Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Oficjalna prezentacja LG G3 prawdopodobnie już 27. maja

Oficjalna prezentacja LG G3 prawdopodobnie już 27. maja

LuiN 30 Kwietnia 2014 11:06

4 1

LG rozpoczął wysyłkę zaproszeń dla dziennikarzy na spotkania, które odbędą się w kilku miastach świata 27. i 28. maja. Prawdopodobnie ich tematem będzie LG G3.




Na 27. maja LG zaplanował konferencje w San Francisco, Nowym Jorku i Londynie, a 28. maja w Seulu, Singapurze i Istambule. Wytłuszczona litera "G" w minimalistycznym zaproszeniu, o charakterystycznym dla serii LG G kroju, jasno wskazuje, że chodzi o nowy smartfon.


lg g3 back leak W sieci nie brakuje przecieków na temat nowego flagowca LG. Według nich G3 zaoferuje 5,5-calowy ekran LCD o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, czterordzeniowego Snapdragona 801, 3 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, gniazdo microSD, aparat fotograficzny z optyczną stabilizacją obrazu, akumulator 3000 mAh, Androida 4.4.2 i interfejs Optimus UI. Podobnie jak w modelu G2, przyciski przeniesione zostały na tył obudowy. Oprócz oka aparatu fotograficznego i diodowej lampy znalazł się tam tajemniczy sensor, o nieznanej póki co funkcji.

Źródło tekstu: engadget, @evleaks, wł     

Dodaj do:

Tagi: lg | lg g3

w sumie: 28
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12.  2014-04-30 12:33:01

    Applefan android ma tyle możliwości, modyfikacji, że apple może tylko popatrzeć..

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~Mobilny  2014-04-30 12:36:12  host: h232185.net.pulawy.pl

    "300MB wolnego RAMu działał nadal bez zacięć" niewykorzystany RAM to zmarnowany RAM ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    14. ~Rav  2014-04-30 12:58:24  host: public-gprs609154.centertel.pl

    nowy czujnik wygląda na alkomat ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15.  2014-04-30 13:10:05

    @14.~Rav dobre :-)) A w maju w sezonie grillowym premiera będzie jak znalazł...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16.  2014-04-30 13:45:39

    @13 - nie udało mi się zejść poniżej 300MB.. :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~Mobilny  2014-04-30 13:58:30  host: h232185.net.pulawy.pl

    @16 Tak mawiają kucharze od ROMów ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18.  2014-04-30 14:17:04

    Applefan powiedz mi: za kazdym razem kiedy piszesz komentarz stawiasz sobie za "punkt honoru" zeby byl jak najbardziej debilny? Robisz tutaj za posmiewisko, w zyciu "poza Telepolis" tez jestes taki zakompleksiony"?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    19. ~ja  2014-04-30 15:14:52  host: user-46-112-167-105.play-internet.pl

    @18 Już nie odpowie, już wyszedł ze szkoły do domu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    20. ~seba  2014-04-30 15:25:44  host: 92.60.132.22

    Powiem wam szczerze że od kilku dni czytam o czym pisze applefan i jestem zaskoczony. Sam posiadam iPhone ale nie mam do wszystkiego subiektywny stosunek i nigdy nie mówie że cały inny sprzęt jest gorszy, wręcz przeciwnie doceniam pracę innych firm na rynku. To że ktoś uważa za najlepsze sprzęty od Apple, nie znaczy że powinien w jakikolwiek sposób obrażać ludzi, którzy za najlepszy sprzętm uważają twory np: Samsunga. To jest troche przykre, ponieważ wlaśnie przez takich ludzi użytkownicy gadżetów Apple są traktowani jak "bufoni".

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    21. ~emka  2014-04-30 15:44:16  host: 5-226-111-202.ip.netia.com.pl

    Applefan- jesteś jak Macierewicz - ona też zna jedną wersję - swoją.
    Apple spada ze sprzedażą.
    http://www.telepolis.pl/wiadomosci/wyniki-applea-po-1q2014,2,3,30424.html

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22.  2014-04-30 16:06:35

    @21 Mega wzrosty r/r. akcje Apple poszły z tego tytułu +13%

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23.  2014-04-30 17:39:20

    @22 a po premierze 5S giełda poszła mocno w dół. Czyli jednak szort?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    24. ~adam22  2014-04-30 17:50:48  host: 89-77-106-175.dynamic.chello.pl

    @22 Nokia w ciągu ostatnich 12 mcy wzrosła ponad 100% i to są prawdziwe wzrosty. Poza tym Apple odrabia tylko straty: w 2012 akcje kosztowały 700$ a potem spadły na ryj. Do dzisiaj Apple nie odrobił tych spadków: teraz akcje wyceniane są na mniej niż 600 $.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    25.  2014-04-30 20:20:08

    @24 tylko jakby w sprzedazy, przychodach i zyskach Nokii juz tak dobrze nie idzie jak w kasyni... chcialem powiedziec gieldzie

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26. ~SACZI  2014-04-30 21:34:14  host: bgf195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witaj telepolisowy Antku Emigrancie vel applefan!
    Natkniony "elitarnością" produktów apple, zakupiłem iP5s i ... rozczarowanie!
    Niby takie techniczne cudo, a zalatuje tandetą.
    Zacznijmy od " uścisku śmierci" - problem od iP4 nie został rozwiązany!
    Druga sprawa, po kilkunastu minutach w necie obudowa się nagrzewa.
    Przejdźmy do tego co rzekomo jest najcenniejsze w produktach apple, czyli jednolitego, spójnego i dopracowanego oprogramowania.
    Zdarza się, że iP5S (z iOS 7,1) laguje ... !
    WTF ??!!
    Przecież za telefon 3k PLN zapłaciłem?
    To wg Ciebie 8 cud świata!

    No i to cudo praktycznie jest pozbawione możliwości konfuiguracji (mniej więcej jak Lumia 520 za 350PLN).
    Android, choćby w wersji 4,1 z Samsunga Galaxy S3 mini bije iOS pod względem ergonomii i funkcjonalności na łeb na szyje!
    O szczegółach ja HDVoice, czy video rozmowach wspominać nie warto.

    Nie twierdzę, że iP to zły sprzęt, ale obecnie konkurencja gorsza nie jest!
    To był w pewnym sensie rewolucyjny sprzęt w czasach iP4S, teraz jest tylko bdb jak 100 innych telefonów z Androidem, czy WP8.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27. ~gmo zabija  2014-05-01 16:20:52  host: c-98-228-230-205.hsd1.il.comcast.net

    ekraniczki ifonow to dla dzieci raczej, wzrok ludzki nie jest do tego przyzwyczajony, im dluzej patrzenia na tyci ekraniczek tym szybciej wzrok bedzie siadal, ja zakupilem ostatnio 6 calowa xperie t2 ultra przesiadka z 4.7 calowej xperi tx no i musze powiedziec ze zona jest b zadowolona ekran super na internet gorzej z trzymaniem w jednej rece ale idzie sie przyzwyczaic no i najzdrowszy dla oczu ekran wsrod komorek nie taki ostry jak amoledy czy ipsy czy inne wypalacze oczu

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~Fafflefan  2014-05-01 22:25:38  host: cio181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @25 Apple jak zwykle najbardziej słusznym producentem. Jakiś gość na forum miał rację. applefan_ to dziewczyna!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29.  2014-05-02 02:40:30

    No jak widać w momentach nic nowego. Jak tylko pojawi się konkurencja (w tym wypadku o lata świetlne już przed IP5s) dla IP to applefan od razu trolluje i próbuje pokazać tylko na sprzedaży jak to wygląda. Zawiść, hejterstwo, trolling i bezsensowne zbaczanie z tematu. Po to jest tyle tych różnych fonów na rynku, żeby każdy coś znalazł dla siebie. Nikt nigdy złotego środka nie wynajdzie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    30.  2014-05-02 02:41:41

    W pierwszym zdaniu miało być "w komentach".