Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Odtwarzacz DVD do aktywacji Ery Domowej

Odtwarzacz DVD do aktywacji Ery Domowej

WitekT 27 Września 2007 13:22

0 0

ulotkamOd 2. października Era wprowadza promocję - podpisując umowę na korzystanie z telefonu stacjonarnego, klient otrzyma w prezencie odtwarzacz DVD firmy LG.

Wybierając Erę Domową z abonamentem za 25 lub 30 zł na okres 24 miesięcy bez telefonu lub 36 miesięcy z telefonem, klient otrzyma odtwarzacz DVD firmy LG (model DVX276).




Przenośność numerów jest już dostępna we wszystkich strefach numeracyjnych, w których oferowany jest telefon stacjonarny w sieci Era. Wszyscy abonenci Telekomunikacji Polskiej, którzy zdecydują się na przeniesienie numeru, będą płacić abonament w wysokości 1 zł przez dwa pierwsze, pełne miesięczne cykle rozliczeniowe.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 47
  • 0

    28. ~użytkownik Ery  2007-09-27 19:26:47  host: 74.kaemnet.pl

    a ja tam na zasięg Ery nie mogę powiedzieć złego słowa, wszędzie gdzie jestem to zasięg mam, a w domciu era domowa

  • 0

    29. ~  2007-09-27 20:57:32  host: alt65.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak dziala era domowa? Na łączu tp?

  • 0

    30. ~szczęśliwy  2007-09-27 20:58:16  host: abix205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w listopadzie minie rok odkąd mam ere domową. ale powinna ona nazywać sie era miastowa - zasięg mam w promieniu nie 500m lecz 5 km - sprawdzone na 100%.a raz tel. zadzwonił 25 km od miejsca zalogowania, wprawdzie chcąc później zadzwonić, trzeba było wrócić do strefy logowania Rzadko dzwonie ze stacjonarnego dlatego rozwiązanie idealne, w tym miesiącu mam 95 min do wygadania

  • 0

    31. ~  2007-09-27 21:01:41  host: dud91.neoplus.adsl.tpnet.pl

    taki jest ten zasięg ponieważ tak są bts poustawiane najlepiej to wygląda w GOP jedna era domowa a zasięg w całym Chorzowie

  • 0

    32. ~EROwiec  2007-09-27 21:35:03  host: 80.51.140.1

    Era domowa to w stosunku do innych operatorów coś naprawdę dobrego. Analizując czas rozmów w TPSA i w ERZE, to z ręką na sercu modę powiedzieć, że płacę o połowę niższe rachunki. Gorąco polecam !!!

  • 0

    33. ~dziadyga  2007-09-27 21:42:59  host: 87-205-242-38.adsl.inetia.pl

    Tak jak Szalony pisal jestem takze z Aleksandrowa Lodzkiego i w domu przy ulicy Narutowicza nie mam w domu zasiegu ery qa chcialbym z niej skorzystac , mam juz netie w internecie dziala ok tylko ten stacjonarny mnie meczy a Era domowa jest super znajomy ma ja w Lodzi i tak jak popezrdnicy pisali spokojnie 2-3km od domu dziala , sorry za pismo ale soobie popilem dzis :D

  • 0

    34. ~patio  2007-09-27 21:55:11  host: 34-pr2-9.acn.waw.pl

    pomysl z odtwarzaczem dvd to strzal w "dziesiatke" wkoncu cos nowego wymyslili operatorzy

  • 0

    35.  2007-09-28 00:21:51

    A mnie dali w kwietniu do aktywacji gratis długopis :(

  • 0

    36.  2007-09-28 00:24:11

    ***Szalony - nie bardzo rozumiem dlaczego nie chcesz zatem wziąć Ery Domowej skoro nie jesteś zadowolony z TP ? Nie masz w ogóle zasięgu, czy jako taki ? Przecież i tak oni mają swiadczyć Ci usługę, a ty płacić więc co Cię obchodzi ile oni Ci przypiszą bts'ów do strefy teoretycznie 500metrowej...

  • 0

    37.  2007-09-28 00:28:44

    U mnie wujek ma w miasteczku +- 5tys. ludzi Erę Domową - karta w 6310i. Bardzo zadowolony bo tam jest jeden przekaźnik tylko i normalnie chodzi wszędzie sobie jakby z komórką, a to telefon domowy jest ;)

  • 0

    38. ~szalony  2007-09-28 00:35:41  host: wap.plusgsm.pl

    Provocatorka- wlasnie nie mam zasiegu w domu :/ Wiec nie ma sensu brac domowa nawet jakbym chcial :( Musze czekac na new bts a wiem ze Era chce go postawic...

  • 0

    39.  2007-09-28 09:28:28

    widocznie nie jestem sam, lubię dostawać prezenty nawet nie na moje urodziny (mama na myśli urodziny Ery). co od Ery domowej, to jest dobra opcje, przede wszystkim bezproblemową.

  • 0

    40. ~:))  2007-09-28 11:29:40  host: host-81-190-0-202.gdynia.mm.pl

    A mnie ERA wkurza, bo przysyła rachunki na ostatni moment - a stacjonarne nie mogą korzystać z eboku w internecie - ERA to firma BADZIEWIE - w tym miesiącu miałem 1 (JEDEN) dzień na opłacenie rachunku. Bo idioci wpisują tą samą datę, nawet jeśli to niedziela....

  • 0

    41. ~hubert  2007-09-28 11:35:14  host: chello084114171115.7.15.vie.surfer.at

    daja prezenty na swoje urodziny innym:) to tez niezle no i fajna rzecz chociaz ostatnio wyczytalem ze juz ktos narzeka bo ten oddwarzacz nie jest taki drogi a przeciez on jest za darmoche ,ale jak widac zawsze znajdzie sie jakis maruder

  • 0

    42. ~krym  2007-09-29 20:48:04  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    eno, fajne promo z tym odtwarzaczem

  • 0

    43. ~krym  2007-09-30 22:09:09  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    Bylem bardzo mile zaskoczony ze era domowa ma tak duzy zasieg www.t-k.pl/p/news?i25=4818

  • 0

    44. ~frytko  2007-10-05 15:41:10  host: ajg17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jesli cos dostaje za darmo, to dlaczego mam nie narzekac? no na pewno nie bede narzekac na to ze czegos tam nie ma, ale na to np ze nie chodzi mam prawo narzekac.

  • 0

    45. ~brayand2  2007-10-06 23:50:24  host: inet20909nb-2.eranet.pl

    Te DVD wcale nie jest takie złe własnie kupiłem i podobne kosztuje w saturnie 299zł, a Ty (40) zamów sobie faktury drogą mailową bedziesz miał bez zwłoki, a tu nawala nasza kochana POCZTA POLSKA a nie Era , mam tel abo, blueconnect i teraz domowy , i zadna inna siec mi nie zaproponuje lepszej oferty

  • 0

    46. ~  2007-10-28 19:16:17  host: host56.134.murka.net

    nie wziołem tel dla dwd a tel działa strasznie słychać echo rozmowa jest nie możliwa .kilka razy zgłaszałem problem w punkcie obsługi klienta ale nadal echo,echo,echo

  • 0

    47. ~bartek  2008-03-20 16:58:12  host: w3cache.abp.pl

    A czy zamawiał ktoś era domowa z dvd przez internet? Bo ja zamówiłem i nie dostałem dvd. Czy to tak już jest jak sie zamawia w sklepie ery? Czy dostarczaja w innym terminie?

Dodaj swoją opinię