Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Od nowego roku Internet droższy dla szkół

Od nowego roku Internet droższy dla szkół

WitekT 1 Czerwca 2005 14:44

0 0

W okresie letnich wakacji szkoły, które mają dostęp do internetu w ramach programu edukacja z internetem tp, nadal będą płacić 1,22 zł za dostęp do Internetu. Od nowego roku szkolnego opłatą będzie wynosić 59 zł.

W maju 2005 r. w programu korzystało 7 tys. szkół, w których uczy się ponad 2 mln uczniów.
W ubiegłym roku spółka podpisała porozumienie z resortem edukacji w sprawie wyposażenia szkół w dostęp do Internetu za cenę 1 zł miesięcznie. Minister edukacji Mirosław Sawicki powiedział po podpisaniu porozumienia, że oferta TP nie niesie za sobą żadnych dodatkowych obciążeń finansowych dla szkół, nie obciąża też budżetu państwa. Dodał, że szkoły nie będą miały żadnych zobowiązań promocyjnych wobec spółki.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~ksad  2005-06-01 23:23:00  host: dial-2383.zgora.dialog.net.pl

    Można by powiedzieć z goryczą: i to by było na tyle...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet