Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Odmłodzona Nokia N95

Odmłodzona Nokia N95

LuiN 28 Marca 2008 09:10

0 0

nokia n95 Jak najskuteczniej odmłodzić dostępny i niezwykle popularny telefon? Wgrywając do niego oprogramowanie porównywalne z tym, jakie zagości w jego następcy. W ten oto sposób N95 zaczęła obsługiwać serwis YouTube.

Nowe wersja oprogramowania oznaczona jako v21.0.016 przede wszystkim zyskała komponenty Flash Lite 3. Dzięki nim bez dodatkowych aplikacji możliwe jest poprawne wyświetlanie elementów Flash dostępnych na stronach internetowych, w tym linki strumieniowe typu YouTube.

Inne korzyści jakie przynosi dostępna na stronie producenta aktualizacja to przyspieszenie działania aplikacji JAVA, przyspieszenie działania galerii, ułatwienia dotyczące wprowadzania większych tekstów na stronach internetowych czy zwiększona zgodność ze słuchawkami Bluetooth.




Pojawia się obsługa Widget-ów, poprawiony kreator WLAN i zwiększa się ogólna stabilność pracy telefonu. Według producenta wydłużyć ma się również czas czuwania telefonu.

n95 v21 n95 youtube

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: allaboutsymbian.com, wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5. ~oli  2008-03-28 09:37:49  host: 078088214249.wlb.vectranet.pl

    poza tym nie wiem jak można było wypuścić na rynek drogi telefon bez osłonki wyświetlacza...tragedia, luzy na sliderze były nie do wytrzymania (nawet LG potrafi lepszy zrobić), akcesoria made in china hehe, ludzie czym wy się zachwycacie, nokia gówno wypuściła a dzieci się ciesza i nazywają telefon komuterem mulimedialnym albo kombajnem hehe dobre, koło komputera to on nawet nie leżał to zwykly telefon z funkcjami jakie wiekszość telefon na rynku posiada, no ale reklama czyni cuda

  • 0

    6. ~oli  2008-03-28 09:41:29  host: 078088214249.wlb.vectranet.pl

    niestety w naszym kraju jest więkość łosi co im się gówno do łapy wcisnie i wezmą i jeszcze słono za to zapłacą, kolejna rzecz, trzeba być pojeb... żeby latać z telefonem i robić zdjęcia, ludzie (dzieci)nie róbcie obciachu, kupcie sobie cyfrówkę

  • 0

    7. ~Marcin  2008-03-28 09:44:31  host: 212.160.139.162

    @oli, właśnie patrzyłem jak wygląda ta N82 co ją tak zachwalasz, może i bym się na nią skususił ale te przyciski wyglądają na takie małe i dziwne jak od zegarka... Powiedz jak się na niej pisze eski dobrze?

  • 0

    8.  2008-03-28 09:48:52

    #6:A jeśli komuś starcza jakość zdjęć z telefonu? Potrzebuje ich np. do publikacji na fotoblogu itp.? Po co ma takie zdjęcia robić profesjonalną lustrzanką za 15tys? No po co?

  • 0

    9. ~Templariusz  2008-03-28 09:51:35  host: staticline23090.toya.net.pl

    Szybko pisać newsa :D - http://finanse.wp.pl/POD,17,wid,9799928,prasa.html?rfbawp=120669 4304.124&ticaid=159c2

  • 0

    10.  2008-03-28 10:21:49

    a ja chce czarna n95 na zdjeciach plizz

  • 0

    11. ~Szalony  2008-03-28 10:39:43  host: wap.plusgsm.pl

    Oli nie zachwycaj się tak N82 ;) Ja jak kupowałem telefon to mając w ręce N82 miałem wrażenie że to odpustowa zabawka - tandetny plastik skrzypiacy że szok a klawiatura to pomyłka na max , wyświetlacz także w N82 jest także dużo gorszy od N95 a wykonanie tego modelu się bardzo poprawiło, znając obiektywnie te dwa telefony wybrałem jednak N95 od N82.

  • 0

    12. ~  2008-03-28 10:45:27  host: chello089077116051.chello.pl

    telefon ma swoje wady, ale czemu musicie byc wulgarni i nieuprzejmi wobec jej userow. ludzie...

  • 0

    13. ~snipe  2008-03-28 10:49:15  host: kold211c.vsb.cz

    Ja mam N95 ok. miesiąca i w sumie nie narzekam :P jedyne co mnie denerwuje to luzy na sliderze, ale da się je przetrzymać :) Poza tym, gdy się wgra odpowiednie aplikacje możliwości tego telefonu zwiększają sie dwukrotnie :) a do tego GPS :D

  • 0

    14. ~Matjas  2008-03-28 11:01:17  host: 088156114137.stk.vectranet.pl

    oli nawet nie wiesz o czym piszesz, n82 ma 128 MB ramu w sumie, a nie dla użytkownika, od razu widać jak ją posiadasz. Dla użytkownika zostaje MAX. 90 MB. BTW szerze ile z tego ramu wykorzystujesz? 500 KB na odtwarzacz w tle, gra java 2 MB?

  • 0

    15. ~test  2008-03-28 11:17:03  host: 212.160.172.70

    Przy wył. GPS-u i innych bajerów czy tel wytrzyna 3 dni na jednej baterii (dziennie wykonuje okolo 5-10 minut rozmów) ?

  • 0

    16. ~dt  2008-03-28 11:38:30  host: wap.plusgsm.pl

    super. Na to czekalo wielu uzytkownikow N95. Mam nadzieje ze soft jest stabilny.

  • 0

    17. ~Luki  2008-03-28 13:17:57  host: 195.205.178.231

    mam n95 kupiona w orange - software updater pokazuje mi ciagle versje 20.xx :(

  • 0

    18. ~sympatyczny  2008-03-28 22:52:06  host: chello089077116051.chello.pl

    @test: jakbys nic wiecej nie robil to moze... ale wtedy po co Ci ten telefon? :D ogolnie bateria rzeczywiscie krotko trzyma - glownie przez wyswietlacz zgadywalbym. generalnie to jak komus sie nie podoba to niech nie kupuje. a ja na przyklad mam dwie baterie i ladowarke na biurko z allegro ladujaca naraz i zapasowa baterie i telefon. jak jestem w domu to laduje albo zapasowa baterie albo telefon i prad nie jest dla mnie problemem.

  • 0

    19.  2008-03-29 15:10:05

    Mogliby jeszcze w tym nowym firmware poprawić pracę slidera i dodać większą baterię :>

  • 0

    20.  2008-03-30 07:27:41

    wgralem nowy soft wszystko dziala

  • 0

    21. ~Shad  2008-04-04 17:26:58  host: host-89-230-135-250.inowroclaw.mm.pl

    Smieszni jestescie Ci co za przeproszeniem OPIERDALAJA N95-.- Sam mam ten telefon i jestem z niego zadowolony mialem przed tem n82 i jakos mnie nie porzekonala do siebie a taka ilosc ram gowno daje bo tak samo wszystko chodzi jak na n95 wiec chyba dali tyle ramu by ktos to gowno kupil -.- Pozdro dla tych ktorzy potrafia docenic czyisc wysilek a nie komentuja wszystko czego nigdy nie mieli ;] Moze ich nie stac dlatego tak mowia ;]?

  • 0

    22. ~k_arek  2008-05-26 21:34:15  host: nat-8.swarzedz.inotel.pl

    mam N95 od pół roku i jakoś slider chodzi dobrze nie ma luzów!(podobno pierwsze modele miały z tym problem)zawiesiła mi się raz na strym sofcie,a używam lan,bloototh,navigacje,tel.internetowy,i wiele innych przegadałem ok80 godzin,i jestem bardzo zadowolony,moim zdaniem najlepszy tel. na rynku.A panowie z pierwszych postów,wsadżcie sobie w dupe te wasze sonyericksony i przestańcie jeżdzić po nokii,bo zaczyna mnie już to nudzić!!!!

  • 0

    23. ~KaMi  2008-08-10 22:40:26  host: 87-205-232-49.adsl.inetia.pl

    r: Lustrzanki są już od 1500 PLN...

  • 0

    24. ~tomasz  2009-01-31 17:19:07  host: acik176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kupilem niedawno roczna n95 obudowa i wykonianie rawie super przyczepic mozna sie jak ktos pisal do barku ochrony lcd ;/ telefon niby ma juz rok a nawet u mnie nie ma jakis luzow

Dodaj swoją opinię