Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Od jutra rusza kampania reklamowa Play

Od jutra rusza kampania reklamowa Play

WitekT 8 Marca 2007 11:10

0 0

Jutro Play rusza z kampanią reklamową. Tego dnia ukażą się m.in. reklamy sieci w magazynie Empiku, dystrybutora sieci. Tego samego dnia w centrach handlowych Warszawy rozpocznie się akcja reklamowa polegająca na rozdawaniu balonów z logo Play - pisze Gazeta Prawna.






9. marca rusza pierwsza kampania reklamowa. Tego dnia ukażą się m.in. reklamy sieci w magazynie Empiku. Od momentu startu sprzedaż prepaidów będzie prowadzona we wszystkich salonach Empiku oraz w specjalnie utworzonych kioskach - "wyspach Play" - prowadzonych przez Arterię. Umowy abonamentowe będzie można zawierać początkowo jedynie w 20 wytypowanych salonach Empik-u w największych miastach (Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice, Łódź).

W sprzedaży na początku znajdą się:
Samsung: SGH-Z370, SGH-Z400, SGH-Z630 oraz SGH-i600,
Motorola: RAZR maxx V6, RAZR V3xx oraz KRZR K3,
LG: KU311 oraz KU800,
Nokia: 6151, 6288 oraz N73.

Źródło tekstu: Gazeta Prawna, Press, Twoja Komórka     

Dodaj do:
w sumie: 86
  • 0

    67. ~r  2007-03-08 22:49:30  host: gmj110.internetdsl.tpnet.pl

    ~Aster dzieki;) cos naszego kolegi nie bylo i nie ustosunkowal sie do tego:)

  • 0

    68.  2007-03-08 23:08:25

    dobra.. okej okej.. Hensler byl w agencji, co nie znaczy, ze nie zna sie na robocie.. Do P4 przeszlo wiele osob z PTC.. Wiem to prosto ze zrodla :)

  • 0

    69.  2007-03-08 23:08:44

    nowa strona jest juz konkretniejsza - z nudow mozna sobie popstykac babelki ;p

  • 0

    70. ~jojo  2007-03-08 23:12:47  host: ekj114.internetdsl.tpnet.pl

    ... co też po pewnym czasie zaczyna być nudne. Przydałoby się jeszcze trochę więcej tych konkretów...

  • 0

    71.  2007-03-08 23:24:20

    http://www.playmobile.pl/spot.html

  • 0

    72. ~Bizon  2007-03-08 23:35:18  host: nat-mi3.aster.pl

    Ten Balon to jakiś idiota. Może go wywalili z p4, bo kiepski był. A w p4 pracują w większości ludzie, którzy odeszli od dostawców i innych operatorów, nie ma ludzi bez doświadczenia. Za to ci operatorzy pozatrudniali teraz jakiś świeżych studentów, co o sprawie jeszcze pojęcia nie mają, bo zwyczajnie nie ma na rynku tylu specjalistów. Arczik: wejdź na www.plus.pl A swoją drogą ciekawe ile płacą takim prowokatorom, jak ten pawlik np... Miotasz się człowieku we własnym ograniczeniu...

  • 0

    73. ~jojo  2007-03-08 23:37:21  host: ekj114.internetdsl.tpnet.pl

    To fakt. Nowy operator, który chce wywalczyć swoją pozycję na bardzo trudnym rynku musi korzystać z fachowej wiedzy np. ludzi z konkrencji.

  • 0

    74.  2007-03-08 23:51:30

    Faktem jest, ze P4 placi PODOBNO troche lepiej, niz pozostali.. Inna kewstia jest, ze u kazdego opa jest wiele twardych zasad i korporacyjnych kajdanow, ktore sila rzeczy hamuja kreatywnosc. Poza tym wystarczy popatrzec na wymagania, jakie stawiaja pracownikom.. na p4.pl.

  • 0

    75.  2007-03-08 23:54:58

    http://www.playmobile.pl/spot.html

  • 0

    76.  2007-03-08 23:55:45

    sorry za powtorke, w kazdym razie reklama mi sie nie podoba kompletnie.....

  • 0

    77. ~Tomek_19  2007-03-09 00:03:41  host: anw106.internetdsl.tpnet.pl

    jeszcze ewentualnie www.playmobile.pl/index.html

  • 0

    78.  2007-03-09 01:36:05

    spot telewizyjny to wielka PLAYta!!! :P porażka na całego... jak reszta taka sama to nie wróże długiego pobytu u nas(w Polsce):P

  • 0

    79. ~dddf  2007-03-09 13:23:53  host: acqe146.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak widze jakie telefony beda w ofercie to wnioskuje ze beda drogie a jak beda drogie to troszke szkoda. ja nie potzrebuje tela z aparatem 2 megapiksele bo od zdjec jest cyfrowka i tela z mp3 bo mam mp4 a poza tym to bateria sie wtedy szybciej wyladowuje....

  • 0

    80. ~pawcio  2007-03-09 15:28:33  host: bnc60.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja poproszę w prepaidzie playa 10 groszy w sieci i na stacjonarne oraz 30 groszy do innych sieci. SMSy po 0,5 grosza w sieci i 5 grozy do innych. Tak mam już teraz w heyah i tak-taku uwzględniając promocję podwójne doładowanie, takie właśnie mam ceny. Więc popisz się ty PLAJU jeden :) Proszę :) Dziękuję:)

  • 0

    81. ~balon  2007-03-11 19:10:14  host: aarr92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie uzywaj niecenzuralnych słow BIZON; cienki jestes i tyle, za pol roku pogadamy jk P4 wezmą rosjanie z MTSa...po twoim bryniarskim zostanie marny puch...pogadaj sobie z united - on pracuje dla p4.

  • 0

    82. ~nika  2007-03-13 11:24:58  host: qd90.internetdsl.tpnet.pl

    Co do spotu telewizyjnego,to według mnie wcale nie PLAYta bo czy ktokolwiek kiedykolwiek mowil az tyle o operatorze zanim jeszcze wszedł na rynek??Nie.I dlatego wlasnie ta kampania jak dla mnie juz jest sukcesem.

  • 0

    83. ~jojo  2007-03-13 12:15:14  host: ekj114.internetdsl.tpnet.pl

    A nie pamiętasz kampani reklamowej "wielkiej łapy"...? ;-)

  • 0

    84. ~lenn  2007-03-14 00:57:32  host: nat-mo5.aster.pl

    nikam- zgadzam się z tobą. naprawdę dużo się już o nich mówi, jakby nie patrzeć to ogromny plus. i reklamy są bardzo dobrej jakości.

  • 0

    85.  2007-03-15 09:37:42

    Pamietam kampanie "wielkiej łapy",ale wydaje mi sie,ze Play jest lepsza,bo mowiło sie o nich długo wczesniej,zanim jeszcze pojawiły sie pierwsze billboardy,a to dzieki testom.

  • 0

    86. ~lenn  2007-03-15 15:30:20  host: nat-mo5.aster.pl

    no play wcześniej zaczął. sam szum wokół testów dużo im pomógł. ale smaczkiem może się okazać to, że ich kampanię prowadzi ta sama osoba, która zarządzała kampanią heyah.. tak tak.

Dodaj swoją opinię