Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Oficjalna prezentacja Samsunga Galaxy S II [wideo]

Oficjalna prezentacja Samsunga Galaxy S II [wideo]

LuiN 12 Maja 2011 08:43

0 0
samsung i9100 Samsung przygotował oficjalną prezentację wideo swojego topowego smartfonu Samsung I9100 Galaxy S II. Przegląd funkcji zajął ponad 12 minut.

Galaxy S II to najwydajniejszy wśród dostępnych obecnie na rynku smartfonów dzięki dwurdzeniowemu procesorowi 1,2 GHz i 1 GB pamięci RAM. Wydajność jednak to nie wszystko co ma do zaoferowania, o czym przekonać można się oglądając poniższy film:



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 1

    1.  2011-05-12 09:02:13

    Nie no telefonik super ... Ciekawe kiedy będzie w Polsce ... I za jakie pieniądze ...

  • 1

    2. ~olki  2011-05-12 09:05:21  host: 91.208.93.100

    "procesorowi 1,2 GB i 1 GB pamięci RAM" literówka przy 1,2GB... ;)

  • 2

    3. ~3m  2011-05-12 09:10:57  host: v29-05.opera-mini.net

    No przeciez jest u nas dostepny!

  • 1

    4.  2011-05-12 09:27:28

    1, samsung 3 - 2299 zł. 2, olki - dziękuję, poprawione;)

  • -3

    5.  2011-05-12 09:32:45

    2299 zł. :O Myślałem że będzie kosztował przynajmniej 3000 zł..

  • 2

    6. ~Batman  2011-05-12 09:36:01  host: v19-07.opera-mini.net

    najwydajniejszy?przeciez optimus 2x ma zblizone wyniki,a nawet gdzie niegdzie okazuje sie szybszy i wydajniejszy.i to podobno na 2.2. Takze jest chyba duza szansa na to ze lg z 2.3 polknie tego galaxy na sniadanie?

  • 0

    7. ~3m  2011-05-12 10:04:35  host: v19-05.opera-mini.net

    nie ma takiej szansy.exynos wydajniejszy od tegry zegar w zegar,tylko gorzej z komp.gier.2x do gier,gs2 do wszystkiego innego.

  • 0

    8.  2011-05-12 10:30:05

    A w wielu innych testach szybszy jest Exynos wiec z ostatecznym werdyktem nalezy poczekac. Ogolnie oba procesory sa zblizone wydajnosciowo do siebie i praktycznie nie mzona ich narazie wykorzystac.

  • -2

    9. ~galileo  2011-05-12 10:58:32  host: V32-11.opera-mini.net

    ja zamowilem go wczoraj w erze, zobacze czy wart jest ta zlotowke :)

  • 0

    11. ~cd59  2011-05-12 15:57:13  host: arv111.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To jest najlepszy smartphone dostępny na rynku!

Dodaj swoją opinię