Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Oferta 3G Orange w poniedziałek

Oferta 3G Orange w poniedziałek

WitekT 28 Marca 2006 12:57

0 0

3. kwietnia Orange zaprezentuje nową ofertę dotyczącą usług opartych o UMTS - wideopołączeń i transmisji danych.



Nasza redakcja będzie obecna na tej konferencji, jak zwykle planujemy także gorącą relację z jej przebiegu.


Poprzednio błednie podaliśmy datę, za co serdecznie przepraszamy.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5. ~pyp  2006-03-28 13:19:07  host: 212.160.116.244

    Szalony, Plus też ma w łodzi uruchomione 3G tylko nie tak zaawansowanie jak Era.

  • 0

    6. ~Mario  2006-03-28 13:26:50  host: 62.29.248.225

    I już się wyjaśniło.

  • 0

    7.  2006-03-28 13:29:44

    *Pyp-wiem ze Plus ma w Lodzi umts - tylko z takim zasiegiem to lepiej mogli wogole sie nie wychylac :/

  • 0

    8. ~  2006-03-28 13:37:31  host: aug233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    orange ma umts juz we wrocku ale jeszcze tego nie oglosili a z tego co wiem w wielu miastach juz jest i oglosza wszystko jednoczesnie

  • 0

    9. ~magik  2006-03-28 13:40:00  host: gprs5.plusgsm.pl

    teraz to sobie moga pokazywac oferte nawet z kosmosu (w co oczywyscie wątpie) - przeszedłem na iplusa i teraz moge potwierdzic bardzo kiepska jakość tej usługi (BE) w orange. szczerze odradzam

  • 0

    10.  2006-03-28 13:48:04

    a w GOGOgusiu beda zmiany???

  • 0

    11. ~Paweł  2006-03-28 14:12:29  host: bqd90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ceny z kosmosu pewnie będą... Orange już nawet jedzie na starych reklamach Popa, a co? Pomyslu brakuje???!!! Pamietam dokladnie jak POP wchodzil i jak go Kayah reklamowala,wtedy to bylo cos fajnego, a teraz... Odgrzewany kotlecik w mikrofalce. Do bani, Orange jestes do bani! A najlepsze jest to,co ostatnio wyprawiali w Propozycji,zeby mnie zatrzymac przy sobie... Co 2 dni nowa oferta,coraz lepsza i tak przez 4 tygodnie. Juz ich mialem dosc. Mowilem milion razy,ze przechodze do Popa niezaleznie od tego co mi dadza,a oni swoje.... Przechodze do Popa,bo tam sa smsy za 1 gr i rozmowy wewnatrz po 30 gr. A w TP,zeby miec rozmowy po 35 gr trzeba wybulic 100, a w POPie mam taniej i na dodatek wystarczy ze zainwestuje tylko 6 zl. I nie przekona mnie Kayah swoim prostym przejsciem na mixa lub abonament. Stac Cie na to,zeby duzo placic,to plac. Twoja sprawa. Ja wole taniej,chocby ze wzgledu na to,zeby nie miec poczucia,ze operator robi mnie w ciula i place wiecej niz moge...

  • 0

    12.  2006-03-28 14:18:49

    Dobrze że nie 1 kwietnia, bo mógłby to być nieszczęśliwy start ;-)

  • 0

    13. ~migot  2006-03-28 14:23:59  host: dpo44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zobaczymy czy coś wreszcie pokażą. Ale sie bohje, ze znowu jedna wielka lipa

  • 0

    14. ~  2006-03-28 15:22:57  host: 213-238-98-211.adsl.inetia.pl

    lepiej niech sie zajma budowa sieci UMTS a pozniej przedstawiaja oferty uslug!

  • 0

    15. ~and_  2006-03-28 15:23:37  host: mts11.geo.uw.edu.pl

    Niech się nie cieszą Ci co mają zwykłe karty SIM. W orange umts działa tylko na USIMach (3G), a nie tak jak w Plusie na wszystkich simach. Więc, żeby skorzystać z dobrodziejstw UMTSu KONIECZNA będzie wymiana karty SIM na USIM, fajnie, nie? ;-)

  • 0

    16. ~marter  2006-03-28 16:16:47  host: dph169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hehe, robią wszystko by nikt nie korzystal z ich ofert.

  • 0

    17. ~garnek  2006-03-28 17:34:58  host: dpi135.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co oni chcca prezentować? Może zaproponują wreszicie jakąs oferte bo jak do tej pory orange jako jedyny nie ma porządnej oferty interentowej

  • 0

    18. ~  2006-03-28 17:35:23  host: sm42.internetdsl.tpnet.pl

    ja zawsze wierzyłem w potęge orange ;) ERA jest do bani !

  • 0

    19. ~  2006-03-28 18:08:10  host: abbo186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A co tam słychać w Nowej Soli?

  • 0

    20. ~mATi+)  2006-03-28 19:13:13  host: nat-gts-1.tcz.vectranet.pl

    Potęga orange hahahahehehe!!! Dobre sobie nie no nie wyrabiam!!!! Na dzień dzisiejszy liderem na rynku 3G jest Plus gdyż obejmuje największym zasięgiem (najwięcej miast) zaraz za Plusem jest era a za nią orange hehehehe!!!!!1

  • 0

    21. ~issa  2006-03-28 19:29:09  host: ayo32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To jakaś prowokacja ze strony Telepolis. Wiadomo , że UMTS w Orange działa już od co najmniej dwóch lat ,obejmuje całą Polskę , Orange ma 10 milionów 999 tysięcy zachwyconych i szczęśliwych użytkowników sieci 3G , a 11 milionowym klientem korzystającym z UMTS ,który zostanie przedstawiony na konferencji prasowej będzie Chuck Noris ,który kupił aktwkę w salonie w Pcimiu Dolnym ,w najwyższym planie taryfowym rzecz jasna i korzysta na z transmisji danych o prędkości 1 megabita na sekundę (w Orange zawsze najlepsze transfery , wiadomo) przez Nokię 6020 (Chuck ma UMTS na każdym telefonie). Mam nadzieję , że Jej Wysokość Pani Menadżer uzupełni ten wybrakowany news i pouczy redakcję;-)

  • 0

    22. ~michu  2006-03-28 21:26:28  host: eam58.internetdsl.tpnet.pl

    spokojnie, spokojnie.... tyle co wiem to właśnie Plus dobudowuje w Łodzi sporo umtsa... poczekajmy i sie przekonamy... bo też mi na tym zależy :-)

  • 0

    23. ~  2006-03-28 21:56:47  host: dpw51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Era ma obszarowo wiekszy zasiec 3G niz Plus. Era pokrywa cale miesta, a Plus tylko ich czesci. Na tej zasadzie Plus moze miec zasieg w 300 miastach stawiajac w kazdym jeden NodeB;-)300 NodeB to minimum na jakotakie pokrycie warszawy i to glownie outdoor