Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Od marca karty SIM BDI Aero2 tylko pocztą

Od marca karty SIM BDI Aero2 tylko pocztą

WitekT 9 Lutego 2013 13:12

12 0
Od 1. marca karty Bezpłatnego Dostępu do Internetu świadczonego przez Aero2 można będzie otrzymać tylko drogą pocztową. Dwa działające jeszcze punkty wydające te karty na miejscu w lutym zakończą dystrybucję.

Do 15. lutego kartę można odebrać w BOK-u Aero2 na ulicy Lwowskiej 19 w Warszawie, zaś do końca lutego - w salonie Sferii na ulicy Dzielnej w Warszawie .

Przypomnijmy, że oprócz wymaganego depozytu w wysokości 20 zł, wysyłka karty SIM pocztą to dodatkowy koszt 7 zł.

Zobacz: Internet od Aero2 darmowy dłużej przez dwa lata.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: aero2 | bdi

w sumie: 61
  • 1

    42. ~abc  2013-02-10 11:06:49  host: 82-160-108-130.tktelekom.pl

    sciag sobie top net info i wymus pasmo 2100 . Na bank go nie ma na maszcie :) a moze lte jest od aero? jaki zasieg ci pokazuje?

  • 1

    43.  2013-02-10 11:38:43

    szarygumis: Wszystkie karty GSM mają numer MSISDN, ale od bardzo dawna nie da się go nawet ustalić. Testowaliśmy w 2011 roku (gdy numer ten dało się jeszcze sprawdzić) - blokada jest oczywiście w obu kierunkach, do tego numery MSISDN nie były wprowadzane do baz danych dostępnych dla innych operatorów i próba kontaktu z zewnątrz kończyła się informacją o braku takiego numeru.

  • 1

    44. ~tomaszek  2013-02-10 13:14:13  host: h82-143-187-185-static.e-wro.net.pl

    Pytanie za 100 czy można przeniść numer do Aero? Zależy mi tylko na zachowaniu numeru i necie a telefon służy tylko doodbierania połączeń. Mam drugi służbowy którym ogarniam bieżące potrzeby... Proszę o info.

  • 1

    46.  2013-02-10 14:31:00

    Jak jak mówi amigo - nie przeniesiesz numeru do Aero2, bo nie świadczy on usług detalicznych głosowych, więc nie ma do kogo przenieść. Po drugie nie da się odbierać w Aero2 połączeń.

  • 1

    47. ~alterego  2013-02-10 14:48:05  host: ip-78-30-102-32.free.aero2.net.pl

    Mam karte, ktora zamowilem w ostatnie wakacje, wczesniej karta dzialala dobrze, teraz chcialem ja uruchomic (konfiguracja sie nie zmienila!) po jakims czasie i dostaje jedynie komunikat brak karty sim lub blad karty sim. Karta sim jest wlozona poprawnie, sprawdzalem na 2 modemach i jest to samo. Modem jest sprawny, bo dziala z innymi kartami. Czy ma to jakis zwiazek z wymiana kart? Podobno przysylano nowe, ale ja takiej nie dostalem. Czy mozliwa jest wysylka nowej karty sim? Moze nie dziala, bo jest z tych starych, albo sie jakos uszkodzila? Chociaz nie wiem jak, bo nawet jej nie wyjmowalem z modemu.

  • 1

    49. ~abc  2013-02-10 15:32:59  host: 87-204-199-37.ip.netia.com.pl

    pytania piszcie na jdtech. karty byly zmieniane od 1pazdziernika. pewnie zmienil ci sie adres do korespondencji i nie masz karty

  • 0

    50. ~marzenkagg16026379  2013-02-10 16:29:59  host: ip-84-39-172-4.free.aero2.net.pl

    47. jesli masz karte wydana przed siepniem 2012 to karta nadaje sie tylko do kosza. musisz pobrac formularz ze strony aero2 wypelnic i wplacic 7zl za przekaz Polecony

  • 1

    52. ~goral2099  2013-02-10 17:35:13  host: user-31-174-53-166.play-internet.pl

    47: Też miałem taką sytuacje (brak sim, uszkodzona/nieprawidłowa). W moim przypadku była to uszkodzona karta. Odesłałem ją wraz z formularzem usterki i po jakimś czasie przysłali sprawną kartę. Upewnij się tylko (np w telefonie) czy będzie komunikat o karcie sim czy o braku/ograniczeniu usług/zasięgu tzn czy karta jest nieaktywna czy uszkodzona. Ogólnie polecam lekturę wspomnianego już jdtech.pl .

  • 0

    53.  2013-02-10 20:55:49

    Jak ktoś ma problem z kartą SIM - na jdtech też jest opis jak wygląda procedura wymiany. Komunikat "Błąd karty SIM" to nie jest objaw tego, że karta utraciła ważność (1.10.2012), tylko problemu technicznego z samą kartą. Stare karty sprzed wymiany po prostu nie logują się do sieci.

  • 0

    54. ~xy  2013-02-11 00:11:57  host: ip-151-248-44-145.free.aero2.net.pl

    Darmowe Aero2 działa często szybciej niż Play, a poza miastami zasięgiem bije Playa na głowę.

  • 0

    55. ~  2013-02-11 00:35:34  host: v29-16.opera-mini.net

    to aero2 (ajroł czu) w paśmie 900mhz jaką daje prędkość netu ? Wyciągnie to 2mb/sekundę ?

  • 0

    56. ~lewandowski  2013-02-11 02:19:50  host: v23-01.opera-mini.net

    co to jest aero2?

  • 0

    57. ~  2013-02-11 05:21:10  host: v53-15.opera-mini.net

    56, to jest pilkarski klub sportowy z premier ship

  • 0

    58. ~Bolo  2013-02-11 07:53:44  host: ldt.ericpol.com

    @56 Tanie linie lotnicze

  • 0

    59. ~goral2099  2013-02-11 09:14:09  host: ip-84-39-168-69.free.aero2.net.pl

    55: Jak masz szczescie to masz 512 kb/s... da sie przegladc stronki/sluchac radia/obejzec jakies wideo w niskiej rozdzielczosci.

  • 0

    60. ~abc  2013-02-11 10:20:00  host: 82-160-108-130.tktelekom.pl

    ja mam 610 predkosc non stop :) ogladam tvn player plynnie, iple plynnie, tv internetowa plynnie , yt jakos 240 plynnie, przy 360 czasami chwyci na moment.. ogolnie predkosc jest 512/256 . Ja prowadze 2 fora na tym necie i daje rady :)

  • 0

    61. ~alterego  2013-02-11 10:39:12  host: 81-210-106-138.ip.netia.com.pl

    48: sam jestes debilem. Do boku pisalem tydzien temu bez odpowiedzi, wiec w tylek se wsadz ten ich BOK, tutaj sie ludzie duzo bardziej zoreintowani, chyba po to jest ten portal by dyskutowac, a nie obrazac innych jak ty.

  • 0

    62. ~  2013-02-13 11:10:04  host: ip-93-154-130-66.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Pewnie utrzymanie punktów dystrybucji kosztowało wielkie pieniądze. Tniemy koszta gdzie się da, panie Solorz?

  • 0

    63. ~wroclawiak  2013-02-16 09:13:43  host: metroeth-nat71.217.146.194.generacja.pl

    Pytanie do znawców : czy Aero2 dziala na nadajnikach MOBYLAND LTE1800 czy musi to byc nadajnik AERO2 UMTS900. Pytanie dotyczy miasta Duszniki Zdrój. Może ktoś tam był i mu działało ?

  • 0

    64. ~Tom  2013-03-21 13:56:38  host: public-gprs224539.centertel.pl

    Heh, no to jak mogę nabyć bezpłatny internet zagwarantowany przez rząd, skoro zamówienie mogę złożyć tylko przez internet ? Przecież nie mam internetu, a koledzy nie chcą mi udostępnić internetu po głosowałem na PO :-] Więc co, mam założyć płatny internet żeby mieć darmowy ? Czy mam się udać z tym do Premiera RP ? Nobo skoro darmowy to po co mam płacić za zamówienie, nie ?

Dodaj swoją opinię