Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Office 365 Personal dla użytkowników Lumii 950 i 950 XL

Office 365 Personal dla użytkowników Lumii 950 i 950 XL

orson_dzi 17 Lutego 2016 11:09

3 5

microsoft lumia 950 xlObecni i przyszli użytkownicy smartfonów Lumia 950 i Lumia 950 XL będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty Microsoft i otrzymać roczną subskrypcję pakietu Microsoft Office 365 Personal o wartości 299,99 złotych.



W ramach promocji, oprócz pakietu Office 365, kupujący otrzyma dostęp do przestrzeni dyskowej o pojemności 1 TB w usłudze OneDrive i pakiet 60 minut do wykorzystania co miesiąc na rozmowy przez Skype. Office 365 zawiera szereg aplikacji na komputer stacjonarny w tym Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook oraz oferuje dostęp z poziomu różnych urządzeń. Uzyskana licencja obejmuje korzystanie z aplikacji na wybranym komputerze PC lub Mac, jednym tablecie z systemem Windows, Android lub urządzeniu iPad oraz łatwy dostęp na jednym smartfonie.




Aby skorzystać z promocji należy:
  • Otworzyć w telefonie aplikację Lumia Offers.
  • Z listy dostępnych ofert wybrać pozycję Roczna subskrypcja usługi Office 365.
  • Wprowadzić adres e-mail i wybrać pozycję "kontynuuj"; na podany adres e-mail przesłane zostaną instrukcje dot. uzyskania rocznej subskrypcji w Sklepie firmy Microsoft.

Oferta jest dostępna przy zakupie nowego smartfonu Lumia 950 lub 950 XL i obejmuje modele kupione od momentu rozpoczęcia sprzedaży do 30.06.2016r. Kod promocyjny należy wykorzystać najpóźniej do 30.07.2016r.

Zobacz: Lumia 950 - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: Lumia 950 XL - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Microsoft     

w sumie: 43
  • 0

    26. ~Triest  2016-02-17 14:12:37  host: public-gprs369957.centertel.pl

    do nr 24. - Chyba faktycznie nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
    Przeglądać i EDYTOWAĆ dokumenty w serwisie Office Online możesz zawsze, nawet jeśli nigdy nie miałeś subskrypcji offline-owego Office.
    Chyba standardowo musiało się pojawić narzekanie typu: "a to trzeba dokument wrzucić do chmury, a ja nie chce chmury, a ja się boję, że mi ukradną" :-)
    Żeby było śmieszniej - znam wiele osób, które mają w PC-cie zainstalowanego pirackiego Office 2000 (albo jakieś inne stare wydania), bez aktualizacji bezpieczeństwa i nie boją się, że pierwszy lepszy haker może się im do nich dostać. No ale jak usłyszą o tym żeby wysłać dokument do dużo bezpieczniejszej, firmowej chmury to się trzęsą ze strachu. Pewnie myślą że topowi hakerzy (bo tylko tacy są w stanie to zrobić i to nie zawsze) włamią im się do chmury, po to żeby poczytać sobie ich listę zakupów, czy też list miłosny do byłej ;-)

  • 0

    27.  2016-02-17 14:23:15

    W nawiązaniu... Ponieważ są tu ludzie znacznie lepiej znający się na rzeczy ode mnie, uprzejmie proszę o informację, czy jest jakiś program na Windows Phone w rodzaju Dragon Dictation?

  • 0

    28. ~Triest  2016-02-17 14:57:31  host: public-gprs369957.centertel.pl

    do nr 27. - Teoretycznie tego typu funkcjonalności, a nawet więcej są już od dawna obsługiwane w ramach systemowych aplikacji Mowa oraz Cortana. Niestety tylko część funkcji jest w języku polskim - otwieranie np. danych ustawień, uruchamianie aplikacji, czy inicjowanie połączeń.
    Ponadto w Sklepie dostępne są pokrewne do Dragon Dictation aplikacje, z tym że, jeśli o to pytasz to domyślam się, że je sprawdzałeś i nie obsługują języka polskiego.

  • 0

    29. ~Triest  2016-02-17 15:02:51  host: public-gprs369957.centertel.pl

    Nad polską wersją osobistego asystenta "Cortana" Microsoft pracuje już od jakiegoś czasu i miałem nadzieję, że pojawi się ona wraz z debiutem Windows 10 Mobile, no ale niestety trzeba jeszcze poczekać :-/

  • 0

    30.  2016-02-17 15:07:07

    28 - takie rzeczy to już dawno, np. w Symbianie były ;-) Mi chodzi o wprowadzanie tekstu esemesów np.
    No właśnie nie sprawdzałem, bo nie ja potrzebuję. Nawet nie mam jak - E52 używam, ;-)

  • 0

    31. ~Wojciech G.  2016-02-17 15:09:02  host: 178-37-124-213.adsl.inetia.pl

    @pablosox123 Skąd informacja ze oficjalnego FB i Massengera nie ma ? Od dawna są te aplikacje dostępne, nie podoba sie Edge to przeciez jest IE11 i działa bez zarzutu chociaż osobiście uważam ze Edge jest ok(mowie o wersji z Lumi 950/950xl bo tylko ten tel na dzis ma oficjalnego i stabilnego WP10 , a nie wersje testową co działa bardzo słabo).

  • 0

    32. ~  2016-02-17 15:09:16  host: n27-03-02.opera-mini.net

    @27 wlo, ty sie odrazu przesiadz na promieniowanie grawitacyjne i bedziesz mial problem z glowy
    @29 kolego widze ze znasz tematyke i gratuluje dalszych sukcesow!!!!!!

  • 0

    33.  2016-02-17 15:16:05

    32 - ja problemu nie mam. Nawet jak będę się jakkolwiek przesiadał, z pewnością nie będę potrzebował doradców. Szczególnie tak kiepskich jak Ty ;)

  • 0

    34. ~  2016-02-17 15:28:13  host: n27-03-02.opera-mini.net

    @33 to ty śpecu 2 dni temu doradzales . Odszukalem ciebie tutaj ty WLO

  • 0

    35. ~Swi  2016-02-17 15:33:52  host: user-94-254-225-18.play-internet.pl

    @34. To sam czytalem jego tresci - tak bylo jak piszesz

  • 0

    36.  2016-02-17 15:36:07

    34 - no jak brakuje Ci moich komentarzy... Jest mnie tu więcej. Nie musisz szukać ;-)

  • 0

    37.  2016-02-17 15:41:39

    @26: Skoro zarzucasz mi brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, to wskaż mi na stronie do której link wstawiłeś miejsce, w którym jest napisane, że jest możliwość edycji po zakończeniu subskrypcji. Dla ułatwienia dodam, że na tej stronie żadne ze słów: subskrypcja i zakończenie nie występuje ani razu. Może są tam tam ich synonimy, których nie znam, więc proszę o ich wskazanie.
    Powinieneś powstrzymywać się od przeinaczania słów adwersarzy, bo to podważa twoją wiarygodność jako dyskutanta. Nie napisałem że boję się trzymania plików w chmurze. Napisałem tylko, że nie dam się przekonać do trzymania ich WYŁĄCZNIE w chmurze. I nie boję się włamania czy przejęcia swoich plików, tylko braku dostępu do nich.
    Ani razu nie odniosłeś się przy tym do meritum mojego pierwszego wpisu, który rozwinąłem w drugim. Że to jak u dilerów, pierwsza działka gratis.

  • 0

    38. ~  2016-02-17 15:42:23  host: n29-01-07.opera-mini.net

    wlo nie rob czytelnikow w balona i bedzie okey. ........

  • 0

    39.  2016-02-17 15:52:13

    38 - nie bardzo wiem o co Ci chodzi ;-)

  • 0

    40. ~Wojciech G.  2016-02-17 16:01:06  host: 178-37-124-213.adsl.inetia.pl

    @ABP Ja ciebie nie rozumiem MS daje coś za 1/5 ceny nominalnej tylko ograniczone czasowo i co jest w tym złego ?
    Ja osobiście pełnego pakietu Office nie kupie nigdy bo dla mnie wydanie na niego 3k by nie mieć ograniczenia to paranoja , ale jak MS daje to gratis do telefonu to czemu nie skorzystać ?
    Najnowszy MS OFFICE pozwala na zapisywanie wszystkiego do ODF czyli open document format więc później z edycja czy czymkolwiek innym nie ma problemu , bo masz darmowe pakiety co to obsługują ale nie są tak dopracowane jak MS OFFICE , więc jeśli dostaje się coś za friko to czemu nie skorzystać z oferty i używać coś dopracowane przez rok ?
    Taką samą taktykę kiedyś zrobiło google i udostępniało swój sklep google play wszystkim producentom za friko od jak dobrze pamiętam 3lat karze sobie płacić 15usd/urządzenie i tu nikt nie marudzi tylko płaci taka polityka więc czemu MS nie ma zrobić podobnie ? Kto chce to używa kto nie chce to używa czegoś innego. Moim zdaniem lepiej mieć większy wybór opcji niż nie mieć ich wogule.

  • 0

    41. ~hjd  2016-02-17 16:16:01  host: 31-179-8-184.dynamic.chello.pl

    Te telefony są wykonane jak lowend

  • 0

    42. ~Karol  2016-02-17 16:39:31  host: 31-178-50-99.dynamic.chello.pl

    @41.~hjd - Nie masz racji.

  • 0

    43. ~Triest  2016-02-17 17:16:09  host: public-gprs369957.centertel.pl

    Do nr 37. - Nie sądziłem, że w twojej osobie trafi mi się tak totalny laik bez znajomości podstawowych kwestii - jak odróżnianie aplikacji określanych jako tradycyjne (instalowane w pamięci urządzenia) od webowych (dostępnych w trybie online poprzez przeglądarkę internetową). Tak w skrócie: Pakiet MS Office w tradycyjnej formie jest instalowany w pamięci urządzenia i w jego przypadku potrzebna jest subskrypcja - zakupiona, bonusowa (dodawana do wybranych tabletów, czy też jak w powyższym newsie smartfonów), jak również, co często się zdarza piracka. Natomiast Office online to niezależny (w sensie, że nie związany z subskrypcją na Office offline) i darmowy pakiet biurowy zawierający między innymi: Word Online, Excel Online, PowerPoint Online, jak również OneNote Online, czyli odpowiadające Office offline oprogramowanie dostępne poprzez przeglądarkę internetową, przy zapewnieniu łączności internetowej i zalogowaniu się na bezpłatne konto (osoby które założyły konto np. w Windows Games, Outlook czy też OneDrive mają już to z głowy i mogą automatycznie z tego poziomu przejść do Office online). Ja dla przykładu mam pocztę e-mail na Outlooku i po zalogowaniu się do niej mogę bezpośrednio przejść do aplikacji webowych pakietu Office online, jak również innych aplikacji webowych Microsoftu.

    Na stronie, której link wcześniej podałem masz wyraźnie i zrozumiale napisane: "Tworzenie i udostępnianie dokumentów pakietu Office (Word Online, Excel Online, PowerPoint Online lub OneNote Online)".

    Nie ma tam słów: subskrypcja i zakończenie, ponieważ one nie dotyczą pakietu Office Online, który jest darmowy i nie potrzeba na niego subskrypcji.

    Poruszając wcześniej kwestie związane z chmurą nie adresowałem tego bezpośrednio do ciebie i bynajmniej nie z ciebie drwiłem, lecz z obserwowanej szerzej schizofrenii w temacie podejścia do prywatnych danych.

  • 0

    44. ~Triest  2016-02-17 17:25:07  host: public-gprs369957.centertel.pl

    Do nr 37. - Nie odnosiłem się wcześniej do twojego "meritum", ponieważ to mało istotna błahostka, z którą się na dodatek nie zgadzam. Pierwsza działka (jeśli tak określimy pakiet Office) w zdecydowanej większości przypadków nie pochodzi od "dilera" (producenta) tylko jest/była kradziona - zwłaszcza w Polsce pakiet MS Office spopularyzował się i trafił do grona aplikacji uważanych za niezbędne poprzez korzystanie z jego pirackich wersji (a już szczególnie lat temu, kiedy mało kto się przejmował legalnością oprogramowania instalowanego w komputerach).

  • 0

    45.  2016-02-17 23:42:42

    to ja mam to samo w tablecie za niecałe 300 zł.

Dodaj swoją opinię