Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Odświeżona Nokia 6300i

Odświeżona Nokia 6300i

LuiN 26 Marca 2008 22:12

0 0

nokia 6300iZapowiadana kilka miesięcy temu Nokia 6301 zaopatrzona w WiFi nie trafiła do szerszej puli odbiorców. Uczyni to jednak nowy model oznaczony jako Nokia 6300i.

Nokia 6300i, podobnie jak i Nokia 6301, o której pisaliśmy w tej wiadomości, to następcy jednego z najpopularniejszych telefonów Nokii, modelu Nokia 6300.

Względem poprzednika, nowy model różni się jedynie obsługą WiFi (standard b i g), zaś względem produkowanej jedynie na zamówienie Nokii 6301, brakiem obsługi UMA. Zamiast UMA do połączeń typu VoIP ma być wykorzystywany popularny w telefonach Nokii standard SIP.




Telefon oferujący oprócz tego EDGE, aparat 2Mpix, dwucalowy ekran QVGA, gniazdo kart pamięci microSD, gniazdo słuchawkowe 2,5 mm i obsługę Bluetooth Stereo, trafi do sprzedaży w drugim kwartale tego roku, w cenie 175 euro bez podatku.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 6300i w katalogu.

Źródło tekstu: GSM Arena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 38
  • 0

    19.  2008-03-27 09:30:51

    Nie umiem po numerach szukać newsów ;-) Natomiast mówisz o? 6300 czy 6300i?

  • 0

    20. ~Play rzondzi!  2008-03-27 09:41:47  host: server2.subtech.pl

    I widzisz że nadal nie wiesz o jakim telefonie mowa.

  • 0

    21.  2008-03-27 09:42:07

    19, wlo - zerknij na adres tej strony internetowej - na końcu jest nr. newsa: 10949; wystarczy go podmienić. Mowa oczywiście o 6300 bez "i".

  • 0

    22. ~Play rzondzi!  2008-03-27 09:42:48  host: server2.subtech.pl

    Że LUIn mówisz że ten telefon nie ma 3G czy Play?

  • 0

    23.  2008-03-27 09:44:48

    22, Play rondzi! "że mówię", że Nokia 6300i nie ma 3G, a przez to odpada w przedbiegach.

  • 0

    24.  2008-03-27 09:45:37

    Ano właśnie - o 6300 - ja się domyśliłem, dlatego o nim też napisałem. BTW - moje pytanie było retoryczne - "zaczepne", podobnie jak bystrego ~Play rzondzi! ;-)

  • 0

    25.  2008-03-27 09:46:32

    wlo, no to mnie zaczepiłeś :)

  • 0

    26. ~Play rzondzi!  2008-03-27 09:49:07  host: server2.subtech.pl

    No dobra LUIn czyli jest po prostu za słaba technicznie do sieci Play bo tam som tylko z gurnej pułki słuchawki. Ok, załapałem. #G nie ma telefon a nie Play.

  • 0

    27. ~Play rzondzi!  2008-03-27 09:51:00  host: server2.subtech.pl

    Ty Wlo nie chce byc złośliwy ale nie zaczyno się zdania od "ano". Kiedyś mówili "nano to się krowy gno"? Znasz takie powiedzenie?

  • 0

    28.  2008-03-27 09:52:45

    Co do 6300i - fajnie, ze zmienili czytnik kart na HC, fajnie, że pamięci stałej dodali - jednak te 6 MB to niewiele. Uniemożliwia to przesłanie jakiegokolwiek pliku właściwie, jeśli ktoś ma pamięć telefony nawet częściowo zajętą...

  • 0

    29.  2008-03-27 09:55:00

    ~Play rzondzi! - daj sobie luzu chłopie... "Co wlo kupiłeś ten nowy telefon żonie już rok temu jak jeszcze go nie było???" Baaardzo poprawne i po polsku zdanie ;-) Naprawdę - wyluzuj chłopie... ALbo się poucz, zanim zaczniesz innych pouczać.

  • 0

    30.  2008-03-27 09:57:46

    ad. 20. - wiem doskonale o czym mowa... ;-) Natomiast Ty pojęcia nie masz o czym dorośli rozmawiają ;-)

  • 0

    31.  2008-03-27 10:00:45

    u mnie na wsi nie słyszałem takiego powiedzenia...

  • 0

    32. ~Play rzondzi!  2008-03-27 10:13:07  host: server2.subtech.pl

    I widzisz, nie potrzebnie się denerwujesz. To była tylko taka porada. A że w tym zadniu o żonie i telefonie to nie widze rzadnych błendów. Może mniej złośliwości z Twojej strony, stary dobra!? Paece z mojej strony!

  • 0

    33.  2008-03-27 12:25:15

    15* golfiarz - kup sobie już dzisiaj Nokie 6136, na allegro widziałem za 350zł nówki, ma wi-fi

  • 0

    34.  2008-03-27 12:32:33

    @~Play rzondzi! - A weź Ty człowieku przestań już pisać, bo można oślepnąć od tych Twoich byków, nie tylko składniowych, ale przede wszystkim ortograficznych... Do podstawówki czas wrócić na spore powtórzenie materiału, bo po tym jak piszesz można domniemywać, że ten czas przespałeś...

  • 0

    35. ~sympatyczny  2008-03-27 12:46:05  host: chello089077116051.chello.pl

    @33: a czy Nokia 6136 nie ma tylko tego bezwartosciowego UMA?

  • 0

    36.  2008-03-27 14:18:55

    A ja mam nokię 5310XpressMusic i muszę powiedzieć, że po porównaniu z Nokią 6300 kolegi, wypadają obie prawie tak samo... Tylko 5310 ma klawisze muzyczne, lepszy dźwięk i wyjście 3,5mm, a 6300 ma lepszą obudowę, ale za to brzydszą.

  • 0

    37.  2008-03-27 15:25:14

    @35: nie mam pojęcia:) w specyfikacji po prostu przeczytałem WiFI 802.11g :)

  • 0

    38. ~sympatyczny  2008-03-27 16:56:17  host: chello089077116051.chello.pl

    @37: ona ma ten unified modicostam access, z voipu pokorzystasz tylko jesli to Ci zaoferuje twoj operator po swoich stawkach. slowem bez sensu.

Dodaj swoją opinię