Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Odświeżony Play24

Odświeżony Play24

WitekT 15 Lutego 2010 14:30

0 0

Ruszyła nowa wersja internetowego serwisu do samoobsługi klientów Play. Zmienił się wygląd i dodano kilka nowych funkcjonalności.

Najważniejsze ulepszenia które wprowadzono w nowej wersji serwisu dotyczą zakładek:
• moje konto - komunikaty w których będą pojawiały się zapowiedzi nowych funkcji w Play24 oraz informacje dotyczące konta i płatności,
• podgląd danych - wszystkie dane są prezentowane w jednym miejscu, bez "podzakładek",
• historia połączeń - wprowadzono usprawnienia w opcjach wyszukiwania i filtrowania wyników,
• usługi - zarządzanie usługami jest teraz jeszcze wygodniejsze i bardziej intuicyjne,
• admin panel - Klienci Biznesowi znajdą jego funkcje w nowej zakładce [zarządzanie kontem].




Serwis dostępny jest pod adresem 24.playmobile.pl.

Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 66
  • 0

    47. ~mlg  2010-02-15 22:20:25  host: ip-85-198-252-202.broker.com.pl

    @45 z tą bezproblemowością to bym nie przesadzał, akurat dzisiaj kobiecie włączałem pakiet 100MB oraz naturalnie blokadę transferu, przy okazji właczyła sie poczta głosowa i poczta na email:o

  • 0

    48.  2010-02-16 00:37:36

    47. a to dziwne, bo ja to samo robiłem, też jednak kobiecie ;) i nic takiego nie było. Wyłącz przekierowania i nie będzie kierowało na pocztę głosową, a emial wyłącz.

  • 0

    49. ~  2010-02-16 01:00:47  host: v10-06.opera-mini.net

    Każdy kto ma Play inne sieci ma za nic. Tylko drodzy fani fioletowej sieci nie wiedzą chyba, że Play to taki zlepek W3. Oto przykłady- bonus 1 minuta za 2 odebrane wzięli od Ery- tylko, ze to działa z opóźnieniem, informacje o próbie połączenia podpatrzyli w Plusie- ale nazw nie zapisuje, informacje sieciowe typu informacja stacji bazowej wymyślili od Orange- wielkimi literami i bez sensu, mało dokladnie. A ostatni pakiet internetowy to wypisz wymaluj kopia oferty mbanku- tyle, że Play taktuje co 100kB, a mBank co 1kB. I co, nadal użytkownicy sieci Play twierdzą, że to oryginalna sieć ? Tak to jest jak się bierze narybek od szkalowanej w mass mediach konkurencji......... Sami Swoi- ak

  • 0

    50. ~mlg  2010-02-16 01:02:02  host: ip-85-198-252-202.broker.com.pl

    wszystko miała wyłączone, po prostu przy okazji ww. usług, włączyły się te nie chciane i musiałem je ponownie wyłączać, to chyba nie jest normalne. BTW komunikaty: "Nie znaleziono strony o podanym adresie", kłopoty z serwerem etc. to nadal normalka, tak więc podtrzymuje swoje zdanie, że to tylko kosmetyka

  • 0

    51. ~mlg  2010-02-16 01:04:48  host: ip-85-198-252-202.broker.com.pl

    @49 ...a każde słowo które TY napisałeś, już dawno zapisano w encyklopedii i taki jesteś oryginalny...?

  • 0

    52. ~były erowiec  2010-02-16 01:28:00  host: ip-84.38.160.60.resman.pl

    49, ależ nam się obrońca "uciśnionych" trafił, hoho, aż jutro chyba do Ery wrócę :)))

  • 0

    53. ~znawca  2010-02-16 08:20:34  host: chaos.tpnet.pl

    @49. Zaletą (wadą?) Play nie jest to, że świadczy podobne usługi jak W3. Tylko fakt, że świadczy je wszystkie razem na jednej karcie SIM. Sieci z W3 tak skonstruowały swoje oferty, aby sobie na wzajem za bardzo w drogę nie wchodzić. Przykładowo "darmowy numer" (a nawet trzy, tyle że w profilu gdzie do wszystkich innych stawka wynosi 59gr :[) na wygodnych zasadach jest praktycznie tylko w Simplusie (w Orange przy dość wysokich doładowaniach jest na zbyt krótki czas np.: 50zł = 30dni). Usługa 1 za 2 przychodzące jest praktycznie tylko w Tak Taku a bonusowe minuty dotyczą jedynie własnej sieci. Orange dał nawet ciekawszą ofertę w NOG, ale znowu dla odmiennej klienteli: intensywnie dzwoniącej (3-9 minut na 24h do wszystkich za dwie pełne wychodzące). Jakoś nie wspomniałeś nic o bonusowych SMS'ach do wszystkich sieci oraz Stanie Darmowym, ciekawe od kogo to skopiowali ;). A pakiety 500MB (15zł) i 1GB (za 25zł)? Poza tym pakiet 100MB za 5zł jest bardzo mocno pożądany przez pre-paidowców i sporo zapytań w tej kwestii trafiało do P4, więc postanowili taką ofertę wprowadzić. Czy to źle? Gdyby tylko Orange tak słuchał własnych klientów to może przynajmniej wprowadziliby pakiet 50MB za 5zł do POP i NOG, a tak lata mijają a tego typu działań ani widu ani słychu z ich strony :(. Na szczęście wejście Play i odnoszony przez niego sukces kruszy beton w W3 i zaczynają wreszcie wprowadzać pożądane przez klientów (a nie tylko marketing) usługi.

  • 0

    54. ~play24  2010-02-16 08:38:13  host: sealip02.ericsson.net

    @41 i @44 można przeglądać biling na więcej niż 35 dni wstecz. Kwestia tylko, że maksymalna 'szerokość' przeglądanego okresu to 35 dni. Czyli mogę sprawdzić biling z grudnia 2009, ale wtedy wybieram opcję wyszukiwania: od 01.12.2009 do 31.12.2009

  • 1

    55. ~olo  2010-02-16 18:04:18  host: 77-253-31-0.adsl.inetia.pl

    Nadal nie mozna szybko dodac numeru z listy kontaktow... Trzeba najpierw wejsc w kontakty, skopiowac a potem wkleic w bramce smsowej. A wystaczylaby rozwijana lista z mozliwoscia wyboru z kontaktow i juz. Niestety takie cos jak widac wciaz przerasta programistow Play24. Szkoda.

  • 0

    56.  2010-02-16 19:09:35

    *54, dobre spostrzeżenie. Nie wiedziałem że tak można. Dzięki.

  • -1

    57. ~b.playowiec  2010-02-16 19:41:37  host: obluze.limes.com.pl

    Chcecie znać prawdę o Play? Jak jest wszystko OK to OK, ale jak macie problem to lepiej napiszcie do Przyjaciółki. To oszuści i jeżeli ktoś z Play to czyta i czyje się obrażony to możemy spotkać się w Sądzie. Bez poważania dla play. Posiadam stosowną dokumentację nt. braku profesjonalizmu tej partacznej firmy

  • 0

    58.  2010-02-17 01:44:57

    57 Dokumentacja nt. braku profesjonalizmu, hahaha. A co to jest takiego?

  • 0

    59. ~proces  2010-02-17 07:24:49  host: chaos.tpnet.pl

    @57. Jak mają tobie wytoczyć proces skoro ukrywasz się za anonimizującym proxy?

  • 0

    60. ~lipa  2010-02-18 09:22:49  host: 109.243.124.205

    Nie mogę się zalogować, pojawia się komunikat że aplikacja wykonała nieprawidłową operację i koniec, coś jest nie tak, było dobrze

  • 0

    61. ~znawca  2010-02-18 10:42:20  host: chaos.tpnet.pl

    @60. Jak widać zamienił stryjek siekierkę na kijek ;). Ten błąd występuje od wczorajszego wieczora. Ale jak wrócisz na stronę główną i ponownie klikniesz "Logowanie do Play 24" powinieneś znaleźć się w Play24. Ale patrze, że już raczej to poprawili. Teraz loguje się bez problemu.

  • 0

    62. ~dalej lipa  2010-02-18 12:40:12  host: bzm24.neoplus.adsl.tpnet.pl

    strona logowania ładuje się strasznie długo, potem można niby wejść, ale do bramki SMS już nie mogę się dostać, bramka w ogóle mało funkcjonalna, brak książki tel. małe literki, czy oni nie mogą zobaczyć jak jest gdzie indziej i zrobić tak samo

  • 0

    63. ~lmg  2010-02-20 02:10:37  host: 188.33.90.7

    @62 trzeba pisać na blogplay i tutaj także, play to raczej jedyna sieć która słucha klientów, mam wiele zastrzeżeń, ale to jednak trzeba im oddać

  • 0

    64. ~kris  2010-02-25 17:47:01  host: 109.243.44.225

    ja niestety nie mogę zobaczyć nowego serwisu Play24 bo mi po wejściu nowej wersji po prostu wcięło konto na Play24, jak wpisuje nawet swój nr tel z Play to pokazuje że nie ma takiego w bazie ;( wcześniej normalnie się logowałem

  • 0

    65. ~  2010-12-26 10:47:49  host: aenh156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To złodzieje to wszystko pic na wode walic cały PLay dadza promocje a zezrejareszte walic ich,,,

  • 0

    67. ~  2011-03-08 01:48:03  host: p21-02.opera-mini.net

    Na moim telefonie gdy się loguje to za każdym razem wyskakuje edycja profilu. Nic nie mogę zrobić bo kieruje nie tam gdzie trzeba.

Dodaj swoją opinię