Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Obniżone ceny telefonów i nowości w Play

Obniżone ceny telefonów i nowości w Play

msnet 19 Października 2017 10:07

8 3

play galaxy s8+

Sieć Play obniżyła ceny dziesięciu telefonów i dodała do swojej oferty jeden smartfon - Xiaomi Mi 6 64GB DS.

W ofercie indywidualnej Samsung Galaxy S8+ może być tańszy nawet o 858 zł. Pozostałe telefony w nowych cenach to:


Nowością w ofercie fioletowej sieci jest Xiaomi Mi 6 64GB DS.




Dane telefonu Xiaomi Mi 6
Zobacz dane techniczne Xiaomi Mi 6 na TELEPOLIS.PL

Zobacz: zmiany w cenniku urządzeń w sieci Play

Do ofert Play Internet Pro od dzisiaj wprowadzone zostają dwa nowe zestawy:

  • Laptop Asus ROG GL503 i5 + modem E3372 + mysz za 99 zł na start, a potem 189,99 zł przez 24 miesiące lub 149,99 zł przez 36 miesięcy w ofercie Play Internet PRO bez limitu GB,
  • Sony PlayStation 4 Slim 1 TB + gra FIFA 18 za 0 zł na start, a potem 104,99 zł przez 24 miesiące lub 84,99 zł przez 36 miesięcy w ofercie Play Internet Pro.

Podane wyżej opłaty miesięczne zawierają ratę za zestaw oraz abonament za usługę.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 21
  • -2

    2.  2017-10-19 10:17:26

    @1 a co robi i gdzie udostępnia?

  • 0

    3. ~ulim  2017-10-19 10:29:13  host: user-94-254-144-205.play-internet.pl

    Sprzedaje dane innym podmiotom i tworzy baze danych dla posrednikow.Mimo ich braku i tak sa udostepniane.W dodatku kazdy znajomy do ktorego dzwonisz z Play ma potem tajemnicze telefony z ofertami.

  • 0

    4. ~Lorak1  2017-10-19 10:30:51  host: 89-64-10-228.dynamic.chello.pl

    Play co za zakłamana sieć.Zapomnialem oplacic rachunku,wiem moja wina ale do rzeczy.Mam blokade na połaczenia wychodzące i o dziwo przy tej blokadzie mam full kresek zasiegu.Jak mi dzialal normalnie telefon to ledwo 3 kreski w centrum wawy.Play jaja sobie robicie z siła sygnału.

  • 0

    5.  2017-10-19 10:32:03

    Cieszmy się i radujmy :D. Marketingowa papa cześć 93245 ;) zaraz będą rozdawać na ulicach ulotki o 6G ultra power extra max bigobago banana z dodatkowym dmuchanym nadajnikiem w zestawie pt. ultra pompowanie " dmuchaj z gruchą wespól w jednym tępie" by miec zasieg w Polsce.

  • 0

    6.  2017-10-19 10:33:01

    tępo jest napisane specjalnie bo to zestaw dla tępaków i nie chodzi o prędkość.

  • -3

    7.  2017-10-19 10:39:26

    @3 jakiś dokument na to? Faktura, papierek? Cokolwiek. Nie, nie bronię sieci. Oczekuję tylko do postawionych zarzutów (dosyć poważnych) udokumentowania lub czegokolwiek fizycznego co by mogło na to wskazywać. Bo zapis w umowie o przetwarzaniu danych w celach marketingowych ma każda sieć nawet w aneksie do rejestracji karty sim.

  • -5

    8.  2017-10-19 10:47:32

    @7 przecież Ty pracujesz na słuchawce w tej sieci ;)
    Mojej matce "firma współpracująca" z Play wcisnęła ubezpieczenie na życie w 2013 roku. nie pamiętam jaka to była firma ubezpieczeniowa, ale dane mieli bezpośrednio od Play. Koszt ubezpieczenia doliczali do rachunku. Więc nie mów, że nic takiego się nie dzieje, bo to niestety nie jest prawdą.

  • 0

    9. ~~  2017-10-19 10:54:25  host: aebd68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe czy ktoś będzie jęczeć, że nie ma lte800

  • 0

    10.  2017-10-19 11:06:53

    @ 8 Żałosny jesteś. Ubezpieczenie na życie, na takim dokumencie osoba musi złożyć czytelny własny podpis inaczej dokument jest nie ważny.Nie znasz(nie pamiętasz ) firmy,wynika to z tego ani mama ani Ty nie przeczytałeś regulaminu,no tak po co .Najpierw każesz matce brać jakieś usługi na nią u operatora,a po 4 latach stękasz tutaj.

  • -2

    11.  2017-10-19 11:10:18

    Ale Play nie ukrywa współpracy akurat z firmą ubezpieczeniową ( bodajże MetLife lub Amplico), głównie w celu propozycji ubezpieczenia urządzenia w ramach podwyższonych standardów gwarancji podstawowej lub ubezpieczenia abonamentu w razie przypadku stracenia możliwości opłacania faktur. A wytykanie, że gdzieś pracuję jest nie na miejscu. To świadczyć ma o tym, że mam nie kupować chleba mimo, że jestem piekarzem? Absolutnie słaby chwyt godny pożałowania.

  • -2

    12.  2017-10-19 11:33:04

    przaykład: http://tlp.is/f7k

  • -1

    13. ~rbol22  2017-10-19 12:24:41  host: 89-78-92-244.dynamic.chello.pl

    Czy w cennikach nie ma bledu bo jest swietna oferta w red bull mobile za mi6 placimy 316zl przy abonamencie 69zl albo 516 przy abonamencie 49zl.

  • 1

    14.  2017-10-19 13:58:24

    Mi6 zamienione z Note4 http://tlp.is/f7p

  • 1

    15. ~m2x  2017-10-19 14:24:49  host: 91.222.192.22

    Xiaomi Mi 6 64GB w abonamencie drożej o 300 zł niż w sprzedaży detalicznej można znaleźć..żenada

  • 0

    16.  2017-10-19 14:24:51

    A już po 14:00, to wyjaśnia skąd minusowanie. Dzieci skończyły szkołę i usiadły do komputerów. :) Witajcie. Może kakao?

  • 0

    17. ~blabla  2017-10-19 14:28:37  host: 195.206.126.32

    A w którym miejscu staniał J7 , bo mam pomroczność jasną ?

  • -2

    18.  2017-10-19 15:08:33

    @10 ale Ty jesteś normalny? Jakie usługi na nią? Masz mnie za dzieciaka czy co? Żadnego podpisu nie musiała złożyć, w tamtym przypadku zastosowanie miało oświadczenie woli. Słyszałeś kiedyś o czymś takim, czy w podstawówce o tym nie uczyli?
    I tak, było to Metlife. Dokładnie ten wariant http://tlp.is/f7s
    Co do Ciebie Morvius, nie znam jeszcze obiektywnego konsultanta. chciałeś przykład więc go podałem.

  • -2

    19. ~locomoco  2017-10-19 16:15:34  host: user-94-254-247-15.play-internet.pl

    Każdy wie, że Play to kupa.

  • 1

    20. ~  2017-10-19 17:24:02  host: 188.146.170.80.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    4. to musisz chyba nie placic od paru miesiecy ... do kogo pretnesje moze do siebie powinienes je ,miec hę?

  • 0

    21. ~Przemas O2 Cz  2017-10-20 17:38:35  host: a28-02-07.opera-mini.net

    Jasne jadę od Wrocławia przez całą polskie i mam problem z internetem LTE w Czechach jest wszędzie !!!! A tu proszę T-Mobile pl blokuje Internet klijentom czeskiego operatora O2 po powrocie do Czech składam reklamację na bezczelne działanie polskich telekomów Jedyne w Plus/ Play Internet dla karty czeskiej działa bez blokowania ! Wstyd Orange i T-Mobile!

Dodaj swoją opinię