Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Od 16 darmo" przedłużone

"Od 16 darmo" przedłużone

WitekT 16 Września 2006 22:07

0 0
Promocja Od 16 darmo w Simplusie została przedłużona do 6. października.

Co ciekawe – nie przedłużono czasu ważności pakietu minut. Dalej można go wykorzystać tylko do 15. października.

Szczegółowo o promocji pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1.  2006-09-16 22:21:15

    Pewnie są zajęci ratowaniem upadającej platformy a nie nowymi promocjami :P

  • 0

    2.  2006-09-16 22:22:53

    a e-bok znowu nie działa :-)

  • 0

    3.  2006-09-16 22:32:15

    a co w Plusie jeszcze działa normalnie? :-)

  • 0

    4. ~ahan  2006-09-16 22:41:48  host: apn-100-187.gprsbal.plusgsm.pl

    ja nienarzekam na Plusa - a co się dzieje z platformą to też niewiem - jakoś tego w żaden sposób nieodczuwam. ebok na moim koncie nie działa od miesiąca conajmnie ;) ale reszta jest OK ;)

  • 0

    5. ~marcin  2006-09-16 23:03:36  host: eds139.internetdsl.tpnet.pl

    Tylko ze specjalnie wybrali taki termin, bo uzywam ta promocje i zawsze w terminie aktywowalem pakiet (bez zadnych dni zwloki) i mimo tego nie bede mogl aktywowac kolejnego....Ale sa skapce

  • 0

    6. ~m  2006-09-17 07:17:30  host: 195.116.35.23

    @marcin - nie rozumiem Twojego komentarza. Ta promocja obowiązuje o ile dobrze pamiętam od 15-go czerwca. Jeżeli ktoś aktywował pakiet tego dnia to w promocji mógł z niego skorzystać 4 razy. Jeżeli aktywował go później (np. 25-go) to mógł skorzystać 3 razy. Więc przedłużenie jest korzystne dla spóźnialskich.

  • 0

    7.  2006-09-17 08:17:25

    ja mam na wszystkich swoich s+ a mam ich 3 mam stara platforme i nic mi sie zlego nie dzieje :)) dzieki temu aktywowalem sobie usluge na 1 dnym nrze bo i tak mam juz za duzo GODZIN z abo 10 a z tego 3 + jakies inne karty pre-paid u ery i "idei" wiem powinienem napisac orange :) ale mam stara sim gdzie pisze idea :) to wychodzi mi cos kolo 15 godzin gadania gdzie chce :))

  • 0

    8. ~  2006-09-17 10:02:52  host: dvi176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No to S+ mnie zszokował. TT wprowadził pakiety minut rodem z Easy, ale dodatkowo zamienialne na MMSy, a w S+ podstawowa oferta jest droga (78gr/20gr), którą można obniżyć niedorobionymi swojakami czy bezsensownymi pakietami. I rewelacyjne rozmawiaj za darmo zastąpili przez raczej niezbyt zachęcające Za darmo po 16:00.

  • 0

    9.  2006-09-17 10:30:52

    Przydałaby się jakaś nowa oferta w Simplusie, z lepszymi cenami poza sieć i lepszymi niż dotychczas pakietami minut, sms/mms i tańszym GPRS-em :-)

  • 0

    10. ~  2006-09-17 11:12:38  host: cur250.internetdsl.tpnet.pl

    pewnie czekaja na ruch konkurencji..
    Znowu czekaja ne heyah...

  • 0

    11. ~togom  2006-09-17 11:19:09  host: ask130.internetdsl.tpnet.pl

    Myślę,ze Polkomtelowi potrzebna jest chyba nowa kadra zarządzająca ,bo stara już nie daje sobie rady.Przedłużenie promocji zrobili tak na odczepne zanim coś wymyślą.

  • 0

    12. ~ezt  2006-09-17 11:50:29  host: rt21.dka.pl

    Widać, że nie mają pomysłu na Simplusa. Moim zdaniem Plus powinien gruntownie przebudowac swojego pre-paida, bo póki co nie wygląda to dobrze. Ot, oferta na "odczep się" połatana miernymi raczej promocjami.

  • 0

    13. ~marcin  2006-09-17 11:51:46  host: eds139.internetdsl.tpnet.pl

    Przedluzyli promo, tylko ze nie dla tych co aktywowali od poczatku promocji i tak ustwali koniec ze juz nie moge aktywowac sobie pakietu, bo stary mi sie konczy 10 pazdiernika....Jak po nowym roku nic nie zmienia trzeba bedzie sie przeniesc do Tak Tak-a....

  • 0

    14. ~michu  2006-09-17 12:48:06  host: 81.210.107.176

    jak ludzie zaczna masowo przechodzic do tak taka to i ja tak zrobie jednak narazie mam 1 osobe w erze;/

  • 0

    15. ~jerry  2006-09-17 21:39:46  host: apn-99-86.gprspla.plusgsm.pl

    na http://prepaidy.za.pl/ mozna porownac sobie ceny we wszystkich pre paidach

  • 0

    16. ~Nicek  2006-09-18 09:24:59  host: 82.177.111.66

    O co chodzi z tą spadającą platformą, bo mam Simplusa (a nawet kilka w rodzinie) i nie zauważyłem żadnej platformy?

  • 0

    17. ~observator  2006-09-18 10:09:09  host: nat-39.wolomin.net

    Sami narzekacze, jak zwykle. A to że jest Simdata? A to, że jest działający UMTS i możesz sobie ze swojego sima porozmawiać nawet za darmo przez wideo to pies? Ech, ale wam tylko marudzenie w głowie. W firmie mam Plusa, w domu Simplusa i jestem zadowolony.

  • 0

    18. ~jarek  2006-09-18 11:04:51  host: byw228.internetdsl.tpnet.pl

    Zauważyłem, że Plus zwracając koszt "darmowego" połączenia za kążdym razem zwraca kwotę o ok. 1 do 5 groszy mniej niż powinien zwrócić. Nie chodzi o pieniądze, tylko o zasadę.

  • 0

    19. ~rafcyk  2006-09-18 14:31:59  host: host-89-228-207-198.kalisz.mm.pl

    nicek: bo to nie jest taka platforma jak na loveparade ;)

Dodaj swoją opinię