Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Oferta komórkowa INEA w styczniu

Oferta komórkowa INEA w styczniu

sirmark 29 Grudnia 2009 17:07

0 0

INEA, działający w Wielkopolsce operator telekomunikacyjny, wchodzi w usługi komórkowe. Oferta zostanie zaprezentowana 12. stycznia 2010 r.

Jak dowiaduje się nieoficjalnie TELEPOLIS.PL, operator startuje na razie z podstawowymi usługami. Oferta będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych, ale kierowana głównie do klientów innych usług INEA.




INEA, która dociera do ponad 130 tys. abonentów, podpisała umowę z firmą Telogic, która działa jako MVNE (Mobile Virtual Network Enabler) w sieci Orange. O podpisaniu listu intencyjnego pisaliśmy w tej wiadomości.

Telogic zapewnia swoim klientom wszystkie potrzebne usługi i technologie, takie jak: umowy z operatorem, zarządzanie kartami SIM, billing, obsługę klienta, CRM czy przenoszenie numerów, a także konsulting biznesowy.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1. ~  2009-12-29 18:04:39  host: v11-09.opera-mini.net

    jak ma to byc MVNO mvne na zasięgu ORANGE to sukcesu im nie wróże. za duzo pośredników i na zasięgu orange. tragedia..

  • 0

    2. ~plo  2009-12-29 18:15:57  host: public37542.xdsl.centertel.pl

    brzmi prawie jak idea, a prawie robi wielką różnice.. :P (i tak nie zrobi takiego sukcesu jak orange)

  • 0

    3.  2009-12-29 19:10:58

    Ad 2. Jak ma zrobić taki wynik jak Orange skoro rynek już podzielony i nasycony? Druga sprawa to zasadnicza różnica - Orange to nie jest operator typu MVNE. Celem dla takiej Inei jest 20-30 tys potencjalnych klientów.

  • 0

    4. ~  2009-12-29 20:35:34  host: oo7.ipartners.pl

    @3 Była taka piosenka: "nic nie może wiecznie trwać, co zeslal los możesz stracić". Los W3 zeslal oligopol...

  • 0

    5. ~  2009-12-29 22:51:51  host: v09-10.opera-mini.net

    pośrednicy mają sens jesli dobrze pracują jednak zaden mvno na centertelu nie zyje ;)wp mobi,my avon a przez mni-simfonia.dlaczego teraz ma byc inaczej?mirekb

  • 0

    6. ~grrr  2009-12-30 09:08:27  host: ssg-office-1.dc2

    miesiąc czekam aż mi internet w domu podłączą........... grrrrrrrrrr Inea.... naprawianie usterek zwykle trwa około tygodnia..... (nowe osiedle)

  • 0

    7. ~  2009-12-30 11:23:22  host: v07-15.opera-mini.net

    @mirekb. A który MVNO w Polsce i na czyjej sieci odniósł wyraźny sukces. Aster na Centertelu ma około 40k klientów i to abonamentowych sądzę, że żaden inny wirtual tylu abonamentowców by nie pozyskał. Jak wiesz świetne oferty m-banku i innych też szału nie zrobiły więc nie rozumiem łączenia sukcesu MVNO z MNO z sieci, którego korzysta.

  • 0

    8. ~  2009-12-30 11:35:18  host: v07-15.opera-mini.net

    @1. W mojej okolicy są miejsca, że Polkomtel nie ma zasięgu, czy to znaczy że tak jest w całym kraju? No przecież nie a widzę, że niektórzy z lubością piszą ciągle o rzekomo fatalnym zasięgu Centertela na podstawie swojej miejscowości.

  • 0

    9. ~  2009-12-30 18:02:55  host: v12-02.opera-mini.net

    do 7: mnie nie interesuje ktory mvno odniesie sukces a ktory nie. interesuje mnie ktory da tak dobra oferte ze zdecyduje sie na kupno startera. i każda oferta mvno na centertelu jest kiepska. a na polkomtelu oferta mbank mobie i gaduair są naprawde dobre. i dla mnie jako klienta to sie liczy. z doświadczenia tez wiem ze czym wiecej pośredników tym wiecej ludzi chce na tym samym zarobić a wiec ceny nie będą tanie. wiec jaki sens powstawania takiego mvno? wiem wiem powiecie mi ze nie mam tej sieci kablowej wiec oferta i tak dla mnie by nie byla. ale prawda jest taka ze gdyby moja kablówka miala swojego mvno ale drogie ceny to i tak bym takiego główną nie brał bo mam mbank mobile 19gr i play fresh

  • 0

    10. ~test  2009-12-30 23:56:39  host: cih144.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @7 Szkoda czasu na dyskusje z człowiekiem, który ma problem z postawieniem spacji w prawie każdej wypowiedzi. @9 A mnie nie interesuje, co Ciebie interesuje. Najpierw przeczytaj co napisała osoba, do której się odzywasz. 7 chodziło tylko o to, że można mieć klientów i na sieci centertela.

Dodaj swoją opinię