Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Oferta Świąteczna Orange - oficjalnie

Oferta Świąteczna Orange - oficjalnie

sirmark 15 Listopada 2006 17:01

0 0

Orange przygotował dla klientów Świąteczną Ofertę usług.

Od 15 listopada 2006 do 15 stycznia 2007 popularne oferty Friends&Family będą atrakcyjniejsze, bo wzbogacone o darmowe weekendy.




Usługi w ofercie świątecznej:
Wybrane Numery i Weekendy w Nowym Twoim Planie i ofercie Premium. Usługa umożliwia bezpłatne połączenia oraz darmowe wysyłanie SMS-ów i MMS-ów z wybranym numerem w sieci Orange lub numerem stacjonarnym, a w weekendy daje darmowe połączenia, darmowe SMS i MMS ze wszystkimi w Orange. Dodatkowo nowi klienci nawet przez 9 miesięcy mogą bezpłatnie korzystać z tej usługi.
Bliżej Siebie w Twoim Mixie. Pozwala na wybór jednej osoby w sieci Orange i rozmawianie z nią za 5 gr/minuta, codziennie i bez ograniczeń, a w weekendy ze wszystkimi w Orange za darmo. Ponadto nowi klienci, którzy wybiorą ofertę Twój Mix mogą korzystać bezpłatnie z usługi Bliżej Siebie nawet przez 9 miesięcy .
Przyjaciele w ofercie Orange Go. Klienci płacą mniej za rozmowy z maksymalnie 3 osobami w sieci Orange. W dni powszednie to 5 lub 12 groszy za minutę (w zależności jak długo klient korzysta z usług Orange), natomiast w weekendy ze wszystkimi w Orange rozmawia się za darmo. Użytkownicy, którzy mają włączoną usługę Przyjaciele w obecnej wersji, będą automatycznie przeniesieni do usługi świątecznej.

Orange przygotował także świąteczny limitowany starter 9/9 dostępny w ofercie Orange GO. Klient płaci 9 zł i tyle otrzymuje na start. Dodatkowo dostaje 60 minut gratis (wymiennych na 240 SMS-ów lub 90 MMS-ów) do wykorzystania w Orange.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1.  2006-11-15 19:03:03

    Witku a wiesz moze cos o propozycji w orange, albo o ewentualnie o opłatach za zmianę taryfy???

  • 0

    2. ~ksad  2006-11-15 19:41:41  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    Z tego, co wiem, zmiany są proponowane indywidualnie i bezpłatnie wybranym klientom. Zadzwoniono do mnie z BOK i skorzystałem.

  • 0

    3. ~mani  2006-11-15 19:49:35  host: host231.emitel.pl

    Widzę że starym abo. daje sie g..no,poprostu są zbędni statystyke robi się na nowych ...aktywacjach,dlatego kończy mi się umowa i zmieniam krwiopijce,żadne propozycje,

  • 0

    4. ~mani  2006-11-15 19:50:29  host: host231.emitel.pl

    Widzę że starym abo. daje sie g..no,poprostu są zbędni statystyke robi się na nowych ...aktywacjach,dlatego kończy mi się umowa i zmieniam krwiopijce,żadne propozycje,

  • 0

    5. ~d  2006-11-15 20:09:31  host: public-gprs3014.centertel.pl

    a jak z tym GO jest?

  • 0

    6. ~miniek  2006-11-15 20:31:44  host: apn-99-43.gprspla.plusgsm.pl

    witajcie...zmiana na nowy twoj plan kosztuje 50pln brutto ale narazie nie jest podobno mozliwa

  • 0

    7. ~Zico  2006-11-15 21:02:14  host: 213.158.194.228

    No to niezle ZLODZIEJSTWO! Nie dosc, ze Nowy Twoj Plan jest gorszy niz Twoj Plan to jeszcze orange kaze sobie placic za migracje? Przeciez to chore! Chyba nikt rozsadny majac lepsza oferte nie zamieni jej na gorsza! Oni naprawde probuja robic z ludzi idiotow. A co z minutami poza siec? Kiedy wreszcie orange poczyni jakies kroki w tym kierunku? Przeciez od jutra tanieje interconnect. I co? Nadal nic! Orange spi! Moze tak orange wzialby przyklad z ERY Pani Kossman, co??? Orange chyba musi stracic ze dwa miliony klientow to moze wtedy wreszcie sie obudzi!

  • 0

    8. ~Zico  2006-11-15 21:04:38  host: 213.158.194.228

    No to niezle ZLODZIEJSTWO! Nie dosc, ze Nowy Twoj Plan jest gorszy niz Twoj Plan to jeszcze orange kaze sobie placic za migracje? Przeciez to chore! Chyba nikt rozsadny majac lepsza oferte nie zamieni jej na gorsza! Oni naprawde probuja robic z ludzi idiotow. A co z minutami poza siec? Kiedy wreszcie orange poczyni jakies kroki w tym kierunku? Przeciez od jutra tanieje interconnect. I co? Nadal nic! Orange spi! Moze tak orange wzialby przyklad z ERY Pani Kossman, co??? Orange chyba musi stracic ze dwa miliony klientow to moze wtedy wreszcie sie obudzi!

  • 0

    9. ~Zico  2006-11-15 21:05:18  host: 213.158.194.228

    No to niezle ZLODZIEJSTWO! Nie dosc, ze Nowy Twoj Plan jest gorszy niz Twoj Plan to jeszcze orange kaze sobie placic za migracje? Przeciez to chore! Chyba nikt rozsadny majac lepsza oferte nie zamieni jej na gorsza! Oni naprawde probuja robic z ludzi idiotow. A co z minutami poza siec? Kiedy wreszcie orange poczyni jakies kroki w tym kierunku? Przeciez od jutra tanieje interconnect. I co? Nadal nic! Orange spi! Moze tak orange wzialby przyklad z ERY Pani Kossman, co??? Orange chyba musi stracic ze dwa miliony klientow to moze wtedy wreszcie sie obudzi!

  • 0

    10. ~piotr  2006-11-15 22:59:21  host: abrf126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zico: Wystarczy raz napisać!

  • 0

    11.  2006-11-16 00:33:22

    No właśnie, jak z tymi darmowymi weekendami w Orange GO? Szukałem dzisiaj informacji na stronie Orange o darmowych weekendach oprócz starej promocji nic nie piszą. Chcę właśnie zmienić sieć na Orange i ta promocja mnie skutecznie do tego przekonuje ;P

  • 0

    12. ~badenov  2006-11-16 00:49:36  host: 82.160.255.199

    Nic ciekawego. A już w porównaniu z tym co era dała z podwójnym doładowaniem w TT to wogóle nie ma co gadać o propozycjach orange

  • 0

    13.  2006-11-16 18:06:11

    A co najlepsze w nowym Orange Premium nie ma takiej usługi jak "Wybrane Numery i Weekendy" tam pozostały dotychczasowe "Wybrane Numery" bez Weekendów więc przez 9 miesięcy będziemy korzystać z czegoś co jest niedostępne w tej ofercie to mi się podoba ;) A z jednej strony dobrze że w Premium nie zlikwidowali "Wybranych Numerów" bo w dalszym ciągu będzie można wziąć 5 nr za 40zł lub np. 3 nr za 30zł + "Weekendy i Wieczory" za 30zł w sumie 60zł a w Nowym Twoim Planie mamy za 55zł "Wybrane Numery i Weekendy" ale bez darmowych rozmów w ciągu tygodnia od 21:00 do 9:00 więc w tym przypadku lepiej płacić te 5zł więcej i mieć darmowe nocki i ranki w ciągu tygodnia ;)

  • 0

    14. ~zxc  2006-11-24 14:46:20  host: 217.153.4.50

    Ciekawostka: promocja nazywa się świąteczna ale świąteczne weekendy 23, 24 XII i 30, 31 XII cwaniaki wyłączyli z pormocji. Orange - do sveta hudby.

  • 0

    15. ~ktoś  2006-12-27 09:38:21  host: ztpnet-78-239.ztpnet.pl

    ZłODZIEJE , OSZUSCI, CWANIACY NABIJAJA LUDZI W BUTELKE NA TEMAT DARMOWYCH WEEKENDOW . ZAMIAST NAPISAC DARMOWE SOBOTY I NIEDZIELE TO OGLOSILI DARMOWE WEEKENDY, A W TO SIE POWINNO WLICZAC 1 I 2 DZIEN SWIAT, PONIEWAZ JEST TO OKRES WEEKENDOWY. Nie wiem jak Wy , ale postanowiłam zmienić operatora . Tego Wam także życzę ! Nie dajcie się nabierać ...

  • 0

    16. ~d00d3k  2007-02-18 16:36:34  host: apc251.internetdsl.tpnet.pl

    w zyciu nie ma nic za darmo. Zawsze musi byc gdzies "haczyk". Poza tym oferta byla ok do czasu, jak ja zniesli i nie wiadomo kiedy powroci (moze nigdy :( ) a ja juz sie tak "wkrecilem" w ta siec ze taka super a tu takie cwaniactwo pliz POZDRO!

Dodaj swoją opinię