Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Od stycznia "neostrada tp" bez telefonu?

Od stycznia "neostrada tp" bez telefonu?

WitekT 21 Listopada 2006 15:50

0 0

UKE spodziewa się, że Telekomunikacja Polska zacznie od stycznia oferować neostradę tp rozdzieloną od abonamentu telefonicznego.

Już 15 grudnia powinna trafić do klientów oferta TP. Mamy nadzieję, że ta rozdzielona usługa będzie świadczona prawdopodobnie od stycznia - powiedziała prezes UKE Anna Streżyńska.




We wrześniu UKE nałożyła na TP karę 100 mln zł za nierozdzielenie neostrady tp od telefonii stacjonarnej, a TP zapowiadała złożenie do sądu odwołania w tej sprawie. Według TP, wstępna analiza wskazuje na to, że możliwość, iż przegra tę sprawę w sądzie, jest dość mała, a proces w sądzie może trwać 2-3 lata. Prezes UKE zapowiedziała zaś później, że może w styczniu nałożyć kolejną karę na TP za nierozdzielenie neostrady tp od abonamentu.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12.  2006-11-21 17:58:24

    100 mln ! bez przesady, przecież to jest aż (albo tylko ) 5,8 % zysku grupy TP. Wydaje mi się że nie tylko tele2 ale i UKE chce przełamać hosse TP. Ja i tak zostane w tp ( orange, i abo. domowy ). Prezes UKE idzie jak burza, moze przydałoby się zrobić porządek z cenami a nie takimi pierdołami??? Proponuje rozsądną stawkę 60gr za min (1gr za sek. ) do wszystkich sieci i 25gr wewnątrz. SMS mi odpowiada cena 20 ale mogłoby być 10gr.

  • 0

    13.  2006-11-21 18:22:51

    Zawiodłem się na Pani Ani... Tyle lat i miesięcy czekania, a potem pozwolenie dla TP SA aby dalej mnie skubała w ten lub inny sposób.

  • 0

    14. ~margonia  2006-11-21 19:35:09  host: ewq97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Gdyby prawo przewidywało najpierw zaplatę kary a po niekorzystnym dla operatora odwołaniu również zarobionych po terminie wymagalności kary pieniędzy nie byłoby problemu odwołań.Zanim nasze sądy rozpatrzą sprawę op. zarobi tyle,że wyjdzie jeszcze na plus.

  • 0

    15. ~kac_  2006-11-21 20:05:44  host: nat-mo5.aster.pl

    Mnie najbardziej denerwuje że jak się ma VoIP to trzeba miec ten plan "60 minut za darmo" - a po co mi te 60 minut jak ja uzywam VoIPa a nie analogowego i w polowie miesiaca musze przelaczyc z analogowe na VoIP i robie to na czuja bo nie wiem kiedy wykorzystam te 60 minut. Niech sobie wezma te 60 minut a mi dadza tanszy abo. WitekT wiesz moze czy zrobia cos z tym?

  • 0

    16. ~Pawell99  2006-11-21 20:12:54  host: 212.106.19.145

    Widzę że najpierw trzeba zrobić porządek z dziecmi neostrady na tym forum. Jak będziecie zarabiać

  • 0

    17. ~Pawell99  2006-11-21 21:49:55  host: 212.106.19.145

    Widzę że najpierw trzeba zrobić porządek z dziecmi neostrady na tym forum. Jak będziecie ciągle zarabiać po 1000 zł/mc to zawsze wszystko będzie dla was za drogo ! Obcięło mi post bo na tym forum nie można wstawic znaku mniejszości (Shift i ,)

  • 0

    18. ~  2006-11-21 22:21:48  host: dkw175.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @kac- a pocoś brał abonament 60 minut?? Trzeba było pozostać przy standardowym, nie ma tańszej oferty :D. No oczywiście do tego najtańszy prefix 1069. A ty co?? Myślałeś, ze masz te 60 min za darmo? Za darmo to nawet w ryja nie chcą dać...

  • 0

    19. ~Jural  2006-11-21 22:55:53  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    ^^^Szalony a nie lepiej Erę Domową dla tej teściowej zamiast socjalnego ? Wtedy też będzie dzwoniła jak na stacjonarny przecież...

  • 0

    20. ~Dina  2006-11-21 23:11:21  host: p04-09.opera-mini.net

    Jural-dokładnie o tym samym pomyślałam. Ale Szalony ma chyba słaby zasięg w Erze.

  • 0

    21.  2006-11-21 23:42:19

    Nawet Ery domowej nie myślę brać :) Bo dam sobie rękę uciąć że u mnie by nie działała a to dlatego że z normalnej komórki mi często rwie połączenie i komórka jak głupia loguje sie co chwila do 5-6bts oddalonych od 2 do 7km - więc sądzę póki Era u mnie nie postawi bts dominującego w zasięgu to usługa Era domowa nie będzie działać :/ ale jeśli później Era poprawi zasięg i numer będzie można przenieść z TP to myślę że skorzystam z tej usługi.

  • 0

    22. ~sympatyczny  2006-11-22 02:39:46  host: chello081018196007.chello.pl

    wada dyskwalifikujaca voip do takich celow jest to ze nie da sie tam przeniesc obecnego numeru stacjonarnego. tak wiec trzeba te 28zl/mc placic, nie ma innego wyjscia. mam taka sama sytuacje i tak po prostu jest. :|

  • 0

    23. ~Karol  2006-11-22 08:40:26  host: zv218.internetdsl.tpnet.pl

    TP jest popierniczona. Ja zrezygnowałem z abo w TP ale chętnie bym wziął neo bo mam już dość bezprzewodówki. TP mogłaby więc na mnie zarobić pieniądze, a w obecnej sytuacji nie zarabia tych pieniędzy (tzn. zarabia ale pośrednio poprzez mojego dostawcę i z pewnością mniej niż mogłaby zarobić gdyby ludzie porezygnowali z bezprzewodówki). No i gdzie tu logika?

  • 0

    24.  2006-11-22 08:46:46

    Karol... Przecież wszystko jest lepsze od oferty tepsy! Co Ty wygadujesz??

  • 0

    25. ~Karol  2006-11-22 09:17:35  host: zv218.internetdsl.tpnet.pl

    wlo: nie mogę się zgodzić bo choć tp nie lubię to jednak nie mam alternatywy u siebie, a dość już mam tego, że na bezprzewodówce nie mogę normalnie na Skype albo przez betamaxa pogadać..więc albo tp albo poczekam aż alternatywni wejdą na łącza tp z internetem..ale cholera wie ile to może potrwać no i jakie będą mieli ceny..

  • 0

    26. ~  2006-11-22 11:30:18  host: plus-96-101.polkomtel.com.pl

    pytanie do znawców tematu: czy mogę zawiesić linię (abo telefoniczny) i jednocześnie korzystać z neostrady? Jeśli tak to jakie są opłaty?

  • 0

    27. ~noname  2006-11-22 21:22:11  host: efz54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    26: Możesz ale nie znam szczegółów. Wydaje mi się z tego co pamiętam, że jest to ok. 30 zł i max. na rok ale nie jestem tego pewien na 100 % (pewnie na blue-line też nie :)

  • 0

    28. ~onyk  2006-11-24 13:42:14  host: c108-150.icpnet.pl

    jeśli chodzi o zawieszenie telefonu i korzystanie z neo to jak najbardziej tak można, teoretycznie zawieszając linię nie powinno być możliwości korzystania z neo, z wpraktyce TP wychodząc do klientów nie blokuje możliwości korzystania z neo... pozdr.

  • 0

    29. ~  2006-11-26 21:47:58  host: absh96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    `onyk : dzięki wielkie za info :)

  • 0

    30. ~przesrtoga dla innych  2007-05-21 22:34:16  host: chello089079080072.chello.pl

    przeszkam przez promocją neostradzie 1mbza 28zł jesto nieprawda popromocja i kosz to69zł jesto zadrogoapotem po18miesiacach płacicie 100z albo więcej niedajcie worowadzić a konia

  • 0

    31. ~zamysllone  2009-02-28 18:43:56  host: cnu95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mozna neostrade zawiecic??? na rok?? bo mi rodzice groża ze zawiesza

Dodaj swoją opinię