Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Oferta Internetu mobilnego w nju mobile

Oferta Internetu mobilnego w nju mobile

LuiN 20 Czerwca 2016 15:10

31 3

Nju mobile ruszył z dwiema nowymi ofertami Internetu mobilnego. Pierwsza to samodzielny abonament za nie więcej niż 29 zł miesięcznie, druga to dodatkowy numer internetowy przypisany głównego numeru.



W podstawowym abonamencie klient otrzymuje 40 GB transferu za nie więcej niż 29 zł miesięcznie. Po przekroczeniu pakietu włącza się lejek do 1 Mb/s, ale nie są naliczane dodatkowe opłaty. Po 6 miesiącach pułapem do ograniczenia prędkości jest już 80 GB, po roku 100 GB, a po 2 latach 120 GB. Podobnie jak w przypadku innych taryf, po 3 miesiącach znika dolna granica rachunku w wysokości 9 zł.

Druga z ofert to nju internet dodatkowy - dodatkowy numer przypisany do głównego numeru z 20 GB transferu za 19 zł. Pakiet sumuje się z posiadanym na koncie głównym pakietem danych. Również i w tym przypadku z czasem pakiet rośnie - po 2 latach ma on już 60 GB.




Obecnie Internet mobilny Orange dostępny jest dla 99,8% Polaków, w tym 91,86% mieszkańców kraju jest w zasięgu LTE.

Zobacz: regulamin promocji nju internetowy
Zobacz: regulamin promocji nju internet dodatkowy

Jak oceniasz ofertę Internetu mobilnego w nju mobile?

Bardzo atrakcyjna
54.75%
Atrakcyjna
28.02%
Nie wyróżnia się
4.67%
Mało atrakcyjna
2.42%
Bardzo mało atrakcyjna
7.57%
Trudno powiedzieć
2.58%

Wszystkich głosujących: 621


Źródło tekstu: nju mobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: nju mobile | internet mobilny

w sumie: 144
  • 1

    128.  2016-06-22 13:24:41

    sylwekZolkusza - w sprawie nju internetowy, po wstawieniu własnej interpunkcji, oddzieliłem tę część od internetowego dodatkowego.
    Ale dziękuję za punktowanie ;-)

  • -1

    129. ~Pytatak  2016-06-22 15:02:30  host: 193.193.181.43

    Jak wygląda stabilność połączenia i ping w internece nju?

  • -1

    130.  2016-06-22 16:58:13

    Kartofel szaleje z promocjami. Zamiast celebrytów konkrety.

  • 0

    131. ~kuba  2016-06-22 19:05:19  host: 31-178-104-109.dynamic.chello.pl

    mam NJU - Wszystko komórkowe za 29 zł + numer dodatkowy za 9 zł - w ramach tego w promocji 10 GB *3 =30GB
    i teraz pytanie czy do tego zestawu NJU + dodatkowy numer mogę dobrać jeszcze internet za 19 zł (60 GB )
    I jak rozliczny będzie internet? czy mam łącznie 90 GB? obojętnie na której karcie to wykorzystam czy też na kartach ( w telefonie ) mam 30 GB i na karcie internetowej mam 60 GB?

  • 0

    132. ~sunwoj  2016-06-22 19:20:06  host: public-gprs401696.centertel.pl

    @ ~kuba - swietne pytanie, mam identyczna sytuacje i ciagle zastanawiam się ile GB bede miał, i czy 2 letni staż będzie na internetowym dawał 60GB?

  • 1

    133. ~Nick  2016-06-22 21:05:41  host: 94.144.63.92

    @132, 133, tak, będziecie mieli 90 GB do wykorzystania na 3 kartach na zasadzie współdzielenia.

  • -2

    134. ~  2016-06-22 21:29:41  host: n14-02-03.opera-mini.net

    133 uważam ze nie masz racji

  • 0

    135.  2016-06-22 23:58:20

    131 - tak, pod warunkiem że jest włączona usługa, im dłużej tym lepiej, w sumie mogą być trzy karty sim, numer główny oraz dwa dodatkowe ten za 9 zł do oferty głosowej i ten za 19 zł do oferty internet dodatkowy.

  • 0

    136. ~  2016-06-23 06:10:14  host: user-94-254-162-161.play-internet.pl

    To w końcu staż na numerze głównym jest uwzględniamy do bonusu na numerze internetowym? Jeżeli tak to super, można mieć dwa numery głosowe i net mobilny za 67zl czyli niewiele więcej niż za jeden numer w Play

  • 0

    137. ~Kartofel szaleje  2016-06-23 07:03:40  host: public-gprs407787.centertel.pl

    Kartofel szaleje z promocjami. Zamiast celebrytów konkrety.

  • 0

    138.  2016-06-23 09:54:19

    @135 to raczej tak nie działa, wydaje się że oferta głosowa i internetowa sa oddzielne, czyli mozna mieć 3 numery ale tylko 2 z nich są sparowane lub mozna mieć 4 numery (2 pary)

    @137 dla każdego coś miłego

  • 0

    139.  2016-06-23 10:54:44

    PiotrM - raczej? Raczej bo co? Bo nie przeczytałeś?

  • 0

    140.  2016-06-23 11:01:42

    Przeczytaj regulamin i się przekonasz, ze nie masz racji.
    Jedyny "problem" to to, ze numery głosowe, żeby skorzystać z tego internetu dodatkowego muszą wykorzystać swoje limity wydatków (wspólny w tym przypadku limit) ;-)

  • 0

    141.  2016-06-23 11:46:05

    138 - mówimy o ofercie, nju internet dodatkowy, za 19 zł, żeby ją mieć, musisz już posiadać ofertę, nju z rachunkiem.
    jeśli jesteś nowy, wtedy kupujesz dwie aktywacje, nju z rachunkiem, oraz , nju internet dodatkowy, za 19 zł.
    istnieje również oferta samego internetu, pod nazwą ,NJU INTERNETOWY, za 29 zł mamy na start 40GB.

  • 0

    142.  2016-06-24 11:28:15

    Dobra, nie przeczytałem, zwracam honor i co tam jeszcze.

  • 0

    143. ~Liwiusz  2016-06-24 21:05:03  host: public-gprs354130.centertel.pl

    @87 - Kryniczanin - a to, że raz na 5 miesięcy trzeba coś przegadać na 1gr, to z czego wynika?

  • 0

    144. ~  2016-06-26 12:55:50  host: 31-178-104-109.dynamic.chello.pl

    czyli chcąc korzystać z tego internetu sporadycznie np jadąc gdzieś na wczasy - opłaca się NJU internetowy - płacę tylko wtedy kiedy korzystam ( max 29 zł/ miesiąc) , bo w przypadku NJU internet dodatkowy co miesiąc jest naliczana opłata 19 zł? czy korzystam czy nie korzystam?

  • 0

    145. ~ttt  2016-06-28 12:59:26  host: 195.149.64.238

    144 - na wszystkie pytania odp. tak

  • 1