Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Oferta mobilna Netii dostępna bez usług stacjonarnych

Oferta mobilna Netii dostępna bez usług stacjonarnych

sirmark 13 Stycznia 2017 19:05

9 6

Usługi mobilne w Netii dostępne są od dłuższego czasu, jednak do tej pory były one sprzedawane jako dodatek do usług stacjonarnych. Teraz operator zmienia podejście i wychodzi na rynek z prostymi abonamentami bez telefonu.

W taryfie za 19,90 zł miesięcznie użytkownik otrzymuje nielimitowane połączenia na numery stacjonarne i komórkowe w Polsce. Wielkość pakietu danych to 2 GB. Płatne są tu jednak wiadomości - koszt jednego SMS-a to 0,20 zł, natomiast MMS-a to 0,50 zł.

Za kwotę o 10 zł miesięcznie wyższą (29,90 zł) Netia oferuje dodatkowo nielimitowane SMSy i MMSy, a pakiet danych wzrasta do 8 GB.

Umowa zawierana jest na okres 6 miesięcy, po czym przechodzi na czas nieokreślony, przy czym ceny pozostają bez zmian. Obowiązuje jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 29 zł. Karta SIM wraz z dokumentami jest bezpłatnie wysyłana do klienta kurierem.




W komunikacie Netia przygotowała także dwie tabelki z porównaniem do ofert innych operatorów. Prezentujemy je poniżej.

netia porownanie

netia porownanie

Źródło tekstu: Netia, wł     

w sumie: 61
  • 0

    42. ~Damcio  2017-01-14 20:11:12  host: public-gprs351113.centertel.pl

    Na dzisiejsze czasy, oferta bardzo słaba. Próg został bardzo wysoko ustawiony, a ta oferta odstaje od konkurencji znacznie.

  • -1

    43. ~yurek  2017-01-14 20:32:21  host: public-gprs352345.centertel.pl

    Po co bawić się w jakieś Netie i inny mniej "poważnych" operatorów, skoro w Orange na kartę - taryfa Orange Free - za 30 zł mamy rozmowy (komórkowe i stacj.) i smsy bez limitu do wszystkich oraz minimum 10 GB internetu. Do tego, w razie jakichkolwiek problemów z $, możemy korzystać z rok ważności konta. Bez żadnych umów i zobowiązań. Szczegóły oferty: http://tlp.is/88a oraz http://tlp.is/apg

  • 0

    44. ~1  2017-01-15 00:37:56  host: public-gprs388642.centertel.pl

    @43 nie ma mms. Reszta ok.

  • 0

    45.  2017-01-15 07:22:49

    44). Dlatego musisz wybrać, czy dużo neta (Free) bez mms, czy mniej neta (Nju) z mms.
    Bez przesady, moim zdaniem przetrzymasz te 6 mies. w Nju (mniej filmów) i starczy neta.

  • 0

    47.  2017-01-15 12:57:05

    Znowu oferta tylko dla nieświadomych klientów... Netia zupełnie nie ma pomysłu na siebie.

  • 0

    48. ~Bob  2017-01-15 13:29:30  host: 89-78-196-13.dynamic.chello.pl

    A ja mam za 29 zł połączenia kom.sta. mms i sms bez limitu i 16gb internetu. Nie wykorzystane dane przechodzą na kolejny miesiąc:) ! To w Vikings mobile więc po co mi tu jakaś netia czy nju?

  • 0

    49. ~  2017-01-15 13:38:14  host: user-94-254-146-205.play-internet.pl

    48, tobie moze i nie potrzeba ale niektorym moze taka oferta pasowac.
    Ja nigdy juz nie wezme uslug od Play i innych, ktorzy dzialaja na Play wiec takze Netii mobilnej.
    Ograniczenie predkosci w roamingu jest dla mnie nieakceptowalne

  • 0

    50. ~test  2017-01-15 15:44:29  host: 153.19.125.93

    Try it Yourself »

  • 0

    52. ~W4Ready  2017-01-15 19:02:09  host: apn-95-40-119-165.dynamic.gprs.plus.pl

    Nie rozumiem tylko, dlaczego Netia nie może wprowadzić ofert na czas nieokreślony.
    Pewnie kara umowna w tej promocji wyniesie 200-500zł.

  • 0

    53.  2017-01-15 19:37:50

    Szału nie ma, zwłaszcza, że w tym przypadku Netia jest operatorem wirtualnym i nigdy nie zaoferuje usług porównywalnych do operatorów strukturalnych.

  • 0

    54.  2017-01-15 19:40:02

    52). o co Ci chodzi? Masz:
    ,, Umowa zawierana jest na okres 6 miesięcy, po czym przechodzi na czas nieokreślony, przy czym ceny pozostają bez zmian.''
    hm..?

  • 0

    55.  2017-01-15 20:11:05

    @54 Calm7: w Vectra jest troszkę podobnie- ale umowa na 2 lata- potem cena bez zmian i można odejść chyba za miesięcznym wypowiedzeniem- ale to normalne. A gdyby chcieli cenę mi zmienić to najpierw oni mnie muszą wypowiedzieć umowę. Mam jeszcze termin do lipca, a potem zobaczę bo o ile tv działa poprawnie to z netem jest gorzej. Ale pozostałe 3 kablówki u nas drożej mają- coś za coś.

  • 0

    56. ~Bomba  2017-01-15 21:24:13  host: user-94-254-163-24.play-internet.pl

    Potrzebuje tylko same rozmowy kom plus stacj wiec za ~20 zł nie jest źle. Oprócz lajt to oferta ok.

  • 0

    57.  2017-01-15 23:07:20

    frasag, może zmieñ se na Multimedia, które zapewne i tak zostaną przejęte przez Upc...

  • 0

    58. ~Tedi  2017-01-15 23:58:13  host: 89-78-196-13.dynamic.chello.pl

    Do 49. Ograniczenie prędkości stosuje PLAY a nie wirtualne sieci które tylko korzystają z nadajnikow np PLAY CZY T-MOBILE.

  • 0

    61.  2017-01-16 09:19:41

    @57 Calm7- nie mam Multi na korytarzu mam tylko UPC, Vectra, Systel i Orange. A ten Systel to światłowód nawet 1000 dają w necie symetrycznie ale sporo droższy. Jakoś to będzie.

  • 0

    62.  2017-01-16 09:29:36

    6). no to Upc zostaje. Jako nowy klient - chyba nie będzie dużo drożej, a do lipca ceny się zmienią.

  • 0

    63. ~xxx  2017-01-16 10:52:51  host: user-164-127-188-103.play-internet.pl

    Czy jest jakaś rozsądna oferta w netii na Łączach Orange?
    Chodzi mi tylko o telefon stacjonarny, sam bez internetu, bez karty sim?
    minimum 100 minut lub więcej..
    od 2 lat mam umowę na czas nieokreślony i zero ofert... w Netii zero!

  • 0

    64. ~Lajt dno  2017-01-16 11:01:34  host: 89-64-152-29.dynamic.chello.pl

    Po aktywowaniu opcji Internetu za 10zl. nr przestal calkowicie dzialac a oczywiscie kwota zostala zalivzona Nie polecam tej sieci

  • 0

    65. ~Ja-netia  2017-01-16 12:07:04  host: n26-02-04.opera-mini.net

    mogli by dać abonament 500 minut i smsów oraz 5gb internetu za 5zł dla tych co mają internet w netii to wiele ludzi by donich przeniosło swoje numery.

Dodaj swoją opinię