Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Obniżony rating Motoroli

Obniżony rating Motoroli

WitekT 9 Września 2004 15:06

0 0
Merrill Lynch & Co. obniżył rating Motoroli w związku z, jak to określił, zwiększającą się słabością jej największego działu, który zajmuje się produkcją telefonów komórkowych. Stawia pod znakiem zapytania osiągnięcie planów produkcyjnych w III i IV kwartale tego roku. Spada tempo wzrostu nowych zamówień, nawet u innych producentów. Szczególnie duża nadpodaż jest na rynku chińskim, gdzie Motorola jest niekwestionowanym liderem. Dodatkowo dużą rolę odegrał również wyścig w przedstawianiu nowych modeli, gdzie w II połowie roku Nokia zamierza przedstawić 30 nowych telefonów. Motorola pod tym względem pozostaje w tyle.

Rating został zmieniony z kupuj na neutralny. Akcje Motoroli spadły po tej decyzji o 55 centów do 15,15 dolara za jedną.


Źródło tekstu: Dow Jones / Cellular News     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-229-109.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy standard obsługi klientów na infoliniach operatorów jest satysfakcjonujący?

Koniec głaskania klientów Orange. Nie masz racji? Nie licz na bonus

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet