Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Oferta RePlay dostępna w eShopie

Oferta RePlay dostępna w eShopie

LuiN 26 Października 2011 19:14

0 0

RePlay, oferta przedłużeniowa dla klientów sieci Play, dostępna jest już za pośrednictwem eShopu. Sieć przygotowała specjalne benefity dla klientów wybierających tę metodę przedłużenia umowy.

Klient może przedłużyć umowę w serwisie Play24, logując się w eShop lub klikając na link przy opisie oferty RePlay.

W zależności od wybranej taryfy otrzymać można dodatkowy pakiet maksymalnie 100 minut miesięcznie na połączenia do wszystkich sieci (na cały okres trwania umowy) czy nawet 5 dodatkowych gigabajtów transferu miesięcznie.




Tradycyjnie już przy sprzedaży zdalnej przez eShop klient nie jest obciążany kosztami transportu telefonu pod wskazany adres.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    12. ~  2011-10-26 22:08:16  host: 178.183.158.100.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    @11 - nie było dodatkowych pakietów na zawsze przy RePlay bez telefonu. Były tylko na 3 lub 6 miesięcy.

  • -1

    13. ~  2011-10-26 22:24:21  host: host-89-229-141-126.chelm.mm.pl

    Nędza. Kolejne takie wydarzenia przekonują mnie dlaczego panie z firmowych salonów Play są często takie spięte: bo nie zarabiają! skoro taniej i korzystniej klientowi jest zamówić usługę przez Internet. Biedaczki muszą jednak zajmować się reklamacjami... Polityka znana z n - 1 punkt serwisowy na całe miasto, kilka punktów agencyjnych typu "podpisz i spadaj". Nie wróżę dobrej przyszłości tej firmie. Jeszcze tylko 10 m-cy i zastanowię się do jakiej przejść...

  • 0

    14.  2011-10-26 22:29:53

    @13: może dla rozluźnienia spróbuj opowiedzieć im jakiś dowcip

  • 0

    15.  2011-10-26 22:37:50

    Pytanie: potrzebuję umowy na 12 miesięcy - którą opcję proponujecie? +- 10 giga na miesiąc mi wystarcza bez problemu. Dzięki z góry za info.

  • 0

    16. ~Rita  2011-10-27 00:26:59  host: public-gprs93973.centertel.pl

    Zgodnie z nazwą, Play zaczął sobie pogrywać. - Porównałam niedawno ofertę dla przedłużających we wszystkich sieciach. I wiecie, co mnie po raz pierwszy zdumiało? - Play przestał konkurować z W3 jeśli chodzi o cenę aparatów.

  • 0

    17. ~Amigo007  2011-10-27 01:58:13  host: z42-03.opera-mini.net

    Też to zauważyłem, szczególnie przy abonamentach sensownych od ok 60zł taki orange ma wiele telefonów tańszych, a i ofertę przy abonamencie delfin za 59,90zł mają bardzo ciekawą. Ja generalnie i tak unikam podpisywania umów, wolę telefon z allegro i prepaid (praca głównie dorywcza i zlecana). A sam teraz przeżuciłem się z play fresh na orange free na karte i jestem bardzo zaskoczony z szybkości wczytywania się stron na operze mini. Teraz jest około 3 razy szybciej, jednak główną przyczyną były oszczędności. Po ostatnich pozytywnych zmianach w orange, teraz tu mam taniej :-)

  • 0

    18.  2011-10-27 09:00:00

    Mam Play dla firm i na nic bym jej nie zamienił. Najlepsza oferta na rynku! Umowy przedłużam tylko i wyłącznie u doradcy biznesowego.

  • 0

    19. ~  2011-10-27 09:10:02  host: user-46-112-103-2.play-internet.pl

    @10 Aleś mnie ubawił hehehe. Ale zasięg pewnie masz skoro niku 4G?

  • 0

    20. ~rysal  2011-10-27 09:10:45  host: 84-10-69-73.dynamic.chello.pl

    "radeczko" i bardzo słusznie robisz. Już nieraz słyszało się o "pomyłkach" w zamówieniu u operatorów, a potem tylko problem żeby to odkręcić

  • 0

    23.  2011-10-27 09:33:59

    @21. Super. mozesz miec i 5g co ztego jak masz 1mb ;] play oferte internetu ma dobra ale predkosci... wole nie. w orange mam drozej ale za to te 6mb minimum. Co mi po np nocnym transferze jak mam 1mb czy 2

  • 0

    24. ~  2011-10-27 09:36:04  host: host-89-229-141-126.chelm.mm.pl

    @14, może gdyby kawę zaproponowały, a nie w każdym słowie dążyć do podpisania umowy...

  • 0

    25. ~  2011-10-27 09:43:23  host: 77-254-87-194.adsl.inetia.pl

    @21 - no i tylko z tego powodu Play powinien zbankrutować. Po co ma zapewniać internet spamerowi-hotelarzowi?

  • 0

    26. ~polecam FREE w Orange  2011-10-27 09:46:11  host: user-31-175-196-142.play-internet.pl

    Ja też od wczoraj mam w Orange kartę z taryfą FREE i mogę mieć tę kartę w telefonie (z internetem) albo przełożyć do modemu w laptopie i..większa jest szybkość niż w Playu, gdzie jest ..512 kB a tu w Orangu 4,5 MB i karta ma ważność na dwa lata.

  • 0

    27.  2011-10-27 09:52:36

    23@ Dziobas do przegladania www, sciagania muzyki lub krotkiego filmiku z youtuba szybkosc 1-2 Mb/s tez spokojnie wystarcza.

  • 0

    28.  2011-10-27 10:08:26

    Ja u siebie w mieście mam najszybszą prędkośc ze wszystkich operatorów ale i tak niedługo wezmę ofnk ponieważ liczy się niska cena bo jestem uczniem a internetu mobilnego używam od czasu do czasu,lepiej coś mieć niż nic :D póki co uzywam pakietów internetowych w play fresh jeśli nie wprowadzą zmian w ponk to witaj ofnk :P Porównanie szybkości: Orange tylko do 256 kb/s T-Mobile tak samo Play 1-5.5 mb/s jak testowałem to przy słabym zasięgu najczęściej miałem 1.5 przy trochę lepszym 2.5/3 czasem nawet udało się się osiągnąć ponad 4 moim rekordem było 5.5 mb/s Zasięgiem 3g dobrze sieje na całe miasto w porównaniu do plusa Plus 1-2mb/s Ogólnie z internetu play jestem zadowolony tylko ta ważność

  • 0

    29.  2011-10-27 10:09:44

    Ps. mobilnego w komputerze używam rzadko bo w domu mam stacjonarny od netii do 18 mb/s i komputera nie biorę wszędzie ze sobą częściej korzystam z internetu mobilnego w telefonie :)

  • 0

    30.  2011-10-27 10:11:36

    Takie 6 gb myślę że starczy mi na minimum rok i w orange wydam 40zł na allegro a w play będzie więcej transferu którego nie potrzebuje ale będę musiał wydać 300zł !! Wiadomo co w takim przypadku każdy by wybrał :),co innego jak ktoś używa internetu mobilnego jako stałego łącza tam najbardziej ważny jest duży limit :D

  • 0

    31.  2011-10-27 11:09:30

    #21 Korzystam z mobilnego Internetu Play od prawie 3 lat. Poczatkowo dzialal bardzo sprawnie i nie bylo problemu z osiagnieciem deklarowanych predkosci transferu ani ze stabilnym ich utrzymywaniem. Zasieg szybko sie powiekszal, wiec w lokalizacjach, w ktorych bywalem moglem korzystac z uslugi. Obecnie tak rozowo juz nie jest. Mam problemy w lokalizacji, w ktorej korzystam najczesciej (ok. 200m od BTS-a), wiec mam porownanie. Bede sie mocno zastanawial, czy przedluzyc umowe o kolejny rok...

  • 0

    32. ~  2011-10-27 14:48:00  host: z58-12.opera-mini.net

    31: Masz problem a raczej za dużo sąsiadów. Ja łapię 4G z 25 km w Play i jest lux malina. Jest nas na jednej nośnej kilkanaście osób.

  • 0

    33. ~ja nie mam maliny bo  2011-10-27 17:16:34  host: user-46-113-159-164.play-internet.pl

    mieszkam w raczej większym mieście a tu nadmiar chętnych na serfowanie no i często (tak od roku jakby) jest że przełącza się z HSDPA na WCDMA a jak jest natłok chętnych to i na WCDMA nie podziałą i lejek uniemożliwia pracę. Tak więc za miesiąc nie przedłużam umowy bo na szybkość 512 kB w Playu mnie nie stać za 29 zł.

Dodaj swoją opinię