Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Oferta "Zestaw kibica" od T-Mobile

Oferta "Zestaw kibica" od T-Mobile

sirmark 23 Maja 2014 19:19

5 9

T-Mobile wprowadza Zestaw Kibica - specjalną ofertę skierowaną do miłośników futbolu. Decydując się na zakup smartfona Sony Xperia Z2 otrzymać można opaskę Sony SmartBand oraz replikę oficjalnej piłki Mistrzostw Świata w Brazylii - Brazuca.




W wybranych punktach sprzedaży T-Mobile startują "Strefy Kibica", w których można będzie zakupić mundialową ofertę, dostępna w dwóch opcjach - High i Medium.


W ramach abonamentu za 169,99zł klienci oprócz telefonu otrzymają 600 minut do wykorzystania na połączenia do wszystkich sieci, pakiet danych 0,5 GB, a także dostęp do jednej z wybranych usług z serwisu MyBox (Naviexpert, Iplex, GameBox, Sklep MP3, Audioteka, SuperMemo) za darmo na cały okres trwania umowy.


W abonamencie za 89,99zł miesięcznie klient otrzyma pakiet 400 minut do wszystkich sieci, pakiet danych 0,5 GB oraz dostęp do wybranej usługi MyBox za darmo.


W obu opcjach umowy podpisywanej na 24 miesiące.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile

w sumie: 24
  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    5. ~4G (4 x Gorsze) LTE  2014-05-23 20:01:20  host: user-94-254-210-175.play-internet.pl

    "W ramach abonamentu za 169,99zł KLIENCI oprócz telefonu otrzymają 600 minut do wykorzystania na połączenia do wszystkich sieci, pakiet danych 0,5 GB..." -
    To ilu klientów to dostanie?
    Po ile tych super drogich minut i MB przypadnie na jednego klienta? ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    6.  2014-05-23 20:09:29

    lool, 169.99 PLN i 600 minut...
    Znajdą się głupi? Aaa no tak, oczywiście, że znajdą, przecież to Polska

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~lol  2014-05-23 20:20:35  host: 95.10.122.208.dynamic.ttnet.com.tr

    Qwa co za jelop wymysla tak denne promocje? Przeciez nad tym mysla sztaby ludzi z wyzszym wyksztalceniem. Porazka

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    8. ~  2014-05-23 20:20:52  host: 83.218.117.82

    jak pierwszy raz przeczytałem ten tekst zastanawiałem się czy to nie 1 kwietnia... no cóż może t-mobile działa z opóźnieniem...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9. ~Calm7  2014-05-23 20:22:19  host: n08-08-02.opera-mini.net

    Ee.. A ile jest dopłaty do tej Z2 w abo 170zł..? ;-> a za 90zł..?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    10.  2014-05-23 20:27:04

    Tak się zastanawiam, czy T-Mobile czasem jakichś starych ofert Ery sprzed 10ciu lat nie odkopało. Abo za 169,99zł i 600 minut? Buhahahaha... Poprawili mi humor. :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    11. ~Calm7  2014-05-23 20:42:50  host: n08-08-02.opera-mini.net

    10). Mnie bardziej śmieszy ten sam pakiet netu (0,5GB) zarówno w wersji High jak i Medium :-D Jak można pożałować neta klientowi płacącemu 170zł /mies. x24?!

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    12.  2014-05-23 20:54:41

    mnie nie śmieszy. Robi mi się smutno, że (wszyscy) operatorzy rżną klientów od tyłu :

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~tomek  2014-05-24 08:42:18  host: 178.180.42.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    telefon pewnie z LTE a w t-mobile lte nie ma......a kiedy będzie nie wiadomo, w połowie roku a może w drugiej połowie roku... takie dostajemy informacje

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14.  2014-05-24 09:18:21

    Jeśli w abo za 90zł miesięcznie Z2 będzie za 1zł to można się skusić ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~ManiekOL  2014-05-24 10:23:39  host: d12-58.static.icpnet.pl

    No własnie, może tka wysoki abo i mało minut bo do telefonu nie ma dopłaty. A i tak za SMS i stacjonarki trzeba dopłacac hahaha :D i 500MB na Z2, brawo :D Przynajmniej piłka będzie...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~temp  2014-05-25 07:55:37  host: user-94-254-212-45.play-internet.pl

    No właśnie w tym rzecz dziubaski, że w tym wyższym abo Z2 jest za zetkę, a w tym niższym za 499 złotówek. Mógłby autor o tym rzetelnie wspomnieć. Z drugiej strony umowa jest, owszem, na 24 miesiące, ale tzw. raty, czyli realne zobowiązanie, na 30...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~ssa  2014-05-25 19:18:17  host: 185.10.26.111

    TEMP - w play masz też za łotówke w abo za 179. W tym bez limitu komórki, stacjonarne, 2GB neta i 1000 odbierane w uni. Z czym do ludzi te-debile?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~ssa  2014-05-25 19:18:47  host: 185.10.26.111

    zapomniałem o sms/mms bez limitu :)