Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Oferty na P4 do 3 października

Oferty na P4 do 3 października

WitekT 23 Września 2016 12:30

13 5

Do 3 października udziałowcy P4 czekają na wstępne oferty przejęcia telekomu - pisze serwis TMT Finance.

 

Zobacz: Rusza sprzedaż P4.

Źródła TMT Finance twierdzą, że proces sprzedaży może być zdominowany przez fundusze private equity, z szeregiem konsorcjów, które mogą być utworzone między oferentami. Wpłynąć może nawet kilkanaście ofert.




Potencjalnymi nabywcami wycenianego na 3 mld dolarów P4 są wszystkie główne firmy private equity z regionu, min. CVC, Advent, Apax, Bain, Cinven, KKR i Providence Equity Partners. Możliwe jest też połączenie z jednym z 3 pozostałych dużych operatorów komórkowych (tutaj problemem mogłoby okazać się uzyskanie zgody od regulatorów) czy z Liberty Global, właścicielem UPC Polska.

W ostatnich dniach swoje zainteresowanie P4 wyraził Deutsche Telekom. Niemiecka spółka przygląda się sytuacji i dokumentacji, ale nie wiadomo czy finalnie złoży ofertę.

Zobacz: Deutsche Telekom interesuje się P4.

Źródło tekstu: TMT Finance, PAP     

Dodaj do:

Tagi: p4 | play

w sumie: 102
  • 0

    83.  2016-09-26 16:15:25

    81 - jak najbardziej jest prezentowana. No k...wa ile razy mam Ci to mówić?

  • 0

    84.  2016-09-26 16:17:29

    82 - no takie druty - więcej nie oferują na moim łączu niestety ;(
    Teraz 1300 kB/s ciągnę - co oznacza nominalne 10 Mbps. I to mnie satysfakcjonuje.

  • 0

    85. ~pabloki  2016-09-26 16:17:45  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    79 dokładnie w 64 pisałeś że 8GB bez stażu jest dopiero od ostatniego piątku więc nie mogłem jej mieć. potem ja piszę w 68 ze taka ofert bez stażu była czerwiec lipiec a w 73 ja podaje linka do oferty 8GB bez stażu od lutego 2016. potem piszesz w 71 że oczywiście była od 1 lipca ale ze stażem .
    to naprawde dziwne że tak sledzisz regulaminy plusa, wręcz fanatycznie, a sam nie potrafisz dotreć ani nie zarejestrowałeś że na wakacjach prezentowano konwersje z mniej GB.

  • 0

    86.  2016-09-26 16:18:42

    http://tlp.is/b9k

  • 0

    87. ~pabloki  2016-09-26 16:19:33  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    83 to może daj linka do strony która prezentuje DZIŚ 8GB konwersja SIMO bez 30 dni stażu? nie do regulaminu .

  • 0

    88.  2016-09-26 16:19:50

    85 - o co Ci chodzi? przed lipcem była bez stażu, od lipca ze stażem teraz jest znowu bez stażu... Czego Ty k...wa jeszcze chcesz?

  • 0

    89.  2016-09-26 16:20:24

    87 - już widzisz?

  • 0

    90.  2016-09-26 16:21:20

    I wtedy też podobnie chyba nie widziałeś ;-)
    Jeśli więc nie bardzo Cię interesuje, nie dyskutuj. Ale też nie wymyślaj teorii o spekulacyjnych ofertach spod lady. Bo to śmieszne jest.

  • 0

    91. ~pabloki  2016-09-26 16:22:34  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    86 tam w okolicach napisu oferta specjalna nad ceną jest znak zapytania , jak najedziesz to jest tam że oferta ze stażem min 30 dni a pokaż mi prezentacje oferty tej z 23.09 bez wymogu stazu.

  • 0

    92. ~pabloki  2016-09-26 16:25:32  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    no teraz w 88 przyznajesz że jednak była bez stażu . a wczesniej czego nie przyznawałeś tego? a ten link to oferta ze stażem . dalej nie zlinkowaeś prezentacji oferty BEZ stażu. wiec pytam sie gdie jest prezentowanan ta oferta bez stażu?

  • 0

    93.  2016-09-26 16:28:15

    Wiesz co? Regulamin słowem nie mówi o tym do kogo jest kierowana oferta... Zatem do każdego kto chce konwertować. Na znaki zapytania, nie mające uregulowania w przepisach, nie zwracam uwagi.
    I wiesz co sobie myślę? Że spod lady oferują to dla tych co nie mają stażu ;-)

  • 0

    94.  2016-09-26 16:30:50

    92 - o jakim znowu stażu mówisz? Ja mówię o regulaminie sprzed lipca - nie twierdziłem, ze był dla numerów ze stażem...

  • 0

    95.  2016-09-26 16:33:39

    Czytać naprawdę potrafię ;-)

  • 0

    96. ~pabloki  2016-09-26 16:48:59  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    rozmawiamy o tym że twierdzisz ze prezentowana jest oferta bez stażu 30 dni . tam na tych szczegółach jest podpięty niewłaściwy regulamin. jest ogólny konwersji oraz promocji od 23 .09. tymczasem na stronach rejestracji i na zlinkowanej dowiadujemy sie o warunku 30 dni stażu. ale może być tez tak że oni w plusie sami nie wiedza jak chcą to sprzedawać. właściwie to oferta na www nie jest ponoc prezentacja warunków w rozumieniu KC.

  • 0

    97.  2016-09-26 16:51:27

    96 - a jaki powinien być właściwy? Jest nowy! Bez wymogu posiadania stażu. Więc pytajnik możesz sobie wsadzić - do schowka ;-)
    OK - czepiaj się kolejnych pytajników... Ja już mam dość rozmowy z Tobą. Sorry - wysiadam ;)

  • 0

    98.  2016-09-26 16:54:09

    Po co my tu w ogóle o jakichkolwiek ofertach mówimy, skoro żadna nie jest ofertą w rozumieniu KC?
    Witek!! Zmień zasady, bo piszesz o bzdurach podając regulaminy promocji czy nawet cenniki, które nie są częścią podpisanej przez klienta umowy!
    Myśliciel... Jeśli byś mógł - bo piszesz, ze znajomi korzystają - podsyłaj regulaminy które wiążą strony umów, co? Myślę, że Witek będzie Ci wdzięczny za prawem usankcjonowane cenniki i regulaminy - ja na pewno ;-)

  • 0

    99. ~  2016-09-27 07:49:52  host: 62.244.153.128

    wlo, daj sobie spokój, ten pabloki jest nierozgarnięty i dla niego zrozumienie zdań dłuższych niż komunikaty: "przynieś, podaj, wyjdź" przerastają jego możliwości intelektualne.

  • 0

    100.  2016-09-29 09:04:06

    Myśliciel...
    Jakbyś miał wątpliwości: http://tlp.is/bay Bo już podejrzewałeś niezgodność z prawem nawet ;-)

  • 0

    101. ~513545  2016-09-30 13:38:02  host: 194.126.221.7

    Zastanawiam się jaki sens miała ta rozmowa, pomijając zawrotną ilością komentarzy...

  • 0

    102. ~513545  2016-09-30 13:40:51  host: 194.126.221.7

    Oczywiście wszystkie w temacie artykułu.

Dodaj swoją opinię