Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Odpłatne usunięcie simlocka w Plusie

Odpłatne usunięcie simlocka w Plusie

sirmark 19 Stycznia 2009 23:26

0 0

Od 19. stycznia Plus wprowadził promocję skierowaną do abonentów i użytkowników MixPlusa, w ramach której można odpłatnie usunąć blokadę simlock.



Promocja dotyczy klientów będących w trakcie umowy na czas określony. Promocja nie obejmuje klientów korzystających z telefonów zakupionych w zestawach Simplus, Sami Swoi, 36.6 oraz zakupionych poza siecią Plusa.




Blokadę można usunąć wyłącznie w salonach firmowych. Opłata za usunięcie simlocka wynosi 75 zł. W terminie 14 dni od złożenia wniosku i wniesieniu opłaty operator weryfikuje możliwości techniczne usunięcia blokady. W przypadku, gdy nie ma takich możliwości opłata zostanie zwrócona.

Zobacz: regulamin odpłatnego usunięcia simlocka.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 45
  • 0

    26. ~xxx  2009-01-20 09:32:51  host: cerber.gddp.lublin.pl

    mi za free 2 tyg temu zdjeli simloka po wygaśnięciu umowy.

  • 0

    27.  2009-01-20 09:43:02

    Troche uszczegolowilem. Promocja dotyczy osob bedacych w trakcie umowy z operatorem. Po tym okresie plus zdejmuje locka za free. remos: problem z lockiem po umowie to wystepuje w Orange.

  • 0

    28.  2009-01-20 10:06:05

    @~ta N95 jest na procku Rapido, więc bez łaski powinni odblokować :D Reszta kodem - nie ma algorytmu, więc jest trudniej, ale producent ma zapisane w papierach #pw+???????????+7# i szybciutko się znajdzie :D

  • 0

    29.  2009-01-20 10:19:58

    Mam mieszane uczucia jeśli chodzi o ściąganie Smoka w salonie - przecież na giełdach można ściągnąć o wiele taniej a nie PRZEpłacić u Plusa :/

  • 0

    30.  2009-01-20 10:23:48

    tylko dlaczego dyskryminują telefony niezakupione w Plusie czy jego sieci dystrybucyjnej ?? :/ - czy to nie powinno się oprzeć o UKOiK ? czy nie powinni im dos** kary żeby się nie pozbierali ?? SirMark jak ty na ten temat myślisz? czy to ja się zanadto zbulwersowałem ??

  • 0

    31. ~brunet_ka  2009-01-20 10:39:15  host: 78.8.222.217

    Ja Sim Locka dawno usunęłam ze swego życia! I nie wrócił! Chociaż łatwo nie było!

  • 0

    32. ~brunet_ka  2009-01-20 10:39:37  host: 78.8.222.217

    No i wiele mnie to kosztowało...

  • 0

    33. ~  2009-01-20 12:00:29  host: zs3.eth0.tahoe681-s-zs3.lubman.net.pl

    Plus pewnie taniej sciaga simlocki bo jak by siec nawaliła(a ostatnio często im nawala) włożymy sobie karte Orange i po kłopocie.

  • 0

    34. ~tomtom  2009-01-20 12:42:15  host: dvr178.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ERA sprzedaje telefony bez sim-locka ;p

  • 0

    35. ~skalarek  2009-01-20 12:51:08  host: nat10.siec.alfa.pl

    @brunet_ka grunt to mieć miłe wspomnienia ;)

  • 0

    36. ~Host  2009-01-20 14:55:30  host: cov220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dla mnie to jest świetny pomysł. Mam z plusa telefon, umowa mi wygasa więc pójdę i zdejmę sima. Bo słyszałem o czymś co nazywa się Tylko Sim w orange i mają dobre ceny za połączenia, a telefon nie będzie leżał i się kurzył.

  • 0

    37. ~rus  2009-01-20 16:07:22  host: tor.die.net

    @olek_skype Można na giełdach czy w budkach z telefonami ściągnąć simlocka tylko po co? masz zaufanie do takich "specjalistów"? Ja wiele razy widziałem awantury bo komuś spieprzyli telefon. Jaka znowu dyskryminacja ? po prostu oferta dla klientów, blokada założona na kod sieci Plusa wiec odblokowują w miarę istniejących możliwości technicznych czyli tylko z blokadą plusa. Nie odblokują też telefonów wygranych w konkursach, loteriach lub przekazanych nieodpłatnie . A co to jest UKOiK ? nawet nie wiesz o czym piszesz bo chyba chodzi o UOKiK, zresztą co ma do tego UOKik ? A może zazdrość bierze, że twój play nie zrobił takiej promocji ? Proponuje aby to ciebie ukarać żebyś sie nie pozbierał np. tygodniowym banem na serwis telepolis albo jeszcze lepiej miesięcznym. Może ochłoniesz i przestaniesz robić awanturę.

  • 0

    38. ~art  2009-01-20 17:26:00  host: cd-05.prz.rzeszow.pl

    po tym co ogłosiła Era, Plus niech się schowa w tzw. krzoki, co za buractwo, drzeć 75zł za nic, złodzieje

  • 0

    39.  2009-01-20 19:42:49

    A jak jest z Simlockiem w Orange. Rok temu zakupiłem telefon przy umowie na rok (ale ma 2 lata gwarancji). Czy w Orange mogą mi zdjąć Simlocka po zakończeniu umowy? Czy nie stracę gwarancji?

  • 0

    40.  2009-01-20 20:25:23

    elkanguro - po pierwsze po 2 latach gwarancji i tak mieć już nie będziesz, po drugie - zgodnie z myślą starych umów Orange nie zdejmuje SIMLOCKA bezpłatnie po zakończeniu umowy. W myśl nowych umów jest już możliwość zdjęcia takiej blokady, przy obniżonej cenie (rząd wielkości tego co ma teraz Plus). Zmiana dotyczy umów podpisywanych pod koniec sierpnia i późniejszych i uwaga - tylko klientów indywidualnych.

  • 0

    41.  2009-01-20 20:50:38

    LuiN - no ale właśnie umowę mam na rok a gwarancję na 2 lata dlatego pytam. Ale to i tak bez znaczenia bo z twojej wypowiedzi wywnioskowałem, że nie mam możliwości zdjęcia (umowa podpisana 3.02.2008r).

  • 0

    42. ~  2009-01-20 21:40:57  host: p11-06.opera-mini.net

    a_lex - A wie ktos jak najlatwiej sciagnac simlocka z Siemensa A52? (jak ja lubie te stare telefony:)

  • 0

    43. ~  2009-01-20 22:12:51  host: f142-054.opera-mini.net

    @38 nie kumasz istoty sprawy.w plusie wszyscy obecni abonenci i mix a w erze tylko nowi bez mix..mirekb

  • 0

    44. ~  2009-01-20 23:15:00  host: apn-95-41-105-180.gprs.plus.pl

    Cieszę się,że jest taka możliwość,w Plusie. Pytałem dzisiaj w komisie ile u nich za ściągnięcie locka z symbiana E51,oczywiście kodem,odpowiedź-180 zł. Więc tą promocję Plusa uważam za naprawdę dobrą i dodatkowo gwarancja na telefon pozostaje.

  • 0

    45. ~dawid  2009-02-10 10:58:02  host: gbg182.internetdsl.tpnet.pl

    ale po co płacić i tak korzystamy z plusa bo trzeba wywiązać się z umowy

Dodaj swoją opinię