Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Odblokowano kolejną funkcję iPhone'a 3G

Odblokowano kolejną funkcję iPhone'a 3G

LuiN 8 Grudnia 2008 13:46

0 0

apple iphone 3g W ostatniej wersji SDK dla telefonów Apple, czujni programiści odkryli funkcję TV-Out. Odpowiednie przewody do odtwarzaczy muzycznych tego producenta są powszechnie dostępne na rynku. Brakowało jedynie oprogramowania - pierwszą aplikacją wykorzystującą wyjście TV są popularne wyścigi Moto Chaser.

Moto Chaser to jedna z najpopularniejszych gier na mobilne urządzenia Apple'a. Wyścigi sprzedawane obecnie za 99 centów, zajmują 31,7 MB. Ostatnia wersja aplikacji ze stajni Freeverse zyskała nową funkcjonalność - obsługę "ukrytego" wyjścia TV. Działanie programu najlepiej obrazuje poniższy film:






Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: engadget, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1.  2008-12-08 13:55:29

    fajna opcja

  • 0

    2. ~a  2008-12-08 14:44:40  host: inet20908na-2.eranet.pl

    iPhone GÓRĄ !

  • 0

    3. ~l  2008-12-08 14:49:42  host: iu90.bbs.com.pl

    2: ta, chcialbys:)

  • 0

    4.  2008-12-08 15:07:12

    @2 iphone jest suuuuuupeeeeer! a teraz schodzimy na ziemie... to co apple udostepnia krok po kroku w kilka miesiecy po premierze ludzie w n95 i kilku samsungach mieli caly czas i to o wiele wiele wczesniej... dalej czekamy na mms'y i podlaczenie iP jako modem, bo wykorzystywanie gps'a do nawigacji to inna bajka ;)

  • 0

    5. ~Andrzej  2008-12-08 15:22:48  host: s01cfpi.pkobp.pl

    @4 "bo wykorzystywanie gps'a do nawigacji to inna bajka ;)" GPRS'a chyba chciałeś napisać ;), może się kiedyś doczekają niektórych standardów w Iphonie ... Ale za to maja tyle fajnych gierek i bezużytecznych programów :P tia...

  • 0

    6. ~wafel  2008-12-08 15:26:18  host: iu90.bbs.com.pl

    5: GPRS'a?? watpie

  • 0

    7. ~  2008-12-08 15:28:22  host: s01cfpi.pkobp.pl

    @6. Chodziło mi o wczytywanie mapek w Google Maps przez GPRS ewentualnie 3g jak jest w zasięgu ;P

  • 0

    8. ~jarekt  2008-12-08 15:39:32  host: ecp141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I znow glosy ludzi ktorzy iPhona nigdy w rekach nie mieli. Obejrzyjcie sobie film i sprubujcie zrobic to samo za pomoca dowolnego samsunga czy nokii a nie tylko sprzetu sprzed paru lat... Tak, zgadzam sie, ze iPhone nie jest we wszystkim najlepszy ale jego interface jest niedoscigniony od wielu lat a o takim zastosowaniu jak na filmiku posiadacze n95 moga sobie pomarzyc...

  • 0

    9.  2008-12-08 16:12:20

    #8: N95 o ile kojarze MA akcelerometr :> Interfejs moze i miec iPong fajny, ale samym interfejsem telefon nie stoi...

  • 0

    10.  2008-12-08 16:18:44

    Z moich obserwacji wynika, że obecnie tych dobrych gier jest więcej na iPongi niż na Nokie (N-Gage + JAVA), i można je dostać taniej. Pod względem grafiki początkowo N-Gage jako starsza platforma wiodła prym, teraz już się to zrównało. TV-Out owszem nie jest niczym nowym w przypadku N95 i spółki, ale jest czymś nowym w przypadku iPonga - stąd news.

  • 0

    11. ~jarekt  2008-12-08 17:48:05  host: ecp141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #9 wlasnie dokladnie o tym pisze. Jest mnustwo telefonow ktore maja duzo lepszy konfig niz iPhone niestety na papierze. Tam jest jak jest ale to co daja dziala i to dziala tak, ze Nokia jeszcze latami bedzie sie musiala uczyc zeby dogonic np. obsluge przegladarki www. N95 ma accelerometr ale jakos sobie takiej gierki nie przypominam... PS. Jestem fanem PDA z WM od 8 lat ale to mi nie przeszkadza dostrzec jak niesamowitym sprzetem jest iPhone.

  • 0

    12.  2008-12-08 17:50:27

    Ja od siebie dodam, że jestem użytkownikiem iPhone'a 3G od mniej więcej 4 miesięcy i powiem, że... gdyby dało się sprzęgnąć go z zegarkiem SonyEricssona (jak mi teraz działa w tandemie z moim podstawowym telefonem - Diamondem), to... byłby moim głównym telefonem. :-)

  • 0

    13.  2008-12-08 21:28:43

    @5 - do nawigacji, nawigacji... poki co iP pokazuje tylko pozycje poprzez google maps, ale jako takiej nawigacji na tym nie uruchomisz... przynajmniej bluetooth odblokowali? bo po wypowiedzi Witka z #12 smiem watpic. zastanawiam sie po co robic jakiekolwiek urzadzenie i ukrywac w nim wszystko, by potem z wielka pompa oglosic, ze wlasnie dodali to, to i to... brak mmsow dziwi tym bardziej, ze przeciez one i tak ida jako transmisja danych. przypominaja mi sie forumowe pytania z serii 'czy do 3100 da sie dograc radio'

  • 0

    14. ~V  2008-12-08 21:53:18  host: hyp-g-81.pabianice.msk.pl

    #13 - bo na tym polega chora, ale trzeba przyznać że skuteczna, strategia Apple. Całe getta wyznawców napoczętego jabłka są tego najlepszym przykładem.

  • 0

    15. ~xxxx  2008-12-09 20:27:33  host: 87-205-245-85.adsl.inetia.pl

    Jak tak ma wyglądać granie na ipongu z takimi zacięciami to ja wolę granie na telefonie niż z telefonu na telewizorze

Dodaj swoją opinię