Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Odda dziewictwo za iPhone’a 4

Odda dziewictwo za iPhone’a 4

Q! 29 Czerwca 2011 16:16

0 0

apple iphone 4 Pewna nastoletnia mieszkanka Państwa Środka zamieściła w serwisie społecznościowym Weibo - chińskim odpowiedniku Twittera - informację o tym, że odda swoje dziewictwo w zamian za iPhone’a 4.



Młoda Chinka napisała na swoim profilu, że marzy o iPhonie 4, jednak ojciec nie chce jej go kupić. W związku z tym zaoferowała, że odda swoje dziewictwo temu, kto kupi jej telefon od Apple’a. Wraz z ogłoszeniem zamieściła również swoje zdjęcie oraz kilka podstawowych informacji o sobie.




Takie postępowanie spotkało się z negatywnym odbiorem przez lokalną społeczność która twierdzi, że nie jest to rozsądne działanie. Z kolei niektórzy sądzą, że konto zostało skradzione jej właścicielce i zamieszczone na nim ogłoszenie jest tylko głupim żartem. Mimo to ogłoszenie wciąż pozostaje aktualne.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że niedawno pewien chiński chłopiec sprzedał nerkę by kupić iPada 2. Swój cel osiągnął, jednak po operacji jego stan zdrowia wyraźnie się pogorszył.

Zdaniem psychologów takie zdarzenia są wynikiem tego, że wśród młodego pokolenia coraz większą rolę odgrywa materializm. W związku z tym są oni w stanie zrobić wiele, aby posiąść wymarzoną rzecz. Bez względu na to czy będą musieli w tym celu poświęcić swoje zdrowie, czy też nie.

Źródło tekstu: Korea Herald, wł     

Dodaj do:
w sumie: 46
  • 0

    33. ~Lolek  2011-06-29 17:06:39  host: 212.160.172.70

    Co ty maniek prawisz tam za herezje;p;p;p Ryzyko gwałtu?;) Tutaj Wa-wa wolałaby za ajfona niz za darmo;p;p;p

  • 0

    35. ~  2011-06-29 17:09:04  host: z40-10.opera-mini.net

    eee glupia... powinna poczekać pol roku na iphone 5;p

  • 0

    36. ~Sponsor  2011-06-29 17:11:26  host: user-188-33-1-64.play-internet.pl

    Ta Chinka to jakiś pasztet. Co najwyżej mogę jej podarować iPhone (pierwsza wersja) nie będę przepłacał, za coś, co trwa tylko chwilę.

  • 0

    37. ~Lolek  2011-06-29 17:17:25  host: 212.160.172.70

    Sponsor a podaj link do twojego foto..;)

  • 0

    38. ~r  2011-06-29 17:26:02  host: public-gprs30023.centertel.pl

    #36: pasztet być nie może bo kto by się skusił zapłacić 4 tys. za coś co maże mieć za friko :-)

  • 0

    39. ~solus  2011-06-29 18:56:57  host: 078088008023.bialystok.vectranet.pl

    drogo się ceni ta Chinka ;p

  • 0

    40. ~teem  2011-06-29 19:12:42  host: user-31-174-124-120.play-internet.pl

    Proponuję wejść na stronę http://www.sprzedamdziewictwo.pl/ a zobaczycie co się wyrabia...

  • 0

    41.  2011-06-29 20:14:48

    Do 36; taki ogier z Ciebie ze Twoj stosunek trwa tylko chwile? Drogo tez na gumkach Tobie jechac:)

  • 0

    42.  2011-06-29 22:21:11

    Nie jest taka brzydka,bez przesady. A co do dziewictwa to żałowała by po tygodniu.Jak nie prędzej.

  • 0

    43. ~Vero  2011-06-29 22:38:55  host: apn-95-41-20-103.dynamic.gprs.plus.pl

    No mam akurat na zbyciu uzywane dvd warte 50 tez chinskie i moze sie skusi na na deal typu rzekomo nieuzywane za uzywane. Ciekawe co zrobi jak zachce kolejna wersje iphona albo toster. Zaszyje? Potrzebny bedzie "krawiec" i juz mamy szajke Yakuza.

  • 0

    44. ~  2011-06-29 23:30:10  host: z11-15.opera-mini.net

    ja bym sie pisal. Od zawsze mam smaka na chinke/japonke.. Sa boskie.. Byle bobra pogonila :D bo to akurat maja za mocne :D

  • 0

    45. ~sympatyczny  2011-06-30 03:58:59  host: 89-76-17-187.dynamic.chello.pl

    Panowie 'macho', ktorzy czuja sie tu od niej lepsi - jestescie zabawni. Issa, xy, @21 i inni piszacy o wspolczesnym upadku obyczajow. Pamietnikow Gejszy np. nie czytaliscie? Slowo mizuagi mowi cokolwiek? Sorry, ale niektorzy maja chyba odrobine odrealnione wyobrazenie azjatyckiej kultury...

  • 0

    46. ~sympatyczny  2011-06-30 04:08:09  host: 89-76-17-187.dynamic.chello.pl

    @14, @42: niby dlaczego mialaby zalowac?

  • 1

    47. ~Octopus  2011-06-30 07:38:02  host: ip-195-242-254-202.catv.net.pl

    "Ratunkiem dla tych, których nie stać na tak duży wydatek, może być zakup sztucznej błony dziewiczej, która kosztuje jedyne 15 dolarów (ok. 45 złotych). Jej twórcy przekonują, że zapewnia ona podobne odczucia i efekty wizualne, jak w przypadku prawdziwej utraty cnoty. " http://www.w-spodnicy.pl/Tekst/Emocje-i-seks/525338,1,Blona-dzie wicza---sztuczna-czy-prawdziwa.html Całkiem dobry biznes... :)) inwestujesz ok 50 zł .. a zysk ponad 2000 :))

  • 0

    48. ~  2011-06-30 10:27:36  host: z45-15.opera-mini.net

    A co takiego ma rewelacyjnego to nadgryzione jablko, ze ludzie są gotowi oddać część siebie za ten chiński badziew ? To jest kryzys wiary i tyle ! Niedługo to za pakiet sms niektóre dziwki będą się pruć jak głupie. Dobrze, że są jeszcze normalne dziewczyny. Mateusz

  • 0

    49. ~  2011-06-30 10:31:53  host: z24-08.opera-mini.net

    @48, iPhone to prestiż jak BlackBerry.

  • 0

    50. ~Fdk  2011-06-30 11:27:15  host: apn-77-114-237-29.dynamic.gprs.plus.pl

    48 Mateusz. A gdzie Ty widziales normalne dziewczyny??? Chyba jako muzealne eksponaty. Ja tez szukam normalnej i wiem co mowie dlatego jeszcze szukam. :)

  • 0

    51.  2011-06-30 12:14:11

    @50 jak skończysz gimnazjum to kilka na pewno poznasz.

  • 1

    52.  2011-06-30 13:48:20

    46. Nie jest warte[seks] za telefon. Zreszta to mloda osoba a Ten pierwszy raz powinien byc wyjatkowy i sie przywiazuje do tej osoby w pewnym sensie. Po prostu jest to nie moralne.

  • 1

    53.  2011-06-30 13:51:55

    A błoną dziewicza sluzy do ochrony a nie w celach samego seksu,Blone mozna stracic nie uprawiajac seksu, Telefon jak telefon kazdy sie znudzi,to konsupcja nas do tego namawia,zakochujemy sie i chcemy to miec a później i tak twierdzimy ze h.j nam z tego.

Dodaj swoją opinię