Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Obniżki w zestawach Tak Tak

Obniżki w zestawach Tak Tak

sirmark 14 Maja 2008 23:16

0 0

Era w ofercie Tak Tak obniża ceny pięciu zestawów z telefonem.



Od dziś obniżono ceny zestawów z telefonem: Sagem my220X, Samsung SGH-C140, Alcatel OT-E801, LG KG130 oraz SonyEricsson K510i.


Zobacz: szczegóły promocji Tak Tak.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~Templariusz  2008-05-14 23:33:03  host: staticline23090.toya.net.pl

    Super :D

  • 0

    2. ~hettman  2008-05-14 23:35:26  host: 78.151.135.145

    a ceny i tak zawyzone o polowe...

  • 0

    3. ~m  2008-05-14 23:54:44  host: s32.zabrze.net.pl

    Nie wiem co masz na mysli zawyzone o połowe? Inni operatorzy maja zazwyczaj wyzsze ceny na identyczne telefony w bundlach. Proponuje zobaczyc cene Nokii 1208 w sklepach i porownac z 99zł w Erze. Nawet dopłacając kilka zł za zdjecie simlocka ten telefon jest tańszy.

  • 0

    4.  2008-05-15 01:28:31

    #3 Ale bez gwarancji jednak...

  • 0

    5.  2008-05-15 05:55:27

    #4: a jak weźmiesz u innych opów i będziesz chciał używać w erze to po zdjęciu simloka też będzie bez gwarancji. I jakby drożej... :-P

  • 0

    6.  2008-05-15 08:16:48

    I po cholerę dyskutować o różnicy 20 zł? To majątek? 1208 w sklepie kosztuje 148 szłotych - z gwarancją Nokia Poland, bez blokady... Naprawdę macie takie problemy?

  • 0

    7. ~m  2008-05-15 08:17:54  host: s32.zabrze.net.pl

    Jesli uszkodzenie nie powstało z powodu zdjecia simlocka to gwarancja jest jak najbardziej.

  • 0

    8.  2008-05-15 08:18:08

    No tak - mam znajomego, który kupuje zszywki do niura po 80 gr za paczkę a ja po 2,20... Twierdzi, że trzykrotnie przepłacać nie będzie ;-) No ma rację... poniekąd ;-D

  • 0

    9. ~norbi  2008-05-15 09:27:47  host: dqk220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 3 - dobrze piszesz, ten Alcatel to w Orange POP jest za 229 pln, czyli droższy o równe 130 złotych. tak trzeba porównywac ceny, a nie z wolnym rynkiem bo to inna bajka. Pamiętajcie, że ludzie kupują telefony aby dzwonic, a nie je kolekcjonowac, nie każdy musi miec telefon bez simlocka :)

  • 0

    10. ~  2008-05-15 09:28:33  host: p04-12.opera-mini.net

    niezła ta oferta nawet

  • 0

    11. ~  2008-05-15 09:35:34  host: p10-06.opera-mini.net

    wło: co to jest niur na zszywki?:)

  • 0

    12. ~  2008-05-15 10:40:28  host: 87-205-51-27.adsl.inetia.pl

    Ciekawe kiedy Era obudzi się z Tak Takiem i wprowadzi jakieś nowe stawki i pakiety bezterminowe, bo obecnie to simplus i orange mają lepsze oferty.

  • 0

    13. ~xxx  2008-05-15 10:46:57  host: dps204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    TT ma za to lepsze promocje, a kolejnośc działań Ery jest chyba łatwa do przewidzenia - Nowy abo, teraz Nowy Mix, potem Nowy TT, promocyjne ceny zestawu sa do połowy lipca, obstawiam że wtedy bedzie nowe TT

  • 0

    14. ~jojo  2008-05-15 10:56:22  host: egv121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wlo akurat w tym segmencie cenowym i segmencie telefonów te 20 zł można jeszcze zaoszczędzić na doładowanie i miesiąc spokoju do kolejnego doładowania. Te telefony kupują też ludzie dla których każdy grosz się liczy. Nie biznesmeni w garniturkach. Zaraz pewnie wlo mi odpowie: wiem, nie musisz mnie pouczać..." I Ty się mu dziwisz wlo...? ;-)

  • 0

    15. ~daniel  2008-05-15 13:47:33  host: dpv70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zgadzam się, komentując warto myślec trochę szerej niż o własnych potrzebach i mozliwościach. Skoro można w porównaniu z innymi opami zaoszczędzic na telefonie nawet 100 złotych, to się zyskuję pieniądze na pół roku korzystania, dla ludzi zarabiających 1000 złotych, to kolosalna oszczędnośc

  • 0

    16.  2008-05-15 14:58:15

    11. - a to, że 1,40 zł to o prawie 200% więcej ;-) A wydać 300% zamiast 100% to jest duuuża różnica ;-)

  • 0

    17.  2008-05-15 14:59:52

    ~jojo - jak najbardziej wziąłem to pod uwagę ;-) I nadal się dziwię.

  • 0

    18.  2008-05-15 15:01:09

    Bo po cholerę dyskusja o simlockach itp? Przecież jak ktoś liczy się z każdym groszem, to kupuje telefon w promocji, jak najtaniej i w sieci, gdzie nie będzie musiał wydawać te 20 zł na zdjęcie simlocka... chyba, nie?

  • 0

    19. ~stefek  2008-05-16 12:37:42  host: dni42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kupiłem sagema dziadkom, okazali się pojętnymi uczniami i po kilku godzinach nauczyli się nawet pisania smsów :) im taki telefon w zupełności wystarczy, a ja będę mógł doładowac im konto częściej na zaoszczędzonej kasie, zatem nie mogę narzekac

Dodaj swoją opinię