Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Oferta Netii w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa

Oferta Netii w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa

msnet 4 Czerwca 2018 18:30

5 4

plus cyfrowy polsat netia logo

Od 18 czerwca z usługami Netii będzie się można zapoznać i je nabyć w znacznie większej niż dotychczas liczbie punktów w całej Polsce. Zyskają także klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu, którzy będą mogli kupić usługi Netii z rabatem smartDOM. Na początku będzie to możliwe w 181 punktach sprzedaży, a docelowo w całej sieci sprzedaży Grupy Cyfrowy Polsat.

Zmiany, o których mowa wyżej, to efekt przejęcia pakietu 66% akcji Netii przez imperium Zygmunta Solorza-Żaka. Usługi Netii, które klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu będą mogli nabyć z rabatem smartDOM to szybki, stacjonarny dostęp do Internetu, przede wszystkim w technologiach światłowodowych, oraz działające na jego bazie usługi telewizyjne, jak również usługi telefonii stacjonarnej.




Dostępne będą cztery warianty ofert Netii z rabatem smartDOM w różnych konfiguracjach:
  • Internet stacjonarny - trzy opcje prędkości: do 100 Mb/s, do 300 Mb/s oraz do 900 Mb/s,
  • Internet stacjonarny + telewizja - trzy wyżej wymienione opcje dostępu do Internetu z dwoma pakietami telewizyjnymi do wyboru: TV Standard (115 kanałów telewizyjnych, w tym 60 HD) lub TV Super (157 kanałów telewizyjnych, w tym 87 HD),
  • Internet stacjonarny + telefon stacjonarny - oferta internetowa wraz z telefonem stacjonarnym w opcji 100 minut w abonamencie lub bez limitu,
  • Internet stacjonarny + telewizja internetowa + telefon stacjonarny - do wyboru wszystkie powyższe usługi.

Rabat 10 zł naliczany będzie niezależnie od tego, czy klient wybierze jedną usługę, czy paczkę usług.

Oferta Netii w punktach sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu będzie też dostępna dla nowych klientów, którzy nie posiadają usług w Grupie Cyfrowy Polsat. Każdy klient będzie mógł nabyć wspomniane wcześniej cztery warianty oferty Netii w abonamencie standardowym, czyli bez rabatu smartDOM.

Internet
(oferta według prędkości)
Internet Internet + TV Telefon stacjonarny
TV Standard
(115k, 60HD)
TV Super
(157k, 87HD)
100 min Bez limitu
Do 100 Mb/s Abonament standardowy 49,90 zł 79,90 zł 99,90 zł +10 zł +20 zł
Abonament z rabatem smartDOM 39,90 zł 69,90 zł 89,90 zł
Do 300 Mb/s Abonament standardowy 69,90 zł 99,90 zł 119,90 zł
Abonament z rabatem smartDOM 59,90 zł 89,90 zł 109,90 zł
Do 900 Mb/s Abonament standardowy 89,90 zł 119,90 zł 139,90 zł
Abonament z rabatem smartDOM 79,90 zł 109,90 zł 129,90 zł

Jak oceniasz ofertę Netii jako część oferty Grupy Cyfrowy Polsat?

Bardzo atrakcyjna
23.22%
Atrakcyjna
15.64%
Nie wyróżnia się
19.91%
Mało atrakcyjna
10.90%
Bardzo mało atrakcyjna
22.75%
Nie mam zdania
7.58%

Wszystkich głosujących: 211


Źródło tekstu: Informacja prasowa     

Dodaj do:

Tagi: netia | cyfrowy polsat | plus

w sumie: 20
  • 0

    1. ~doinformowany  2018-06-04 18:11:32  host: 78.155.112.133

    o co im chodzi ? Pakiet internet 100/50Mbit + TV podstawowa razem z uzadzeniami to 49.99 . Oraz przez 1 miesiąc masz hbo go oraz internet 900Mbit

  • 0

    2. ~Warszawa  2018-06-04 19:14:18  host: host-89-231-98-132.dynamic.mm.pl

    Taki pakiet w Warszawie w "specjalnej promocji dla Warszawy" tylko 39 zł w umowie na 12 miesięcy.

    Inni dostawcy, jak Multimedia, też mają niepublikowane, specjalne cenniki dla rynku warszawskiego

  • 0

    3.  2018-06-04 21:57:42

    Nie wiem. Brat ma w swoim bloku 39 zl na rok od tzw opiekuna bloku.

  • 0

    4. ~Gatts  2018-06-04 22:29:29  host: 178.43.228.11.ipv4.supernova.orange.pl

    Tam gdzie w bloku jest konkurencja jest inny cennik - wewnętrzny.To jest cennik ze strony a co innego jest gdy ofertę przedstawia opiekun budynku oraz inaczej wygląda oferta gdy jesteś już u innego usługodawcy i przedstawiasz faktury za ile obecnie płacisz.
    Ze wszystkim można się dogadać tylko trzeba mieć "mocne" argumenty na przykład w postaci oferty z jakiej obecnie korzystasz.
    Na coś takiego czekałem i pożegnam Orange za to ,że mają u Siebie brak porządku i co chwilę muszą coś reklamować.

  • 0

    5. ~Dobre już było...  2018-06-04 22:46:27  host: user-94-254-167-127.play-internet.pl

    Kiedyś to był Smartdom... Dziś? Śmiech na sali. Sam kiedyś miałem usługę TV w Cyfrowym Polsacie z rabatem smart w cenie 50% taniej czyli 45 zł. Dziś przy nowym smart płaciłbym 80 zł. Nałapali klientów na Smartdom, wypromowali taniością i baaach. Dobre już było, teraz zaczęły się żniwa ze strony Pana Prezesa Solorza.

  • 0

    6. ~  2018-06-04 23:30:59  host: user-94-254-163-157.play-internet.pl

    5, no tak, ty pewnie sprzedawałby się usługi za półdarmo

  • 0

    7. ~konsulCP  2018-06-04 23:40:55  host: host-89-229-5-134.dynamic.mm.pl

    Czemu wy to wszystko wiecie przed konsultantami z infolinii :D ? Serio, jak rano przychodzę do pracy to najpierw przeglądam telepolis i widzę, że coś sie u nas zmienia a po 13-14 dopiero nas informują. Jak to robicie?

  • 1

    8. ~  2018-06-05 06:00:33  host: user-94-254-163-157.play-internet.pl

    Oferta zbliżona do ofert utrzymaniowych UPC

  • -1

    9. ~Pablosox123  2018-06-05 10:23:57  host: 89-64-18-244.dynamic.chello.pl

    Mualem kiedys netie i to jrwt najgorszy syf jaki istnieje na rynku.Ciagle priboemy z internetem slabe łącze. Wszystko bedsie lepsze od tefo czegos zwanego netia.

  • 0

    10. ~benek  2018-06-05 10:51:18  host: ip-91-232-52-157.air-net.gda.pl

    no nareszcie, czekałem na taką wiadomość, tym z orangu się nie chciało ruszyć i kabla kawałek pociągnąć, może ci się z infrastrukturą ruszą...

  • 1

    11. ~barts  2018-06-05 10:52:13  host: 81-95-197-148.metrolink.pl

    Pierwsze prawdziwe all in one. W pakietach brak było tylko dostępu do kabla

  • 1

    12. ~  2018-06-05 11:11:09  host: 87.239.241.21

    11), Plus zazwyczaj jest pierwszy. Pierwszy miał 3G, LTE, usługi łączone smartdom a teraz dochodzi kabel. Super!
    U mnie netia ma 900Mbps więc usługi działają bardzo dobrze czego nie można powiedzieć o UPC

  • 0

    13. ~krzysiek  2018-06-05 11:27:06  host: apn-37-248-165-13.dynamic.gprs.plus.pl

    to co? komplet mają? all inclusive? ;-) serio mówiąc jak do smartdomu dorzucają teraz jeszcze kablówkę i światłowód to właściwie pozamiatane...

  • 0

    14. ~zareba  2018-06-05 14:29:46  host: user-94-254-135-126.play-internet.pl

    kurcze, no to mnie mają... nic tylko przebierać którą opcję chcę dołączyć do pakietu i jadzim...

  • 0

    15. ~haplo  2018-06-05 15:06:06  host: apn-37-248-179-29.dynamic.gprs.plus.pl

    konkurencja dziś ma ciężki dzień....

  • 0

    16. ~Do "dobre juz bylo"  2018-06-05 23:30:30  host: apn-31-0-67-180.dynamic.gprs.plus.pl

    Gamoniu ty ... przyzwyczaiłes się do rabatu 50%, to teraz oddaj ten rabat w skali umowy jak ci nie pasowal. Przystales na obecne warunki? To teraz RYGIEL!

  • 0

    17.  2018-06-10 07:24:01

    W moim bloku działa 6 opów neta+kablówki w tym 5 na światle.
    Najszybszy jest lokalny 1 GBit/s i Netia 900 MBit/s.
    Sam używam MM na koncentryku ze względu na cenę 39zł za 120MBit/s+ DVB-C 60 kanałów na obu telewizorach.
    Netia daje światło tylko do pionuna piętrze, ponoć do mieszkania idzie już skrętka.

  • 0

    18.  2018-06-10 07:26:14

    W MM umowa tylko na rokod lat, negocjowana też co roku z centralą przez telefon, bo gamonie z 2 lokalnych BOK nic ciekawego nie oferują poza stadartową ofertą.

  • 0

    19.  2018-06-12 00:04:55

    adacomp Umowa na rok na tak atrakcyjnych warunkach (Światłowod 100 Mb/s + TV Cyfrowa ok 100 kanałów) jest u nas limitowana jokerami. Rzadko dostępna i mało opłacalna dla firmy oraz przedstawicieli.
    Jednak możesz zadzwonić do mnie to postaram się tobie to załatwić.
    Pozdrawiam
    tel:. 887 874 225
    Przedstawiciel handlowy
    Netia

  • 0

    20.  2018-06-12 00:08:07

    adacomp Umowa na rok za 49,90 na tak atrakcyjnych warunkach (Światłowod 100 Mb/s + TV Cyfrowa ok 100 kanałów) jest u nas limitowana jokerami. Rzadko dostępna i mało opłacalna dla firmy oraz przedstawicieli.
    Jednak możesz zadzwonić do mnie to postaram się tobie to załatwić.
    Pozdrawiam
    tel:. 887 874 225
    Przedstawiciel handlowy
    Netia

Dodaj swoją opinię