Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Od dzisiaj płatne sprawdzanie stanu konta w prepaidach PTC [ankieta]

Od dzisiaj płatne sprawdzanie stanu konta w prepaidach PTC [ankieta]

Q! 9 Sierpnia 2012 12:00

0 0

Od 9. sierpnia sprawdzenie salda konta w T-Mobile na kartę, Blueconnect na kartę i Heyah jest płatne. Zmienia się także zasada naliczania minut w usłudze Bonus.

Sprawdzenie salda konta za pomocą kodu USSD, SMS-a lub głosowo płatne jest 4 gr za zdarzenie. Poprzez I-BOA lub aplikacje na smartfony wciąż pozostaje bezpłatne.

Minuty w usłudze Bonus przyznawane są w zaokrągleniu za każde 2 minuty przychodzące. Bezterminowo ważne T-Mobile jednostki będą przyznawane tak, jak dotychczas, na koniec miesiąca.




Więcej o zmianach w prepaidach PTC pisaliśmy w tej wiadomości.

Czy inni operatorzy powinni wprowadzić płatne sprawdzanie salda w swoich prepaidach?

Tak
8.38%
Nie
89.83%
Nie mam zdania
1.79%

Wszystkich głosujących: 1563




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 231
  • 0

    232. ~ja  2012-08-18 20:05:54  host: z16-10.opera-mini.net

    230 -a gdzie pod *100# jest opcja sprawdzania stanu konta?

  • 0

    233.  2012-08-18 22:55:55

    Nie ma tak naprawdę czego komentować. Kontrola własnych kosztów - PŁATNA ? Prawdziwa żenada. Nie powinno to jednak spowodować masowego odpływu klientów, ponieważ t-mobile nie ma wielu klientów w ofercie prepaid.

  • 0

    234. ~  2012-08-19 00:41:12  host: ip-79-175-202-120.cable.smsnet.pl

    Napisałem na fejsbuku do Marcina Gruszki, czy P4 ma zamiar równie idiotyczny pomysł wprowadzić do swoich ofert na kartę... odpisał mi, że na szczęście NIE! Trzymamy za słowo.

  • 0

    235. ~  2012-08-19 15:24:53  host: achv57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @229 Nie działa ten numer :(

  • 0

    236.  2012-08-19 16:44:39

    Z ciekawości zajrzałem do aktualnego cennika taryfy Hot (taką mam na numerze Między Nami) - opłata 0,04 zł z VAT jest przy kodach i numerach: *101#, *9797, *9602, *9898 - przy wyborze opcji sprawdzania stanu konta.

  • 0

    238. ~  2012-08-20 09:07:32  host: achw55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @237 - ten numer zadziałał. dzięki :]

  • 0

    239. ~katek  2012-08-20 15:04:59  host: a3-me.krak.tke.pl

    Na rachunku pewnie się pojawi, chyba że darujemy sobie kody i sprawdzimy w necie - można to zrobić też w Heyah, zupełnie bezpłatnie i pozamiatane ;)

  • 1

    240. ~ja  2012-08-29 12:07:16  host: z33-05.opera-mini.net

    na Heyah jest info ze 4gr.bedzie pobierane od pazdziernika.

  • 0

    241. ~zniesmaczony brakiem stylu  2012-09-05 16:21:08  host: 77-255-52-141.adsl.inetia.pl

    Króciutko - demobil... żenująca akcja, a śmieją się z dobrowolnych składek w znanym radiu w grodzie Kopernika.

  • 0

    242. ~  2012-09-24 22:44:09  host: public-gprs222070.centertel.pl

    Naprawde kryzys, po 4gr siegaja od biednych sprawdzających swoje konta. -T- jest troche nielogiczne: kiedyś chcieli blokować reklamy na 3g, bo im się sieć sypie, teraz te 4gr od sprawdzenia. Radzę uciekać.

  • 0

    243. ~Erowiec  2012-09-24 23:44:24  host: 46.205.57.23.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=rrPnPhb8j 3U

  • 0

    244. ~  2012-10-09 13:13:47  host: 093105073007.legnica.vectranet.pl

    co za bieda! trzeba przejsc do konkurencji

  • 0

    245. ~  2012-10-24 00:14:39  host: 178.252.54.169.internetia.net.pl

    złodzieje i tyle jestem od samego początku w heyah wydaje na prepaid dużo aż za dużo a kopią mnie w dupe 4 groszmi licząc mi minuty jak za zboże.... nic zabieram karte numerek i narka :D

  • 0

    246. ~Annne  2012-11-04 16:46:25  host: dtl202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Myślę,że tu chodzi o to,żeby coraz więcej osób przechodziło na abonament bo na tym mają większy zysk i kasę. Dlatego zniechęcenie konsumenta do oferty na kartę jest dla nich dobrą taktyką by coraz więcej osób podpisywało zobowiązania..

  • 0

    248. ~Nexyn  2012-11-20 16:07:46  host: server110751.santrex.net

    Co to za jakieś dziwaczne pomysły z tymi zmianami? Niestety będę musiał się już definitywnie pożegnać z PTC i przejść do konkurencji. To już jest przegięcie i w dodatku nie zostałem o niczym poinformowany.

  • 0

    249.  2012-11-20 16:36:10

    Uważajcie, w Hooyahoo wyłączyli mi na jednym z numerów, roczną ważność, mimo, że nie dokonywałem żadnych podwójnych doładowań, a stan konta był dosyć spory. Gdyby nie sms " za 10 dni stracisz możliwość wykonywania połączeń...etc, prosimy o uzupełnienie konta"i logowanie w serwisie, to by mnie załatwili na cacy. Już miałem dzwonić do BOK i sobie poużywać, ale na szczęście zadziałał kod *100*68# i wszystko wróciło do normy. Polecam wszystkim, zwłaszcza tym, którzy przechowują atrakcyjne numery, wysłać wspomniany kod ( nawet jak mają aktywną roczną ważność ) i zaczekać na potwierdzenie aktywacji usługi. Wówczas nie powinno dojść do nieprzewidzianych niespodzianek.

  • 0

    250.  2012-11-20 16:42:02

    248. ~Nexyn: Chłopie od sierpnia cię już doją, a ty dopiero teraz się zorientowałeś ???

  • -1

    251. ~  2012-11-20 17:12:05  host: z41-09.opera-mini.net

    wchodzac do menu kodem *100# wsrod kilku pozycji jest tez widoczny stan konta wiec mozna tez bezplatnie sprawdzic. Nie popieram oczywiscie tych oplat ale trzeba nauczyc sie dawac sobie rade albo zmienic operatora

  • 0

    252.  2012-11-20 18:18:22

    251 - to sprawdź w ten sposób stan konta dwa razy. Szybko przekonasz się, że opłata również jest pobierana.

  • 0

    254. ~mike  2012-12-24 14:50:50  host: 082139013069.legnica.vectranet.pl

    przechodze do play-a, a jak wprowadza oplate to im podziekuje

Dodaj swoją opinię