Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Odsłuchiwanie poczty głosowej w Erze przez www

Odsłuchiwanie poczty głosowej w Erze przez www

WitekT 25 Lipca 2007 14:10

0 0

Era uruchomiła nową usługę - głosową Pocztę Standard. Zawiera ona wszystkie dotychczasowe rozwiązania dostępne w ramach Poczty Prostej i dodatkowo wzbogacona została o obsługę i zarządzanie skrzynką głosową przez Internet.

Zarządzanie skrzynką przez Internet możliwe jest pod adresem poczta.era.pl. Umożliwia to szybkie, wygodne i bezpłatne odsłuchiwanie wiadomości z każdego miejsca na świecie oraz archiwizowanie ich na komputerze. Z nowej Poczty Standard mogą korzystać wszyscy abonenci sieci Era oraz użytkownicy TakTak i Mix. Dla wygody klientów udostępniono kilka sposobów aktywacji usługi: telefonicznie - w serwisie automatycznym lub poprzez kontakt z konsultantem, korzystając z serwisu Biura Obsługi Abonenta oraz iTakTak, a także w salonach, sklepach firmowych i punktach dealerskich.




Aktywacja Poczty głosowej Standard jest bezpłatna.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    17.  2007-07-25 20:15:36

    ~jojo, ad 7. To nie jest wiedza o TT, to wiedza o GSM ;-) ##002# to standardowy kod GSM do wyłączania WSZELKICH ustawionych przekierowań, nie tylko poczty głosowej.

  • 0

    18. ~Stanisław Ochódzki  2007-07-25 22:10:11  host: pc-156102.zdnet.com.pl

    p04-02.opera-mini.net...a może 5 sekundowki niech wrócą, co?

  • 0

    19. ~jojo  2007-07-25 23:14:40  host: egp139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "wlo" widzisz akurat to nie było mi potrzebne. Potrzebna była mi wiedza jak aktywować Pocztę Głosową, bo z niej korzystam i nie chcę jej dezaktywować - więc po prostu nie interesowałem się do tej pory jak to zrobić. Jeżeli chciałbym ją wyłączyć, to pewnie bym się tym zainteresował. Przekierwania ustawiam w menu telefonu - więc nie musze znać żadnego kodu. :-P

  • 0

    20. ~  2007-07-25 23:21:26  host: egp139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A tak swoją drogą - kurcze "wlo" co ja bym bez Ciebie zrobił. Mądrzejszego "fahofca" to czasem aż miło poczytać ;-D

  • 0

    21.  2007-07-25 23:22:15

    wlo: jesteś tego pewien? GSM (abo) to nie taktak,simplus i pop!

  • 0

    22.  2007-07-25 23:25:53

    wlo: nie jesteś w temacie. jojo: a ty nie jesteś na bieżąco w temacie

  • 0

    23. ~jojo  2007-07-25 23:29:03  host: egp139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No dzięki, że mi to uświadomiłeś...?

  • 0

    24.  2007-07-25 23:37:00

    jojo: standardowe kody nie zawsze działają w prepaidach!!! Ten świat rządzi się swoimi prawami.Wlo ma rację jak wyłączyć pocztę(##002#) dzisiaj, ale zapomniał napisać, że jeszcze dwa lata temu Twój sposób był prawidłowy!!! Żadne kody nie działały!!!

  • 0

    25.  2007-07-25 23:38:41

    Simplus zdaje się do dzisiaj ma jakiś dziwny kod nie mający nic wspólnego z "kodami GSM"

  • 0

    26. ~jojo  2007-07-25 23:42:28  host: egp139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ależ ja jeszcze raz piszę - nie jestem na bieżąco, ponieważ DEZAKTYWACJA Poczty Głosowej mnie nie interesuje! W poście 5 napisałem, że "z tego co wiem" na temat wyłączenia PG, a wiem jedynie z informacj, które lektor podaje na Administracji Konta. Zresztą o co Wy robicie tyle szumu, akurat dezaktywacja PG jest niewiadomo jak ważna. Może i masz rację piotrM, czemu nie. ;-)

  • 0

    27.  2007-07-25 23:51:56

    jojo: jeśli korzystasz z PG to zawsze oddzwaniasz? Nawet na obce sieci? Może lepiej wpisać ##002# i nie "nabijać" innym kasy a sobie erajednostek!

  • 0

    28. ~jojo  2007-07-26 00:02:10  host: egp139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak, często dzwonie do innych sieci. A jeżeli już ktoś dzwoni do mnie to rzadko zostawia wiadomość - chyba, ze naprawdę chce. Zresztą ustawiłem PG tak, żeby zadziałała dopiero po 30 sekundach (standardowo po 20 s). Co do Erajednostek - z racji tego, że większość znajoych mam w Erze - rzadko dzwoni ktoś z innej sieci (jeżeli już, to ja raczej dzwonie do obcej sieci) - Erajednostki z Bonusa nie przyniosłyby mi żadnej korzyści, a raczej straty 1 zł co miesiąc. ;-)

  • 0

    29. ~  2007-07-26 00:05:09  host: egp139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Żebyś mnie nie zrozumiał źle - jeżeli jest taka potrzeba, to częściej ja dzwonie np. do Plusa, niż ten ktoś z Plusa do mnie. Nie chodziło mi o to, że wogóle często dzwonie do obcych sieci, bo gdyby tak było pewnie wybrałbym Play. ;-)

  • 0

    30. ~PROZAK  2007-07-26 06:11:08  host: de3.tcompressor.com

    to zbędna usługa,wole rozmawiać z osobą a nie z pocztą.

  • 0

    31.  2007-07-26 09:42:55

    Też mam złe doświadczenia z pocztą głosową. Wielokrotnie się nagrywałem, ale mało kto oddzwania. Dzisiaj wyłączam się po 1 sek. bo wiem na 99% , że i tak nikt nie oddzwania. Lepiej zadzwonić za 10 min.

  • 0

    32. ~jojo  2007-07-26 11:06:27  host: egp139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Masz rację ale na wszelki wypadek... Dlatego ustawiłem aż na 30 s, żebym wraźe czego zdążył dojść (nie zawsze mam komórkę przy sobie). Zresztą takie ustawienia, to już chyba kwestia gustu. ;-)

  • 0

    33. ~  2009-10-19 19:29:25  host: inet20907nb-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    głupole jakich mało za miast izic na rękę klijentom to blokóją i opuziniają transmisje danych i jak tu trzymać z głupolami

  • 0

    34. ~eliza  2010-01-14 15:03:53  host: 217.97.219.117

    mam wiadomość czy odpisać masz nowa wiadomość w poczcie głosowej . liczba wiadomości ; 3 , zadzwoń +8602950000 lub www . poczta . era . pl

  • 0