Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Oficerowie" na telefonach Plusa

"Oficerowie" na telefonach Plusa

WitekT 15 Grudnia 2006 17:43

0 0

Plus przygotował we współpracy z Telewizją Polską specjalny serwis mobilny umożliwiający obejrzenie na ekranie telefonu wszystkich 13 odcinków nadawanego przez TVP2 serialu Oficerowie.

Dodatkowo, po zakończeniu emisji serialu w TVP, wyłącznie w serwisie Plusa oraz na stronach internetowych iTVP będzie można zobaczyć niedostępny w telewizji specjalny, 14. odcinek Oficerów wraz z trzema wersjami zakończenia, z których tylko jedna doprowadzi do finału. Epilog Oficerów będzie swoistym zamknięciem pierwszej i drugiej serii losów grupy i jednocześnie wstępem do trzeciej serii, której scenariusz już powstaje.

Odcinki Oficerów można obejrzeć w telefonach komórkowych w sieci Plus na wap.plusgsm.pl w zakładce Polecamy.




Oficerowie to pierwszy w Polsce serial wyprodukowany równolegle w wersjach telewizyjnej oraz przeznaczonej specjalnie na telefony komórkowe. Odcinki wersji mobilnej zostały dostosowane do potrzeb użytkowników telefonów - są krótsze od telewizyjnych i przystosowane do rozmiarów ekranów komórek oraz odpowiednich technologii (serial można zobaczyć nie tylko w telefonach UMTS, ale również modelach z GPRS i EDGE).

Więcej informacji o serialu oraz o tym, w jaki sposób można go zobaczyć na ekranie telefonu, znajduje się na stronie www.plusgsm.pl/oficerowie.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 38
  • 0

    19. ~  2006-12-17 12:46:49  host: 195.189.142.236

    *Szalony Wreszcie sie doczekales :-) Pozdrawiam

  • 0

    20. ~  2006-12-17 12:53:47  host: 195.189.142.236

    *szalony Niezle wyciagles! U mnie to ledwo 15 kB/s

  • 0

    21.  2006-12-17 13:04:02

    Łojezu! Szalony ma EDGE! Cuda normalnie, jego głos został wysłuchany! :)))

  • 0

    22. ~Szalony  2006-12-17 13:26:51  host: apn-99-40.gprspla.plusgsm.pl

    Panie Witku - jeszcze sie nie ciesze - bo w domu mam sygnal z dwoch bts o ktorych edge "walcze" i wkoncu na jednym z nich Plus dal edge - chyba nie dlatego ze tak ciagle placze ;) bo nadal dosc czesto przelacza mnie na bts z samym gprs :/ jesli Plus dotrzyma slowa i do konca roku da edge na tym 2bts to juz nic zlego o edge Plusa nie napisze :-)

  • 0

    23. ~szalony  2006-12-17 13:38:35  host: aoo226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam neo z wlana"spokla":) - jesli to sie potwierdzi ze bede mial faktycznie "full" edge na bts mnie obslugujacych to mysle by z neo zrezygnowac - a tylko gprs Plusa mnie w tym powstrzymywal- mi limit 2gb na miesiac spokojnie, wystarcza :) Co do umts to jak dobrze sie ustawie to lapie juz go z Lodzi i te 40kB/s spokojnie mi wystarcza, mysle ze juz a napewno wkrotce mobilny internet bedzie duzym zagrozeniem dla telekomuny i bardzo dobrze :)

  • 0

    24. ~szalony  2006-12-17 13:47:26  host: aoo226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ach zapomnialem ze Plus juz daje 3.33gb :) Kmis-fakt hsdpa to jest dopiero bajka - ale w sumie przy tym limicie 3-4gb to zwykly umts wystarczy - moim zdaniem na hsdpa to minimum limit 5gb powinien byc ;)sam sie zastanawiam czy motyki v3xx nie kupic dla samego hsdpa ? Bo tylko w tym seria xx motorolii jest dobra ...

  • 0

    25. ~szalony  2006-12-17 13:51:20  host: aoo226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Panie Witku czekam na nastepna czesc artykulu - podsumowujaca rok 2006 w naszych sieciach ;) cos mi sie zdaje ze tak naprawde dla nas abonentow rok 2007 bedzie emocjonujacy ;)

  • 0

    26.  2006-12-17 13:54:06

    No właśnie Witek, jak tam artykuł "budowa polskiego 3G" podsumowanie roku 2006 ? :)

  • 0

    27.  2006-12-17 14:33:19

    kims: końca roku jeszcze nie ma. ;) Będzie między 26.12 a 1.01 - newsów wtedy będzie mało, to będzie kupa ciekawych artykułów. Np. Głuche telefony 2006. ;)

  • 0

    28. ~dt  2006-12-17 20:51:08  host: wap.plusgsm.pl

    Wow! Szalony. Moje gratulacje! Sukces w 50% to i tak super.

  • 0

    29. ~  2006-12-18 07:13:58  host: apn-99-40.gprspla.plusgsm.pl

    Dzis rano strona nie dziala :-) i w plusie takze :-) 50% to polowiczny sukces ;) dopiero jak 100% bedzie to bedzie ok i plus bedzie ok :)

  • 0

    30.  2006-12-18 08:38:12

    szalony - mało prawdopodobne, żebyś miał takie szybkości... ;-) Nikt ie ma, a u Ciebie, na świeżej instalacji są?? ;-D

  • 0

    31. ~lukasm  2006-12-18 08:58:55  host: abjf62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *Szalony, śmigaj do Częstochowy na przyczynę tego EDGE'a. Toż to istny CUD!

  • 0

    32.  2006-12-18 09:37:47

    Wlo- zrobilem fotomontarz ;) - prosze bardzo- www.republika.pl/szalony2005/zrzuty/11.png zakres numerow 11-20. Choc watpie by abonenci Orange uwierzyli w te zrzuty ;) Jeszcze bts 1166 jakby dostal edge to nic zlego na Plusa nie napisze ;0 bo w domu niestety pol na pol jestem zalogowany do bts 1166 i 3933 :/

  • 0

    33.  2006-12-18 09:45:15

    W tej samej lokalizacji( u mnie w domu) jakbym wsadzil karte Orange to mam predkosci 15-17kB/s a Ery 10-12kB/s(dlatego ze jej zasieg mam fatalny)sygnal w budynku slabszy niz -90dBm :( a nie bawia mnie anteny zewnetrzne !!!

  • 0

    34.  2006-12-18 09:55:34

    Zrobilem jeszcze jedna fotke z monitora i predkosci z twoje ip - tylko niech jakis "madry" nie napisze ze to po umts leci :-)- )www.republika.pl/szalony2005/zrzuty/21.jpg

  • 0

    35.  2006-12-18 09:58:33

    Ja tam sie nie znam :/ jaki polecacie darmowy program do robienia zrzutow na pc ? Bo fote z komputera zrobilem telefonem :-) wiadomo jakosc slaba.

  • 0

    36.  2006-12-18 10:09:24

    @35 Wciskasz klawisz Prtsc, otwierasz painta ctl+v potem ctrl+s i masz już zrzut :)

  • 0

    37. ~szalony  2006-12-18 11:40:52  host: wap.plusgsm.pl

    A w temacie w Plusie strona OFicerowie nie dziala :-) znow Plus daje ciala ;D

  • 0

    38.  2006-12-18 12:56:55

    to pewnie dlatego plus, bo to poniekąd sieć państwowa!

Dodaj swoją opinię