Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Oferta "Wietnam" w Play

Oferta "Wietnam" w Play

sirmark 10 Czerwca 2008 08:08

0 0

11. czerwca Play wprowadza na rynek dedykowaną dla mniejszości wietnamskiej w Polsce, letnią ofertę promocyjną Wietnam.

Propozycja skierowana jest do obecnych użytkowników oferty Nowy Play na Kartę oraz osób, które w okresie od 11. czerwca kupią i aktywują zestaw startowy Nowy Play na Kartę o wartości 9 złlub 30 zł.

Koszt wysłania jednej wiadomości SMS to 0,30 zł. Koszt połączenia głosowego do wietnamskich sieci komórkowych oraz stacjonarnych wynosić będzie 0,40 zł za minutę połączenia głosowego, naliczane co 30 sekund.




Oferta jest aktywowana na koncie każdego obecnego użytkownika oferty Nowy Play na Kartę w dniu 11. czerwca lub z chwilą aktywacji w przypadku osób, które zakupią zestaw startowy po dniu 11. czerwca.

Korzystanie z oferty nie wymaga uiszczenia żadnej dodatkowej opłaty, cena usługi jest zawarta w kwocie doładowania. Oferta obowiązuje do odwołania.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    15.  2008-06-10 10:49:18

    ojej taniej do Wietnamu niż do innych w Polsce hmmm....

  • 0

    16.  2008-06-10 10:58:13

    było dobrze do 5 maja... teraz już się robi nie wesoło; nowe taryfy bez wymienności min na smsy i kolejność schodzenia minut z pakietów = bezsens. Orange i Era wprowadzą iPhona, wejdzie Halo Polsat, możliwe że Era zmieni się w T-Mobile = dużo nowych klientów. I co będzie Playta czy nie?

  • 0

    17. ~Manitou  2008-06-10 11:59:28  host: 192.31.236.5

    O ile sie nie mylę, to tydzień temu Heyah już wprowadziła ofertę dla Wietnamu. I ich stawka za minutę wynosi 68 groszy - czyli taniej niż w Play, bo tutaj jest 40 groszy za 30 sekund. Moim zdaniem otwarcie na emigrantów ze Wschodu to bardzo dobry pomysł, nie rozumiem krytyki - angielscy operatorzy już od dwóch lat umożliwiają Polakom tańsze połączenia do kraju - a ilu Polaków płaci tam tak naprawdę podatki? Ludzie, pohamujcie ten rasistowski bełkot!

  • 0

    18. ~tit  2008-06-10 12:30:02  host: ip-1-183.gemini.net.pl

    ~Manitou czytaj ze zrozumieniem. Koszt wysłania jednej wiadomości SMS to 0,30 zł. Koszt połączenia głosowego do wietnamskich sieci komórkowych oraz stacjonarnych wynosić będzie 0,40 zł za MINUTĘ połączenia głosowego, naliczane co 30 sekund.

  • 0

    19. ~Gal  2008-06-10 12:39:26  host: hff170.internetdsl.tpnet.pl

    Manitou - czy krytyka czegokolwiek w dziejszych czasach od razu musi byc rasistowska, faszystowska czy inna -stowska? Ta oferta jest po prostu smieszna - czemu nie dla Rumunow, Ukraincow czy Bialorusinow - tych jest naprawde wielu w Polsce.

  • 0

    20. ~  2008-06-10 13:07:32  host: gim134.internetdsl.tpnet.pl

    jak tańsze to jest za pół minuty osły

  • 0

    21. ~  2008-06-10 13:14:42  host: apn-77-115-79-38.gprs.plus.pl

    ja na szczescie do rozmow miedzynarodowych używam Rebtela. Polskie stawki na polaczenia miedzynarodowe sa dleikatnie mowiac chore.

  • 0

    22.  2008-06-10 14:01:12

    Smutne to, ale niektóre komentarze mają poziom zbliżony do tych na Onecie :/. Tzw dzieci neostrady...

  • 0

    23. ~Pu94  2008-06-10 14:03:34  host: acbq2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jaka zenada nie dosc tak jak to mowia inni ze nie placa podatkow to jeszcze maja na swoje wiochy taniej niz do ludzi w kraju przeciez to bzdura. Ja jestem wstanie zrozumiec sytuacje ramingowe gdzie czlowiek jedzie itp ale nie w ten spoosbi co ? 40 gr do podzialu z plusem 3:1 - podatek zaraz sie okaze ze jeszcze do tego doplacaja i trza fundyszy poszukac u obecnych uzytkownikow lub nowych wpierdolic na jakies ciekawy abonamnet w ktorym wrocimy do czasow prlu i bedziem sobie w ramach abonamnetu tylko ladowac telefon a za wszystko polacic poza nim.

  • 0

    24. ~kwistas  2008-06-10 14:06:52  host: w3cache.wignet.pl

    Dobre i to zawsze to Wietnamczycy zadzwonią sobie do domu. Mogli by jeszcze dac połączenia do Ukrainy i Białorusi wtedy juz by było jak w Heyah.

  • 0

    25. ~jasku  2008-06-10 14:11:48  host: abnt69.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mi się wydaje, że PLAY podpisał jakaś umowę z Wietnamem po to aby dostawać, np. tańsze telefony wyprodukowane przez tanią siłę roboczą w tamtejszych fabrykach. Nie zdziwiłbym się, jakby za niedługo PLAY wprowadził podobna ofertę dla Chin, Korei, itp.

  • 0

    26. ~jasku  2008-06-10 14:23:08  host: abnt69.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ej arnie kogo nazywasz dzieckiem neostrady? Widzę, że Ty (ja też) posiadasz tą samą platformę. Ja na tą neostrade nie narzekam bo przynajmniej nie mam problemów ze ściąganiem z rapidshare, a tych gówniarzy co nie odróżniają prawdziwej rzeczywistości od wirtualnej to powinno się jakoś inaczej nazywać... pozdro

  • 0

    27.  2008-06-10 14:39:24

    ja proponuje promocje zeby do kazdej nowej play karty losowo byl przyznawany jeden kraj z azji lub afryki z promocyjna stawka

  • 0

    28.  2008-06-10 14:41:22

    SirmarK: "Nowy Play na Kartę o wartości 9 złlub 30 zł." powinna być spacja między zł a lub ;-)

  • 0

    29. ~jojo  2008-06-10 16:17:45  host: efo153.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wiecie co - wolę być Polakiem i płacić drożej za połączenia międzynarodowe (nawet w Unii Europejskiej), niż być w sytuacji wielu Wietnamczyków i płacić śmieszne pieniądze za połączenia do Wietnamu. Ciekawe dlaczego żaden Polak (przynajmniej ja nie spotkałem się z taką opinią) nie narzeka na możliwość taniego telefonowania z komórki z Wielkiej Brytanii czy też Irlandii?

  • 0

    30.  2008-06-10 16:20:42

    40gr minuta? a koszt po voip jakies 9gr ;) bo nie wyobrazam sobie, by takie rozmowy szly inaczej niz przez internet... era kiedys podobnie kombinowala to TP sie nie zgodzila na takie omijanie monopolu... teraz gdy voip moze miec kazdy z internetem moze sie cos ruszylo.

  • 0

    31. ~Franziska  2008-06-10 17:38:41  host: h-87-199-31-253.dolsat.pl

    Myślę, że jest to posunięcie we właściwym kierunku. Mnie osobiście najbardziej podoba się promocja sieci Era, co dziwne, jeszcze nigdzie nie zauważona. Promocja nazywa się „Pozdrów Prezydenta” i dotyczy tańszych połączeń do Zimbabwe. W promocji możliwe jest wykonywanie połączeń do wszystkich sieci w Zimbabwe. Po wybraniu numeru telefonu w Zimbabwe system automatycznie przełącza nas na opcję „Złóż życzenia Jego Ekscelencji Prezydentowi Robertowi Mugabe”. Na złożenie życzeń mamy 10 minut. Następnie zostajemy przełączeni na wybrany numer telefonu. Mamy tutaj do wyboru dwie opcje: pomoc konsultanta i bez pomocy. W pierwszej opcji konsultant przysłuchuje się naszej rozmowie i w razie potrzeby pomaga w niej. Druga opcja jest w chwili obecnej niedostępna. Rozmowę można prowadzić w językach szona, ndebele, manyika, ndau, niandża i tonga. Wkrótce będą również dostępne mniej popularne języki, jak polski i angielski. Cena za minutę rozmowy jest taka sama jak poza promocją, ale korzystamy za to z opcji „Złóż życzenia” i bezpłatnej pomocy konsultanta.

  • 0

    32. ~  2008-06-10 19:05:24  host: aclm162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    normalnie z tych komentarzy telepolisowskich się onet zrobił.

  • 0

    33. ~Gal  2008-06-10 19:52:35  host: 77-253-0-75.adsl.inetia.pl

    Franziska - usmiechnalem sie. :)

  • 0

    34.  2008-06-11 15:28:09

    Nie no bradziej sie opłaca niż dzwonic do swoich, zacznijmy wysyłac znajomych do Wietnamu i Zimbabwe i bedziemy tanoi dzownic

Dodaj swoją opinię