Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Obniżony rating Motoroli

Obniżony rating Motoroli

WitekT 9 Września 2004 15:06

0 0
Merrill Lynch & Co. obniżył rating Motoroli w związku z, jak to określił, zwiększającą się słabością jej największego działu, który zajmuje się produkcją telefonów komórkowych. Stawia pod znakiem zapytania osiągnięcie planów produkcyjnych w III i IV kwartale tego roku. Spada tempo wzrostu nowych zamówień, nawet u innych producentów. Szczególnie duża nadpodaż jest na rynku chińskim, gdzie Motorola jest niekwestionowanym liderem. Dodatkowo dużą rolę odegrał również wyścig w przedstawianiu nowych modeli, gdzie w II połowie roku Nokia zamierza przedstawić 30 nowych telefonów. Motorola pod tym względem pozostaje w tyle.

Rating został zmieniony z kupuj na neutralny. Akcje Motoroli spadły po tej decyzji o 55 centów do 15,15 dolara za jedną.


Źródło tekstu: Dow Jones / Cellular News     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-32-164.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1500 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet