1000 rys i nie regulowany tryb panela dotykowego do ktorego bylo trzeba sie dlllugo przyzwyczajac co do KU990 co wywarlo na Tobie takie dobre wrazenie slabe bardzo okrojone menu ? czy ekran dotykowy chyba jangorszy jezeli chodzi o "dotyki" brak czego kolwiek poza 5mln matrycy a co do jakosci zdjec w klasie "5" ... no coz sila reklamy sila sugestji KP 500 by Cie powalil "mozliwosciami"

  • 0

    20. ~manfredl  2009-07-30 23:35:46  host: tkt21.ster-net.pl

    @17: Bl42 to inny model, o standardowych proporcjach, taki mniejszy model tego bl40:)

  • 0

    21. ~ja  2009-07-31 08:08:42  host: chello087206076100.chello.pl

    proporcje ekranu 21:9?? Dziekuje postoje - piloty mam do tv i blu-ray, nie do dzwonienia

  • 0

    22. ~barto  2009-07-31 08:28:29  host: ip-62-69-216-222.globalconnect.pl

    do 16: B ja mam w spodniach 22cm i nic mi nie przeszkadza :P

  • 0

    23. ~arkanoid  2009-07-31 09:10:40  host: aapf218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ekran 21:9 jest fajny do przeglądania internetu, zwróć uwagę że po szerokości masz 800pixeli ... jak połowa netbooka, dla mnie fajne urozmaicenie na rynku ... i ma duże prawdopodobieństwo osiągnięcia sukcesu

  • 0

    24. ~  2009-07-31 09:28:50  host: abip99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I już wiem co kupię narzeczonej na prezent... ;)

  • 0

    25.  2009-07-31 13:55:30

    @12 nie żartuję. To nie jest kobiecy telefon. Jest prosty i elegancki, a taki sprzęt idealnie pasuję chociażby do garnituru. Jeśli uważasz, że to telefon kobiecy to... ekhem... masz dziwne podejście do tego pojęcia. @16 twierdzisz, że 12 cm będzie w spodniach Ci przeszkadzać? To do jakich gabarytów jesteś przyzwyczajony? :D @22 mało tu dziewczyn, nie musisz koloryzować ;) @23 zgadzam się z Tobą. Nie każdy na telefonie gra w gierki czy ogląda filmy. Niektórzy telefonu używają właśnie do korzystania z internetu.

  • 0

    26. ~Dina  2009-08-03 12:34:00  host: t11-07.opera-mini.net

    Piotros-nie dziel telefonów na męskie i kobiece-to nie garderoba. ;) Mnie bardzo podoba się ta nowa Czekoladka. Zresztą zawsze podobały mi się proste formy,a kobietą jestem ponad wszelką wątpliwość. ;)

  • 0

    27. ~czes  2009-08-04 12:36:23  host: 77-252-124-35.ip.netia.com.pl

    Telefon jest bardzo prosto wykonany, a najbardziej podoba mi się to że jego ekran ma 4 cale przekątnej, mozna powiedzieć wow!

  • 0

    28. ~a  2009-08-10 19:00:58  host: cmp153.neoplus.adsl.tpnet.pl

    eleganckie menu... czekam z niecierpliwością aż zobaczę ten model w jakimś markecie i sobie potestuje

  • 0

    29. ~  2009-08-26 09:52:05  host: 212.160.172.70

    #22 wyslij mi fotke tego sprzeta na maila

  • 0

    30. ~monik  2009-08-28 09:26:01  host: 77-252-124-35.ip.netia.com.pl

    Njabardziej pożądany model w tym sezonie, świat mody oszalął na punkcie nowego LG BL40

  • 0

    31. ~brus  2009-09-24 09:31:37  host: 77-252-124-35.ip.netia.com.pl

    Bardzo podoba mi się to, że nowy tel LG BL40 dysponuje ekranem panoramicznym o rozdzielczości 800 pikseli, co pozwala przewijać strony www w poziomie, aby szybko zapoznać się z całą jej treścią, to bardzo duże ułatwienie dla użytkownika.

  • 0

    32. ~dzudzu  2009-11-21 16:00:03  host: aapb69.neoplus.adsl.tpnet.pl

    http://www.youtube.com/watch?v=aKPaoVAiTmw warto rzucić okiem ap ropo BL40

Dodaj swoją opinię