Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Odkorkuj miasto z Play, Plusem i T-Mobile

Odkorkuj miasto z Play, Plusem i T-Mobile

orson_dzi 11 Maja 2015 16:35

7 3

odkorkuj miasto Korki to jedna z najbardziej uciążliwych niedogodności, z którą kierowcy mierzą się na co dzień. Teraz z odsieczą przychodzą NaviExpert wraz z T-Mobile i partnerami - Plus, Play i firmą HTC rozpoczynając akcję Odkorkuj miasto. W ramach akcji kierowcy otrzymają za darmo licencje na omijającą korki nawigację oraz zyskają wiedzę, jak unikać tworzenia nowych. Na uczestników akcji czekają nagrody.



Klienci operatorów, którzy posiadają telefony z systemem Android oraz Windows Phone 7 i 8 mogą w ramach akcji uruchomić usługę w aplikacji NaviExpert na 30 dni za darmo z mapami Polski. Instrukcja, w jaki sposób skorzystać oraz jak pobrać aplikację, znajduje się na stronie www.darmowanawigacja.pl.




Uczestnicy akcji Odkorkuj miasto mogą wziąć również udział w konkursie, w którym do wygrania czekają między innymi 3 samochody Citorën C4 Cactus z pełnym bakiem na weekend, 10 telefonów HTC Desire 620 wraz z uchwytami i ładowarkami samochodowymi, a także bony na paliwo, powerbanki oraz roczne licencje na nawigację NaviExpert. Więcej informacji o inicjatywie Odkorkuj miasto znajduje się na stronie akcji. Akcja trwa od 11 do 24 maja.

Źródło tekstu: T-Mobile; wł     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | naviexpert

w sumie: 22
  • 4

    3.  2015-05-11 17:49:29

    @2 Ja u siebie nie muszę schodzić nawet schodka w dół. Wystarczy, że wejdę do marketu Intermarche i zasięg t-Mobile magicznie ginie. Bardzo wkurzające.

  • -10

    4. ~LTE  2015-05-11 18:34:06  host: 37.30.71.183.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    T-Mobile ma akurat ma najlepszy zasięg poza miastem, gdy Play nie ma w ogóle.

  • 1

    5. ~pixel  2015-05-11 18:58:59  host: user-164-126-79-84.play-internet.pl

    Tą tajemną wiedzą o tym, jak nie tworzyć korków jest przesiadka do tramwaju lub na rower ;-)

  • -9

    6.  2015-05-11 19:12:10

    ,,odkorkuj miasto z plej" - zrezygnuj z pleja, wybierz lepszą sieć, odkorkuj miasto z pleja
    :-D

  • 3

    7. ~  2015-05-11 19:30:16  host: 212.109.132.194

    o co chodzi z tym, że zawsze są komentarze porównujące coś do Play'a, albo nawet wtedy jak nie ma ŻADNEJ, absolutnie ŻADNEJ wzmianki o Play'u to zawsze jest o nim gadka? O co chodzi?

  • 2

    8. ~jop  2015-05-11 20:23:15  host: user-94-254-133-74.play-internet.pl

    tylko po co jakies aplikacje wynalzaki jak darmowy google maps ma najlepsze i najbardziej rzetelne informacje o korkach?

  • 0

    9. ~pablos  2015-05-11 20:30:45  host: 80.54.60.198

    @8 bo posiadanie jakiejś alternatywy, nawet gorszej jest zawsze wskazane.

  • -1

    10. ~Calm7  2015-05-11 21:00:03  host: abak21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play to najlepsza sieć w Polsce.

  • -5

    11. ~  2015-05-11 21:43:51  host: cmx202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    taaa sray i zasięg to dwie rozmijające się definicje, jak składałem reklamacje jakiś czas temu, że nie idzie się z tego dziadostwa dodzwonić, to zaproponowali mi w rekompensacie....uwaga...pakiet minut na rozmowy...tylko po kiego jak nie dało się z tego rozmawiać?! nigdy więcej, dziękuję.

  • -2

    12. ~Gubi  2015-05-11 21:51:24  host: google-proxy-66-249-81-248.google.com

    Przecież 30 dni w playu jest już od dawna . Nie wiem może nawet od 2 lat . Ugh czy owak co kilka godzin są problemy jeżeli uruchomi cię to nie da się przejechać długiej trasy bez wstawienia licencji . Nie polecam totalnego

  • 0

    13. ~eg777  2015-05-11 22:48:35  host: 89-65-23-140.dynamic.chello.pl

    Sam dam nagrodę Nawi Expert jak znajdzie trasę w Krakowie o godz.17 omijającą korki. Kto tam mieszka, to wie. Bzdury piszą a gawedź to łyka.

  • 0

    14.  2015-05-11 22:52:22

    Navi Expert był dobry lata temu ,obecnie to po co komu,każdy darmowy program daje to samo ....

  • 1

    15. ~  2015-05-11 23:12:00  host: aand204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Taaa, niech Łódź odkorkują. Nie da się, ale cóż się dziwić. Według firmy Tom Tom, Łódź jest drugim najbardziej zakorkowanym miastem na świecie, wyprzedziliśmy Mexico City, Rio de Janeiro, Moskwę. :0 Mimo wszystko NE i tak dość przyzwoicie sobie radzi na łódzkich ulicach.

  • 1

    16.  2015-05-11 23:34:26

    7@ Chodzi o to, że przedstawiciele handlowi wielkiej trójki (Plus, T-mobile, Orange) nie mogą zamknąć dnia w pracy jak coś złego na Play nie napiszą. Paradoks w tym wszystkim jest taki, że czym bardziej jadą na Play tym ludzie na przekór wychwalają Play. W końcu zabrać komuś ponad 10 mln klientów to nie tak mało i jeszcze ciągle W3 musi dostosowywać się cenowo do Play aby dalej nie tracić to nie jest wesoło.

  • 0

    18. ~  2015-05-12 03:56:22  host: user-94-254-198-25.play-internet.pl

    Spodziewałbym się propagowania jakiejś jazdy na rowerze lub w komunikacji miejskiej przez operatorów, no ale na tym nie zarobią.

  • -6

    19. ~Gbsdd  2015-05-12 07:48:03  host: 213.158.222.38

    Widzę, że Playowcy bardzo zaangażowani w to forum. Jak zwykle zresztą.

  • -5

    20. ~Caĺm7  2015-05-12 09:09:20  host: n14-08-06.opera-mini.net

    19). Za coś im płacą, nie?

  • -3

    21. ~NICK  2015-05-12 11:36:14  host: user-46-113-81-251.play-internet.pl

    Odkorkuj zasieg! ja wystarczy że wyjdę z domu to nie mam zasięgu play co nie znaczy że w domu mam zasię :D najbliższy dmuchany nadajnik 10km :) 0 zasiegu

  • 1

    22.  2015-05-12 11:48:18

    Pomimo faktu, że news nie ma związku z Play część frustratów odreagowuje śliniąc się nad klawiaturą :) Pamiętajcie, że Wam - wprawdzie długo jeszcze- ale też kiedyś skończy się umowa i będziecie mogli przejść w końcu do Play :)

  • -4

    23. ~f643  2015-05-12 13:39:29  host: 212.160.172.84

    Hejj plejowe trolliki, zdradzcie mi proszę ile tam wyciągacie za pisanie tych głupich/mądrych rzeczy na róznych forach??

    Może sam zmienię pracę, lubię rozmawiać, pisać :p

Dodaj swoją opinię