Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Odliczanie trwa

Odliczanie trwa

WitekT 11 Września 2005 14:16

0 0

Za 8 dni wystartuje oficjalnie polski Orange.



Na 15. września zaplanowano konferencję prasową, na której obecny będzie prezes generalny Orange - Sanjiv Ahuja.


Nowa oferta jest trzymana w ścisłej tajemnicy. W nadchodzącym tygodniu przewidziane są szkolenia sprzedawców, wtedy też pojawią się bardziej wiarygodne przecieki.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9. ~memphisto  2005-09-11 17:50:18  host: 250.246.jawnet.pl

    *** kamet - naczytałeś sie GOL'a i takie bzdury tu wypisujesz. juz przeciez wiemy, ze to co piszesz to nieprawda!!!

  • 0

    10.  2005-09-11 19:42:28

    *** kamet- przykro mi, ale oferta zostala "obalona" juz dawno. Porzucono projekt "2gi rok za darmo". Narazie nie ma wiarygodnych przeciekow. Bo ceny kazdy moze podac. 15 nie jest za miesiac tylko za 4 dni to chyba wytrzymamy...:P

  • 0

    11. ~maruda  2005-09-11 20:44:35  host: host-ip194-106.crowley.pl

    ciekawe czy będzie "oranżada dla firm"...

  • 0

    12.  2005-09-11 20:58:24

    maruda: oczywiście. To kwestia nie tylko prestiżowa, ale i finansowa - Ci klienci są najbardziej dochodowi. :)

  • 0

    13. ~FaWa  2005-09-11 22:15:36  host: chello212186136127.chello.pl

    kamet co ty tu wypisujesz za bzdyry ??to było na golu 2 tygodnie temu.

  • 0

    14. ~sharky  2005-09-11 23:15:22  host: 104-165.espol.com.pl

    Jak myslicie ujawnia oferte (jakie abo, jakie koszty polaczen) 15.09 na konferencji czy kaza czekac do 19.09?

  • 0

    15.  2005-09-12 00:07:03

    15.09 ujawnia mysle...

  • 0

    16. ~khak  2005-09-12 01:18:18  host: el2.internetdsl.tpnet.pl

    Nie bedzie rewolucji. Prawdziwe zmiany zaczna sie ja zacznie otwierac salony 4 opertor.OPY ze soba nie konkuruja.Nie widzicie tego? Bo ja widze wyraznie ze wszedzie sa takie same oferty.

  • 0

    17. ~pitus  2005-09-12 06:57:39  host: w3cache.ino.tvknet.pl

    Do Witek T czy wie pan jaka bedzie propozycja dla klientow jedna idea na karte wasz staly fan prosze mi odpisac pitus

  • 0

    18.  2005-09-12 08:13:07

    ***khak - gdyby oby ze soba nie konturowały to PTC nigdy by nie wyskoczyło z heyah, spowodowalo to masowe wprowadzenie 1/1 i spadek cen połączeń ponizej 1zł, z zachodzie do tej pory maja naliczanie 60/1 u wiekszosci opów

  • 0

    19.  2005-09-12 08:20:59

    Niestety, nic nie wiem. Ale jak się coś dowiem to od razu napiszę w newsie. :)

  • 0

    20. ~1234  2005-09-12 08:36:53  host: ajf18.internetdsl.tpnet.pl

    GregPepe , co ty wiesz o zachoszie

  • 0

    21. ~1234  2005-09-12 08:37:13  host: ajf18.internetdsl.tpnet.pl

    zachodzie

  • 0

    22.  2005-09-12 11:00:30

    ***1234 - niewiele ale na pewno nie wszystkie opy maja sekundówki bez opłat we wszystkich taryfach

  • 0

    23. ~Karol  2005-09-12 12:12:32  host: zv218.internetdsl.tpnet.pl

    "Ahuja" zobaczymy:P :D Przepraszam...nie mogłem się powstrzymać:)

  • 0

    24.  2005-09-12 15:39:13

    Nowość: podstawowy (obowiązkowy) abonament nie powinien kosztować więcej niż 15zł. Klienci tego abonamentu niczym w barze sałatkowym będą mogli dobrać sobie dowolne usługi (np. pkiet 180 za 18-20zł. Era i Plus zapewniają, że kiedy tylko Orange odkryje karty, szybko wparowadzą zmainy w swoich cennikach. Kierunek może być tylko jeden- w dół.FaWa: Może info tamte i było stare, ale szczypta prawdy w tym na pewno jest :) Mnie to tam nie obchodzi po ile co będzie, a napisałem to, bo ludziska strasznie ciekawskie! Hmmm... to już ich problem

  • 0

    25. ~ksenon  2005-09-12 18:11:51  host: cache-rtc-ac02.proxy.aol.com

    prezio ahuja dostaniecie a vice akutasa macie,sekretarka a wpizde wam damy a cala firma odupe rozbic, nie bede do nich doplacal!!!!

  • 0

    26. ~ja  2005-09-13 14:07:25  host: bjs65.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tam maja 60/1 bo ceny za min sa tak niskie ze nie ma sensu jeszcze bawic sie w sekundowki!

  • 0

    27. ~pitus  2005-09-14 12:11:31  host: 177.nat.ino.tvknet.pl

    Do Witek T czy telepolis.pl tez bedzie robic relacje z konferenci orange.pl prosze odpowiec

  • 0

    28.  2005-09-14 12:14:28

    pitus: staramy się zawsze być tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Tak będzie i tym razem. :)

Dodaj swoją opinię