Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Od jutra 3 miesiące Internetu za 0 zł w Play

Od jutra 3 miesiące Internetu za 0 zł w Play

msnet 13 Czerwca 2018 18:48

3 8
play logo

Od 14 czerwca abonenci Internetu w Play będą mogli zdecydować, czy chcą mieć o 10 zł niższy abonament, czy też dostać 3-miesięczne wakacje od płacenia.

Klienci fioletowej sieci, którzy mają inny abonament (głosowy lub internetowy) i podpiszą lub przedłużą umowę na Play Internet, będą mogli skorzystać z 3 miesięcy abonamentu za 0 zł. Promocja będzie dostępna od 14 czerwca bieżącego roku w wariancie Play Internet Bez Limitu GB z routerem domowym (od czwartego miesiąca abonament będzie wynosił 59,99 zł) oraz w Play Internet Domowy z NET BOX (po darmowym okresie abonament 69,99 zł).

play net box




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play internet | play | huawei net box

w sumie: 26
  • 0

    8.  2018-06-13 19:47:35

    U mnie PLAY działa najlepiej, ale 100GB, to za mało.

  • 0

    9.  2018-06-13 19:52:01

    4- Kiedy wreszcie skończysz z tymi głodnymi tekstami? Jojo pęka z dumy, czytając Twoje posty.
    DIL w dalszym ciągu jest bezkonkurencyjny. U mnie Play działa przyzwoicie, ale propozycja Playa jest niepoważna. Nawet nie wiadomo ile można pobrać bez lejka, no i do ilu ten internet później zwalnia? A cena z kosmosu. Nie chcę za darmo, jak niektórzy powyżej, ale jakiś umiar i rozsądek warto zachować.

  • -1

    10. ~JJ  2018-06-13 19:54:01  host: ptcnat.t-mobile.pl

    Trzeba być łosiem, żeby wybrać tą ofertę internetu w Play mając u różowych bez limitu net z prędkością 20 Mb/s lub 60 Mb/s. Ale zapewne ktoś się skusi albo jakiś konsultant komuś wciśnie.

  • -1

    11.  2018-06-13 20:23:18

    Gdybym miał u nich kupić internet, to wolałbym w gratisie dostać dobry zasięg i więcej GB bez lejka.

  • 2

    12.  2018-06-13 20:27:26

    @10 Wyobraź sobie, że są miejsca gdzie to zasięg, a nie cena decyduje o kupnie oferty. A Play wbrew pozorom ma miejsca gdzie W3 od lat nie zainwestowała złotówki. A po stworzeniu N!, zasięg nawet pogorszyła.

  • 0

    13. ~Mala  2018-06-13 20:49:33  host: user-94-254-176-189.play-internet.pl

    W tmobile jest bez limitu za 50zl ale prawdzie no limit

  • 0

    14.  2018-06-13 20:50:01

    Zamiast dawać rabat 100% na 3m, zróbcie ofertę totalnie nielimitowanego Internetu Domowego LTE za te 59,99 do 40 mbps lub za 69,99 do 70 mbps. Przebijecie T-Mobile, który od prawie roku nie ma pod tym polem konkurencji. Żadnej. 1 mega po 100 GB? PLAY – POGIĘŁO WAS.

  • 0

    15.  2018-06-13 21:22:20

    @Karlos20 Identyczny wpis czytałem jeszcze w innym miejscu, jaki ma sens wklejanie tych samych wpisów gdzie się da?
    @słoneczny części ludzi nie przetłumaczysz, bo oni wiedzą swoje :)

  • 0

    16. ~ktos nowy  2018-06-13 22:15:50  host: apn-31-0-47-188.dynamic.gprs.plus.pl

    dobry wieczór 59 z urządzeniem lekka przesada tym bardziej ze ruter dobrej jakości od producenta można mieć za 300 zł przyzwoity ale i t mobile tez Podniósł swoją ofertę dla nowych klientów do 65 zł

  • 0

    17. ~PATA  2018-06-13 22:21:13  host: ip-222-39.ists.pl

    Takie rzeczy to może były dobre w 2012 roku...

  • 0

    18. ~mirekb  2018-06-13 23:15:13  host: public-gprs359360.centertel.pl

    dobry okres na promocje..ludziowie niebawem wyjada na wakacje w świat-zwykle w ue-siec odciążona wiec speedtesty wyjdą ok..przyjdzie wrzesien i realne możliwosci wlasnej infrastrukturalnie okażą sie diametralnie inne od początkowych.technicznie i logiczne uzasadnione biznesowo..zasieg 4 sieci to przewaga-roaming krajowy na stabilne 3Mbs w (zwykle) tm,orange i ostatecznie w plusie pozwala mi ominąc jak najszerszym łukiem siec wlasną-gdyby tylko nie ta mozliwosc nie był bym w play..wyobraźmy sobie ze roaming krajowy zostaje ograniczony wskutek regulacji ue do do 20% całkowitego ruchu(2/3/4g) w skali roku poprzedniego do 5% po 2020?dziwi sie że budują siec-przymiarki i lokalizacje pod 3,7GHz p4 ma dobre-popieram 5g,ale wpierw niech u900/2100 i lte przynajmniej na 1800 działa godziwie.duże rzeczy biorą sie z małych

  • 0

    19. ~Flej  2018-06-13 23:57:05  host: abmj51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ten ich Internet to nawet wrogu bym nie polecił. Wydmuszka bez zasięgu (przypominam, że na kartach internetowych nie można korzystać z roamingu - nawet 3Mbit/s nie ma). W reklamach gruszki na wierzbie, realnie 1Mbit/s sieć zapchana na maksa, porażka lejek po 100GB, a w podróży to jak kopanie leżącego. Nawet felieton w zeszłym roku był na ten temat tutaj :).

  • 0

    20. ~  2018-06-14 06:34:56  host: user-94-254-132-112.play-internet.pl

    DIL jest dobry ale niestety na pracę w terenie się dla mnie nie nadaje bo router wpada w roaming i nie ma neta i pomimo później powrotu zasięgu macierzystego i tak nie chce się na niego przełączyć a roaming mam zablokowany żeby nie zużywało z pakietów i żeby nie włączył się lejek.

  • 0

    21.  2018-06-14 06:48:59

    Podbijam pytanie z @3, czy to jest "bez limitu *" czy "bez limitu" ?

  • -1

    22.  2018-06-14 06:49:33

    Znając pleja to raczej to pierwsze...

  • -2

    23.  2018-06-14 07:31:28

    Dopychanie sprzedaży na siłę. Gorzej bo nie ma co sprzedawać - żadna tajemnica, że internet Play to całkowite nieporozumienie, zarówno gdy chodzi o stabilność, przepustowość, jak zasięg. Czyli cienka relacja jakości do ceny.

  • 1

    24. ~Mam go  2018-06-14 08:00:14  host: 89-74-62-39.dynamic.chello.pl

    Internet wi.fi na dworcu PKP jest darmowy. Robię tamże wypłatę z bankomatu blikiem poprzez aplikację jaką mam w tablecie i jest g7t. Żatem unikam opłat dla banku za nieposiadanie karty debetowej i dla operatora gsm. Nadmieniam że moduł do rozmów przez gsm jaki był w tablecie, uczynił kaput. A gdybym miał abonament w GSM to CO wtedy. Byłbym bravo ja?

  • 0

    25. ~syska  2018-06-14 11:35:33  host: 92.60.132.22

    ale promocja szaleństwo normalnie

  • 0

    26.  2018-06-14 12:20:54

    Trochę dziwna usługa. Mam montować na zewnątrz urządzenie by poprawić zasięg, a jednocześnie mam limit 100G (czyli jak np. korzystam z Netflixa, odbieram maile to starcza mi tego limitu na 15 dni)
    Czyli mam coś całkiem fajnego z czego nie mogę korzystać, oznacza to, że NET BOX z PLAY w porównaniu z Internetem domowym z T-mobile jest zupełnie nieopłacalny.
    Play to raczej dobra sieć ciekawe dlaczego tak sobie strzelają w kolano?

  • 0

    27.  2018-06-14 12:34:06

    @26 Dla mmie to akurat dobra wiadomość. Już teraz mam transfery ledwie po 10/5 down/up. Gdyby zrobili całkiem bez limitu to sieć Play by padła.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-112-7.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

Niezgodna7 | 2018-06-19 16:35:13

59). Wyslij charytatywnie smsa, fundacja etc


~ | 2018-06-19 16:35:04

Bzdury. Opisane rzeczy są stosowane od dawna w Katowicach.


~litwin | 2018-06-19 16:31:39

59 pooglądaj gołe baby na redtubie


Isand | 2018-06-19 16:21:54

No i gryfnie. Przajam tymu :)


~Jaaa | 2018-06-19 16:18:16

Czemu nie w Łodzi albo w Sosnowcu?

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet