Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Od dziś "Telefon bez związku" w Heyah

Od dziś "Telefon bez związku" w Heyah

sirmark 24 Lipca 2009 16:42

0 0

Od 24. lipca Heyah startuje z nową promocją - Telefon bez związku - w której użytkownicy sieci Heyah będą mogli kupić telefon w promocyjnej cenie bez podpisywania umowy.

Klienci, którzy myślą o zmianie aparatu, a nie mogą lub nie chcą podpisać umowy, będą mogli skorzystać z najnowszej propozycji Heyah. Daje ona klientom możliwość kupienia aparatu w promocyjnej cenie już po roku od zgłoszenia chęci udziału w programie.

Decydując się na nową propozycję wystarczy co miesiąc uzupełniać konto zadeklarowaną kwotą w wysokości 30 zł lub 50 zł, w zależności od potrzeb. Chęć posiadania telefonu użytkownik zgłasza wysyłając Ekspresowy Kod ze wskazaniem wybranej kwoty. Może zrobić to również logując się do serwisu Samoobsługa na stronie Heyah.




Oferta "Telefon bez związku" oparta jest na mechaniźmie Heyah MIX, z ta różnicą, że klient nie musi podpisywać umowy. Po roku od zgłoszenia można wybrać aparat w promocyjnej cenie z oferty internetowego sklepu Heyah - zostanie on dostarczony pod wskazany adres kurierem. Jedynym zobowiązaniem są doładowania konta, których kwotę użytkownik wykorzystuje w całości na usługi w Heyah.

Klienci czekając na telefon korzystają z usług Heyah na niezmienionych zasadach - wybierają Taryfę Pakietową lub Nową Heyah.

Zobacz: regulamin promocji "Telefon bez związku" (plik .pdf; 62 kB). Zobacz: cennik telefonów w ofercie "Telefon bez związku" (plik .pdf; 47 kB).

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 60
  • 0

    41. ~tom  2009-07-25 18:57:09  host: iuj82.internetdsl.tpnet.pl

    Jakie gówno jak cała heyah

  • 0

    42. ~deivid  2009-07-25 21:34:49  host: public-gprs2257.centertel.pl

    ceny docelowe będą inne, bo za rok będzie inna sytuacja, a sama oferta jest ciekawa - brak umowy, pełna dowolność no i telefony bez simlocka

  • 0

    43. ~  2009-07-26 01:30:41  host: c189-28.icpnet.pl

    36. ~antago Wg ciebie te podane przez nich wyliczenia to bzdura. Ale skoro im tak wyszło to ciekawi mnie dlaczego? Powtarzam - nie wierzę w celowe manipulacje na tej stronce. A dla mnie wniosek końcowy - net w komórce to jeszcze drogi sport.

  • 0

    44. ~  2009-07-26 01:40:36  host: c189-28.icpnet.pl

    cd. ten test dowodzi także, że trzeba SPRAWDZAĆ jak Heyah NALICZA dane, żeby się nie przejechać finansowo.

  • 0

    45.  2009-07-26 13:05:54

    41.tom. Chyba nie takie gówno skoro Heyah ma coraz więcej użytkowników i może sobie pozwalać na wprowadzanie coraz niższych stawek, podwójnych doładowań itd.

  • 0

    46. ~antago  2009-07-26 13:24:47  host: cable194106211-024.astral.lodz.pl

    @43@44 Wg mnie to bzdura i staralem sie napisac dlaczego tak sadze. A dlaczego autorom strony tak wyszlo? Byc moze policzyli 100kB po 40 gr ze starszej Taryfy Pakietowej chociaz i tam jest pakiet 100kB/10gr? Jesli brali pod uwage pakiety BC Ery, to i ten mogli uwzglednic. Wzrost kosztow bylby 5 krotny, a wiec spadek transferu rowniez, ale to i tak ponad 1MB. Jak na domowe zakupy, to i tak "nico" za wiele:)

  • 0

    47. ~antago  2009-07-26 13:30:59  host: cable194106211-024.astral.lodz.pl

    cd. Ktos poprostu poszedl na latwizne i splodzil zestawienie, ktore sie ma nijak do rzeczywistosci. Naliczanie mozna mniej wiecej sprawdzic i nie sadze, by op celowo oszukiwal. Raczej nieuczciwe jest naliczanie w paczkach, co przy zrywaniu sesji generuje dodatkowe koszty, ale nie przy cenie paczki wynoszacej 2 gr:) Internet w komorce nie jest juz drogi. Korzystam z od dawna zarowno w samej komorce (Era), jak i poprzez modem do laptopa (PLAY).

  • 0

    48. ~  2009-07-26 19:58:00  host: c189-28.icpnet.pl

    47. ~antago Mobilny net jest drogi porównując do ściągniętych danych na łączu stałym jakie mam oraz do komfortu pracy i używania telefonii voip. To może policz mi ile 10GB ściągniętych danych w Heyah mnie będzie kosztowało?

  • 0

    49. ~  2009-07-26 20:01:58  host: c189-28.icpnet.pl

    Czy aby nie 209,72 PLN za ściągnięte? A ile za wysłane?

  • 0

    50. ~  2009-07-26 20:04:34  host: c189-28.icpnet.pl

    Ups to się odnosi do 1GB ściągniętego a nie 10GB.

  • 0

    51. ~  2009-07-27 09:32:20  host: dfp206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mi się to podoba - stawki w pre-paid niższe niż w mixie, a jak się będę trzymać regularnych doładowań to dostanę tanio telefon. Żyć nie umierać ;)

  • 0

    52. ~  2009-07-27 11:05:56  host: ip-89.171.231.34.dsl.crowley.pl

    @51,- nie wiem, czy widziałeś cennik telefonów?? Wydaje mi się, że to wcale nie jest tak tanio. Jeżeli i tak zasilasz co miesiąc za 30zł to ok ale dla samej słuchawki nie warto wchodzić w tą ofertę. Telefony nowe na allegro można taniej kupić.

  • 0

    53.  2009-07-28 00:46:30

    @sirmark: zjadles literke w zdaniu z aktualizacji: 'cennik *telefono* (...)'

  • 0

    54.  2009-07-28 08:55:32

    53: fixed, dzięki! :-)

  • 0

    55. ~  2009-07-30 10:30:31  host: dgb99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @52 zgodzę się z tobą, ale jak sam wspomniałeś - jak ktoś i tak regularnie doładowuje (a takich osób jest sporo) to czemu nie?

  • 0

    56. ~  2009-08-01 17:48:03  host: heyah20909nc-1.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    ciekawe jakie fony będą za rok i z jakimi cenami? trochę dziwna oferta, bo to tak jak by się kupowało kota w worku...

  • 0

    57.  2009-08-01 17:50:11

    56: ale za to nie płacisz kary, jak zdcydujesz się przestać doładowywać. Poza tym jakby teraz był cennik znany, to po roku wszyscy by się darli, że jakie stare telefony w ofercie i jakie drogie...

  • 0

    58. ~  2009-08-07 11:28:52  host: dgf230.neoplus.adsl.tpnet.pl

    56 ale nic nie kupujesz bo wcale telefonu brać potem nie musisz. a przecież co jakiś czas i tak telefon się doładowuje więc można to robić regularnie...

  • 0

    59. ~zen  2010-08-02 19:02:39  host: gtv178.internetdsl.tpnet.pl

    Minał rok i zmienił sie cennik, nie ma żadnego telefonu za 1zł, cennik zmienił się tuż przed upływem roku. Ciemna masa dała sie nabrać, sru.

  • 0

    60. ~mcluki  2010-08-03 20:00:46  host: chello089078020222.chello.pl

    TO prawda minał rok a wiekszosc tel. jest juz niedostępnych. Nie ma żadnego za blaszke. Nadal również nie można odebrać telefonu za pomocą sklepu internetowego co jest zawarte w regulaminie.

Dodaj swoją opinię