Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Odbierasz - Surfujesz w GaduAIR

Odbierasz - Surfujesz w GaduAIR

Ringu 15 Lutego 2011 18:53

0 0

Ruszyła nowa promocja w GaduAIR - za odbieranie połączeń przychodzących od abonentów innych sieci, użytkownicy mogą otrzymać pakiety na transmisję danych.

Po aktywacji usługi, użytkownik może otrzymać pakiet 512 kB na transmisję danych za każdą pełną minutę odebranego połączenia przychodzącego od abonenta innej sieci niż GaduAIR. Podczas pojedynczego połączenia użytkownik może uzyskać maksymalnie 3 MB transferu.

Promocyjny transfer jej przyznawany użytkownikowi po zakończeniu połączenia i można go wykorzystać do końca dnia.




Usługa działa jedynie w przypadku, gdy od ostatniego zasilenia (kwotą nie mniejszą niż 10 zł) upłyneło nie więcej niż 30 dni.

Aby aktywować usługę należy wybrać krótki kod w telefonie: *131*111*1# lub wybrać odpowiednią opcję z menu dostępnego pod numerem *111#.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 188 kB).

Źródło tekstu: GaduAIR, wł     

Dodaj do:
w sumie: 49
  • 1

    30.  2011-02-15 23:16:58

    26, jak to nie? To zamiast odbierasz-zarabiasz czy coś takiego jest. Niestety ale oferta jak dla mnie ma duże szanse na nominację do głuchego telefonu. To dopiero początek roku więc o wygranej nie można mówić, ale jak na razie to chyba rekord głupoty przeszedł z rąk orange w ręce gadu air. Teraz czekamy na odpowiedź w4 :)

  • -1

    31. ~  2011-02-15 23:22:16  host: 89-78-10-20.dynamic.chello.pl

    Zwiększyli jednocześnie darmową paczkę internetu po doładowaniu za 20zł. Było 20MB a jest 50MB. Który MVNO daje cokolwiek za odbierane połączenia?

  • 0

    32.  2011-02-16 00:05:23

    31, właśnie o tym przeczytałem na blogu. Ale przy doładowaniu przez dilera 25MB a tak większość robi. Gadu Air postąpił nieuczciwie okłamując użytkowników że nowa promocja ma "zrekompensować z nawiązką" stara.

  • 0

    33.  2011-02-16 00:33:40

    # 31 - poprzednio dawał TT (reklama z jedną kurą). Kiedyś też coś podobnego było w 36.6. A promocja powinna się nazywać "Odbierasz - Kombinujesz w GaduAIR". Zresztą dla mnie zawsze mBank był lepszy - zdecydowanie mniej kombinowania.

  • 0

    34. ~  2011-02-16 00:37:12  host: z15-12.opera-mini.net

    najlepiej zeby dopłacali za wykńnywanie przyłączen. Doładowania 30zl do nabycia od 17,50 zl.

  • 0

    35. ~  2011-02-16 06:11:31  host: p15-08.opera-mini.net

    Po doładowaniu dostaję 50mb, czyli 2razy za mało ile mi trzeba. Jeszcze nie czytałem regulaminu czy to schodzi przed innymi pakietami i nie wiem czy liczą co 1kb na pewno, a jeśli tak to lepsze to jest na pewno niż minuty w sieci których nie potrzebuje. Internet w ga jest tani więc dla mnie ma malutką wartość ale w innych sieciach mogą o tym tylko pomarzyc. W play jak by mi chcieli dać wzamian za zbieraj minuty internet na roamingu to od razu w to wchodzę. Zresztą ostatnio zmieniam profile to już nie korzystam ze zbieraj minuty.

  • 0

    36. ~  2011-02-16 06:29:46  host: z09-07.opera-mini.net

    jesli ktos systdmatycznie korzysta z netu, to wykorzysta bonus. Wiadomo ze lepiej byloby gdyby wazny byl 30dni. W gadu air internet jest tak tani, ze nie doceniamy tego bonusu. Inni mogą o tym pomazyc. Zastanawiam sie czy mają aż tak dobre warunki w plusie, czy sami dotują pakiety? To jest MVNO tak jak pisalem nikt z mvno nie daje podobnych gratisów za odbieranie. Carrefour daje 5gr za 2min odebrane z poza plusa. Pamietajmy ze sms to 2gr czyli grubo ponizej mtr a uwzględniając dilerów i ich ceny, to jakoś trudno uwíerzyć, ze nie dokladają do interesu

  • 0

    37. ~  2011-02-16 06:32:58  host: p15-08.opera-mini.net

    A jest dzienny limit tych mb? Ja i tak nie potrzebuje więcej niż 3mb ale w artykule nie jest napisane że nie może być więcej.

  • 1

    38. ~  2011-02-16 09:42:03  host: dxb243.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ten regulamin to jakies jaja,nie jest napisane czy na pewno srodki beda rozliczane w pierwszej kolejnosci przed innymi pakietami i nie jest napisane czy jest limit 3mb, mowa tylko o 3mb za jedno polaczenie a wy wiecie wszystko za to dzieki kontaktom z zaswiatami chyba, ja wiem tylko ze srodki beda wazne do konca dnia, ja na te chwile nic nie wiem czy bedzie sie dalo z twego skorzystac ale dryndne z playa dzis czy jutro to przetestuje

  • 0

    39.  2011-02-16 09:47:08

    37, w regulaminie jest zapis 3MB za odebrane połączenie, więc wychodzi że jeżeli odbierzesz 10 połączeń po 2 minuty to będziesz mieć 10MB, ale jak pojedyncze 20 minut to tylko 3MB. Wcześniej tego nie doczytałem. To znaczy że jest jeden hak (ważność do 24h a nawet kilka minut) i jeden haczyk (do 3MB za odebrane połączenie). Promocja gorsza i to zdecydowanie od poprzedniej. 35, w play internet jest w tej samej cenie albo tańszy (25 zł za GB). Ale zgadzam się. W play przydałaby się taka promocja ale do wyboru. Myślę że gdyby termin dali jak orange (24-48h) to pretensje byłyby mniejsze. A tak jeżeli bonus przyznają ci o 23:57 to masz 3 minuty i go nie wykorzystasz .

  • 0

    40. ~  2011-02-16 10:06:43  host: p20-09.opera-mini.net

    Dzwoniłem do boku i twierdzą że na pewno te mb schodzą w pierwszej kolejności przed innymi pakietami więc nie jest źle, dla mnie to dobre zmiany ale raczej jestem w mniejszości i mam świadomość że w tej sieci ten bonus ma mała wartość.

  • 0

    41. ~  2011-02-16 14:14:35  host: p21-05.opera-mini.net

    Niestety ale wiedzę że nie mogę sprawdzić ile mi zostało tych mb. Tajemnicą pozostanie sam takt a generalnie liczą co 50kb, przy czym nie dotyczy to pakietów. Nie zgadzam się z gaduairowcem że to nic nie warte, jest mało warte dla ciebie i dla mnie ale swoją wartość ma zwłaszcza z punktu widzenia użytkownika innej sieci, za wyjątkiem ofnk.

  • 0

    42. ~pawlak79  2011-02-16 21:44:13  host: public-gprs19693.centertel.pl

    GaduAirowiec, - Niestety GaduAir zmienił cenniki pakietów internetowych. Pakiet 100MB NET kosztuje teraz 15 pln :-( Cennik wszedł w życie od 15.02.2011 (str.3)

  • 0

    43. ~  2011-02-16 21:49:57  host: p10-11.opera-mini.net

    Gaduairowiec nie odpisuj, lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć

  • 0

    44. ~  2011-02-16 22:15:59  host: public-gprs19693.centertel.pl

    zamiast wyjaśnić skoro wiesz, że oprócz tego cennika jest jeszcze wcześniejszy regulamin promocji który dalej obowiązuje mimo że jest nowy cennik to mógłbyś to sprecyzować, a nie rzucać teksty o mądrym i głupim... Rozumiem, że 100MB dalej kosztuje 5 pln.

  • 0

    45. ~GaduAirowiec  2011-02-16 22:49:07  host: 116.2.rev.vline.pl

    Oczywiście że 100MB kosztuje i nadal będzie kosztować 5zł. Przecież chłop z Berdyczowa każdemu powie że MVNO musi mieć niższe stawki takich pakietów niż jakieś Orange czy Plus.

  • 1

    46. ~  2011-02-16 23:16:35  host: p10-01.opera-mini.net

    44 po raz tysięczny mam tłumaczyć jak krowie na granicy? Nie. Nigdy więcej, co za dużo to nie zdrowo. Piszcie co chcecie, o pakiecie za 15zł, o wybranych numerach po 25gr, takcie co 50kb, braku mb za doładowanie, o 49gr do play a ja i tak mam to w ***

  • 0

    47. ~  2011-02-16 23:17:49  host: p10-01.opera-mini.net

    Ktoś kiedyś mówił że rząd się wyżywi, ja w ga też i nic wam do tego ile płacę.

  • 1

    48. ~  2011-02-17 05:25:05  host: z09-07.opera-mini.net

    42, cennik podstawowy to jedno a cena promocyjna to drugie. Jesli tego nie ogarniasz to trudno, twój problem.

  • 0

    49. ~poniedzialek  2011-05-06 10:30:53  host: dsa71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sieć niestety stacza się, ale to żaden problem, bo a sentymentów nie mam i zmienić mogę w każdej chwili

Dodaj swoją opinię